Gönderen Konu: golf III için....  (Okunma sayısı 7361 defa)

Çevrimdışı emre6n

• Profili Görüntüle
golf III için....
« : 02 Ocak 2011, 00:16:54 »
Selamlar öncelikle sitenizin yeni üyesiyim kısaca kendimden bahsediyim Emre Altın İst-beykoz 89 doğumluyum 3.arabam olarak 98 1,6 CL golfum var  ;) ilkten resim eklemek isterdim fakat cok yeni oldugundan foto bile cekemedim kusura bakmayın yakın zamanda eklerim.sitenizi tesadüfen buldum gelip geçici degil kalıcıyım ilk buluşmada aranızdayım tabiki kabul ederseniz

bi kaç bişi sormak danışmak istiyorum isimlerini bilmedigimden konu actım

öncelikle v6 yan marşperler nerden bulabilirim fiyat aralığı nedir?

bu resimde sinyallerin yanındaki havalandırmanın adı nedir özel mi yaptırılıyor nerden bulabilirim? ....Bu arada aracın resmini sitenizden buldum arkadas tanıyacaktır :)
son olarak

resimdeki gibi ön görünümlü golf elde etmek için kaput degiştirmek gerekiyormu yapan duyan gören varmı Tr'de.sitelerde yabancılar cok fazlaca kullanıyorlar biz neden yapmıyalım??

« Son Düzenleme: 02 Ocak 2011, 00:21:51 Gönderen: emre6n »

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf III için....
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2011, 00:56:44 »
yan maşpiyelden kasıt dodik mi?

resimdeki havalandırma portlarını fk nın almanyadaki sitesinden alabilirsin.

3 resimdeki burun vento burnu evet panjur far ve kaput değişecek.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2011, 01:09:25 »
merhaba,öncelikle siteye hoşgeldin. sorularına gelince VR6 yan marşpiyerler ve dodikler eğer aracın 98 1.6 Sportline ise zaten sende olması lazım ve sendekinin aynısı. Eğer kırıldı düştü veya fabrika çıkışı olarak yok ise hurdacılardan veya çıkmacılardan temin edebilirsin. Benim elimde VR6 body kit mevcut kendim için yedek olarak tutuyordum,orjinal çıkma 4 adet çamurluk dodiği,sağ ve sol marşpiyeri ile sıfır ambalajında VR6 ön lipi mevcut fiyat olarak hepsine 750 tl diyorum. Ön sinyalin yerine gelen havalandırma aparatı kamei ve FK marka olarak mevcut ama Türkiye'de yokk yurt dışından alıp getirtmen gerek

Çevrimdışı emre6n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2011, 23:27:44 »
yan maşpiyelden kasıt dodik mi?

resimdeki havalandırma portlarını fk nın almanyadaki sitesinden alabilirsin.

3 resimdeki burun vento burnu evet panjur far ve kaput değişecek.
dodik degil yan taraftaki karlık mı deseydim dogru olurdu kapının altındakiler kırık uygun bi fiyata buldum alıcam.Fk nın sitesinde buldum teşekkür ederim
merhaba,öncelikle siteye hoşgeldin. sorularına gelince VR6 yan marşpiyerler ve dodikler eğer aracın 98 1.6 Sportline ise zaten sende olması lazım ve sendekinin aynısı. Eğer kırıldı düştü veya fabrika çıkışı olarak yok ise hurdacılardan veya çıkmacılardan temin edebilirsin. Benim elimde VR6 body kit mevcut kendim için yedek olarak tutuyordum,orjinal çıkma 4 adet çamurluk dodiği,sağ ve sol marşpiyeri ile sıfır ambalajında VR6 ön lipi mevcut fiyat olarak hepsine 750 tl diyorum. Ön sinyalin yerine gelen havalandırma aparatı kamei ve FK marka olarak mevcut ama Türkiye'de yokk yurt dışından alıp getirtmen gerek
hoşbulduk.98 1.6 CL yazıo ruhsatta fakat arabanın arkasında sport yazıodu sanruf yok arabamda anladım kadarıyla CL adam kendi yapıstırmıs kırılmıs tahmin ettin gibi buldum alıcam teşekkür ederim Almanyadan getirtcem havalandırma aparatınıda :) buldum yardımlarınızla bu vento burun işini birazdaha araştırcam maliyete göre yapabilirmiyim die düşünüyorum bu ara

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2011, 00:08:34 »
Vento burun yapan yok şimdiye kadar Türkiye'de ben niyetliydim ama arabayı sattıktan sonra o projemde yattı zevkli iş olur kesinlikle yap derim :) Yan marşpiyerleri eğer FK'dan aldıysan onlar orjinal değil biraz daha farklı durur şahsen sadece orjinal marşpiyer yakışıyor bu araçlara o yüzden elimde yedek tutuyordum :)

Çevrimdışı emre6n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2011, 00:36:00 »
Vento burun yapan yok şimdiye kadar Türkiye'de ben niyetliydim ama arabayı sattıktan sonra o projemde yattı zevkli iş olur kesinlikle yap derim :) Yan marşpiyerleri eğer FK'dan aldıysan onlar orjinal değil biraz daha farklı durur şahsen sadece orjinal marşpiyer yakışıyor bu araçlara o yüzden elimde yedek tutuyordum :)

Orjinal buldum ya:) vento olayını arastırcam gercekten cok hos oluo trde tek olabilirim demek bu  :saygılar aslında cıkmacılarda kaput ve farlar vardır zaten benden cıkanları adama vererek uyguna tamamlayabilirim oto 2000die biyer vardı ümraniyede ama oradada bişey bulamadım ben valla başka biyerede sorcam baya heves yaptım gercekten
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 00:36:31 Gönderen: emre6n »

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2011, 00:42:31 »
yap yap güzel olacak  ;)

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2011, 11:05:32 »
o hava portlarından banada lazım :)

Çevrimdışı emre6n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2011, 13:24:47 »
o hava portlarından banada lazım :)

Bende siteden buldum ama tam olarak hangisini alcagımı bilemedim cunkü örnek resimlerdeki yeri farklı  :saskin:

« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 13:27:36 Gönderen: emre6n »

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2011, 13:27:04 »
2 çeşit port var bir tanesi o sinyal yanına takılan bir taneside alttaki ızgaralara takılan ;)

Çevrimdışı emre6n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2011, 13:30:12 »
evet  ama sinyalin yanına takılandan hiç göremedim :) link atabilirmisiniz rica etsem

benim bulduklarımda Air Intake FK - ABS / schwarz bıdı bıdı gibi bişiler yazıo

Bu arada yabancı sitelerde araştırdım vento burun olayını adamlar kaputu taşlayarakta yapılabildigini söylüyorlar sadece far ızgara ile yapılabilir diolar tabi usta bulmak gerek
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 13:34:12 Gönderen: emre6n »

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2011, 13:36:18 »
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 13:36:39 Gönderen: ThE_Unforgiven »

Çevrimdışı emre6n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2011, 13:38:41 »
teşekkür ederim  :tamamdir

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Ocak 2011, 22:17:30 »
fk dan  alırsan nerden baksan 40 gnu bulur..bnde ındgılow gosterge aldım daha gelıcek..ebaydada arastır,ebaydan aldıgım urunler daha kısa surede geldı
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.