Gönderen Konu: Tuning Türkiye Dergisi Aralık Ayı Sayısı (VW Golf GTI Tüm Serileri)  (Okunma sayısı 21493 defa)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
gelsin 106 gtı yurusun benim dizel poloy la valla arkama alır kara duman la bogdurrum o gtı larını nizam abi
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2010, 13:10:43 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
gelsin 106 gtı yurusun benim dizel poloy la valla arkama alır kara duman la bogdurrum o gtı larını nizam abi

Yavaşşş  ;)
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2010, 13:11:26 Gönderen: nizam »
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
5 kapı olrak sadece 3 kasada GTI serisi mevcut diye biliyorum. Bu da Her Türk erkeğinin gönlünde (evli, mutlu, çocuklu)  yatan ama sırf 3 kapı diye yanaşmadığı veya yanaştırılmadığı GTI'ların içerisinde en sempatiği MK3 GTI.. Sürüş kalitesi, performans ve ufak tefek modifiyelerle gözlerin üzerinde olduğu bir araba olrak MK3 GTI.. O bir efsane diyorum...
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
Gerçekten kafaya koyup profesyonel bi hafifletme yapsak chip filtre headers egzos kısa şanzuman o zaman ciğerli dedikleri dolu ve temiz 106 gtı'larında çok canını yakan bi araba ortaya çıkar.  :tamamdir

:tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle

hiç denemedim denemem bile onlara ayıracak mazotum yok  ;)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
106 gtı hakkaten cok degerlı bı arac pugcuların gozunde. o arabayı ferrarı,skylıne m3, vs vs araclarla psıte cıkartıyorlar. en ıyı turlamayı ve en ıyı yol tutusu gtı yapıyor. denıyen kısıde meshur top geardakı abımız :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ben böyle dergilere anca gülüyorum nasıl mı işte şöyle Hahahahaha :)

tamamen bazı zihniyetlerin doğrultusunda test yapılıyor biliyorum bunu ondan söylüyorum ...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Doğru,106 GTI go-kart arabası gibidir kullanması acaip zevkli ve seri bir araçtır. Bizim Mk3 GTI onun yanında biraz ağır abi modunda kalıyor. Ama arkadaşım Türkiye'de yaşıyoruz go-kart arabası bu trafikte neyimize  :) piyasaya bakın zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız bir tane kazasız 106 GTI varmı  :D Sağlamlık ve kalite olarak laf söyletmem Mk3 GTI'a 2,5 yıl boyunca bindim.Bir sürü rolling yaptım,106'larla,306'larla Astra GSI'larla vs vs bir sürü çeşit arabayla gazladım ama yeri geldi efendi kullandım gereksiz yere zorlamadım.Aracıma yaptığım tek şey bakımdı. Hiç üzmedim,hiç bozuk yola sokmadım,hiç aşırı zorlamadım,hiç bakımlarını aksatmadım sonuç gazladığım arabalar 2-3 ayda bir şanzuman indirirken,conta yenilerken,piston kol kırarken bir kere dahi hararet bile yapmadan sadece bakımlarını yaptırarak bindim.Yola çıkmam gerekti 2000-3000 km'lik yola alıp benzinimi gittim. Satalı neredeyse 1,5 yıl oluyor Onur arkadaşımızda kaldığım yerden devam ediyor hala tek masrafı 10bin km'de bir bakım. Bana göre iyi araba budur  :tamamdir

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
Gerçekten kafaya koyup profesyonel bi hafifletme yapsak chip filtre headers egzos kısa şanzuman o zaman ciğerli dedikleri dolu ve temiz 106 gtı'larında çok canını yakan bi araba ortaya çıkar.  :tamamdir
dogru soyluyosun dedıgın seyer var bnde 1..viteste bı yarım boy atıyo 2.ve 3. viteste yakıyorum:D
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
Doğru,106 GTI go-kart arabası gibidir kullanması acaip zevkli ve seri bir araçtır. Bizim Mk3 GTI onun yanında biraz ağır abi modunda kalıyor. Ama arkadaşım Türkiye'de yaşıyoruz go-kart arabası bu trafikte neyimize  :) piyasaya bakın zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız bir tane kazasız 106 GTI varmı  :D Sağlamlık ve kalite olarak laf söyletmem Mk3 GTI'a 2,5 yıl boyunca bindim.Bir sürü rolling yaptım,106'larla,306'larla Astra GSI'larla vs vs bir sürü çeşit arabayla gazladım ama yeri geldi efendi kullandım gereksiz yere zorlamadım.Aracıma yaptığım tek şey bakımdı. Hiç üzmedim,hiç bozuk yola sokmadım,hiç aşırı zorlamadım,hiç bakımlarını aksatmadım sonuç gazladığım arabalar 2-3 ayda bir şanzuman indirirken,conta yenilerken,piston kol kırarken bir kere dahi hararet bile yapmadan sadece bakımlarını yaptırarak bindim.Yola çıkmam gerekti 2000-3000 km'lik yola alıp benzinimi gittim. Satalı neredeyse 1,5 yıl oluyor Onur arkadaşımızda kaldığım yerden devam ediyor hala tek masrafı 10bin km'de bir bakım. Bana göre iyi araba budur  :tamamdir

çok dokunaklı olumuş. :'(

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
Dogru soyluyosun Gani okadar bana aman aman bır masraf hıc cıkarmadı,ınş. da cıkarmaz.Emın ol 10.000 bakımı gelmeden hasan ustanın eli değiyor.. ıcım hıc rahat etmıyo bakıma geç sokunca:D
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
5 kapı olrak sadece 3 kasada GTI serisi mevcut diye biliyorum. Bu da Her Türk erkeğinin gönlünde (evli, mutlu, çocuklu)  yatan ama sırf 3 kapı diye yanaşmadığı veya yanaştırılmadığı GTI'ların içerisinde en sempatiği MK3 GTI.. Sürüş kalitesi, performans ve ufak tefek modifiyelerle gözlerin üzerinde olduğu bir araba olrak MK3 GTI.. O bir efsane diyorum...

bütün kasalarda 5 kapı GTI mevcut.
bence en güzel yanıda bu, gerektiğinde aile arabası gerektiğinde tam bir sporcu.

herkese kendi arabası güzel gelir lakin efsane kelimesi golf mk4 e aittir.
ama hangi gti istersin deseler 5 kasa dsg li tfsi derim.  :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
tfsı motoruna dıycek soz yok . ama dsg sanzumana sonuna kadar hayır !!!  ;D araba dedıgın 3 pedal olur dsg de neymıs ? . vıtes aralarında kayıp yoktur tabı eyvallahta şahsen suratlı bır araba alıcak olsam manuelını alırım . mesala hayalım ferrarı f355 spıder manuel :)
ganı abı sana katılıyorum vw nın kalıtesı de bu . ne pug gtı ların ne honda ların kazasızını cok cok nadır bulursunuz. vw tum yaşa hıtap edıyor bence. etmese 60 70 yasındakı amcalarımız mk1-2 lere bınmezdı dıye dusunuyorum :)
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2010, 15:52:58 Gönderen: onurc »
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
Yavaşşş  ;)
espirisine yazdım abi işim olmaz 106 la fln turkiyede bakın zaten gtı die ortada dolanan bi dünyaa daa quek varrr