Gönderen Konu: Lastık ve Angel far yardım  (Okunma sayısı 9580 defa)

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
Lastık ve Angel far yardım
« : 04 Ocak 2011, 22:17:53 »

Slm;benım polo sportlıne 1.4 16v doch motor tek kapı bır aracım var.Sıze sormak ıstedıgım bu kasa aracın lastık ebatları nedır?V 15 jant takmak ıstıorum yanı benım bıldıgım ve almak ıstedıgım secenekde 185\55\15 surtma yaparmı?
      Bır sorum daha var elınde satmak ıstedıgı angel far olan varsa resımlı koyabılırmı?yalnız ampul almak degılde komple far almak ıstıorum.tesekkur ederım
07 VW

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lastık ve Angel far yardım
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2011, 23:03:45 »
onur satıyodu angel far onurc nivki ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2011, 00:53:29 »
 o arkadası nasıl bulucas.tesekkurler
07 VW

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2011, 01:02:56 »
yazıcak şimdi bu başlıpğa :D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2011, 01:57:31 »

Slm;benım polo sportlıne 1.4 16v doch motor tek kapı bır aracım var.Sıze sormak ıstedıgım bu kasa aracın lastık ebatları nedır?V 15 jant takmak ıstıorum yanı benım bıldıgım ve almak ıstedıgım secenekde 185\55\15 surtma yaparmı?
      Bır sorum daha var elınde satmak ıstedıgı angel far olan varsa resımlı koyabılırmı?yalnız ampul almak degılde komple far almak ıstıorum.tesekkur ederım

Şu an bende orjinal 15 jant üzerinde 185/55 lastik var, eğer yay takmayı düşünüyorsan muhtemelen sürter. Orjinal süreceksen sürtme yapmaz :)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2011, 10:30:04 »
Şu an bende orjinal 15 jant üzerinde 185/55 lastik var, eğer yay takmayı düşünüyorsan muhtemelen sürter. Orjinal süreceksen sürtme yapmaz :)

abi yaysızda sürter sürtecek lastik bunun yayla alakası yok arkaya 4 kişi bindimi yayla aynı mantık olur ;)

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2011, 20:04:53 »
 Slm onurc;bnm ıstedıgım farlarda bunlardan sen satıyomusun?ıkıncı el mı?yoksa sıfır mı? bırde fıyat verırsen cok sevınırım  :tamamdir tesekkurler.bu arada ben 185\55\15 kullanırsam orjınal  kullanmayı dusunuyorum.Daha once bazı araclarda yay kullandım memnun kaldıgım soylenemz. :(
07 VW

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2011, 21:28:45 »
abi yaysızda sürter sürtecek lastik bunun yayla alakası yok arkaya 4 kişi bindimi yayla aynı mantık olur ;)

1 hafta önce kısa mesafe zorunluluktan 6 kişi bindi arabaya. Tümsek dahil bir kaç çukurdan da geçtim ama hiç sürtme yapmadı :) Ama direksiyonu tam kırmadım kırsaydım herhalde çamurluğu alırdım :D Sürtmeden kastım tekerlek sağa ya da sola tam dönme yaparken dişlerin çamurluk sacına takılması.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2011, 21:30:28 Gönderen: atego »

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ocak 2011, 23:08:47 »
 ok.onu anladım ama lastık ebatı yada surtme konusunda bırsey sormuyorum.suandakı tek sorum elınde ıkıncı el temız tırnaklarında falan kırık cıkık olmayan,angel far satan varsa haber verebılırmı 6n sportlıne aracım var tesekkurler satılık varsa ne kadar ıstıyosunuz onuda yazarsanız sevınırım.
07 VW

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2011, 00:15:41 »
sızın baktıgınız farın lınkını koyarsanız ona gore yorum yapalım. lınk goremedım ben ama

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Ocak 2011, 22:13:13 »
Slm,siz koymustunuz ya benımkı bu dıye aynısından arıyorum bır kac yerde sıtede buldum.Sizin koydugunuz gittigidiyordu o sitede bulmussunuz.Bende aynısını sordum ıkıncı elde olabılır tesekkurler
07 VW

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 09 Ocak 2011, 23:02:14 »
bende var kardes . tertemız sıfır gıbı . sadece angel halkaları zayıf yanıyor onları degıstırıceksın . 5-10 lıra bısey tutar tutmaz bıle.

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2011, 19:24:10 »
Slm,valla soyle dıyebılırım aracımı alalı daha sekız ay oldu uzerınde belkı ınanmıcaksın ıkıncı el hıcbır urun almadım.İnsan ıster ıstemes cekınıyor.Bana senın aracın uzerınde veya dısarda sokuluyse resımlerını cekersen sevınırım.Eger arac ustundeyse angel halkalarınıda yanarken gosterırsen sevınırım. Satmandakı amac nedır???Bne antalyada yasıorum burdada var tabıkı ama bıraz pahalı mesela benım ıstanbulda dayımgıl oturuyor.Aracımın arka stoplarınıda ona aldırtmıstım  hemde cok cuzı bır rakama.Sen ne kadar dıyosun???ve o angel halkaları sadece degısebılıyormu???telefon no nu verırsen daha rahat konusurus.tesekkurler by
07 VW