Gönderen Konu: mk3 gti limited edition modfiye ...... infinity3455  (Okunma sayısı 13570 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: mk3 gti limited edition modfiye ...... infinity3455
« Yanıtla #28 : 06 Ocak 2011, 10:12:18 »
motor buldu onu swaplayacak galiba :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 06 Ocak 2011, 10:16:16 »
Hadi bakalım inşallah Okan GOLF III kategorisinin eski sayfalarında kalan başlıkların gibi bu başlıkta böyle kalmaz ;)
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2011, 10:16:30 Gönderen: ThE_Unforgiven »
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #30 : 06 Ocak 2011, 10:50:39 »
TSI Motor'mu atcan mk3'ün üzerine yoksa? :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #31 : 06 Ocak 2011, 11:34:16 »
Artık Türkçe yazmayı öğrensen ??
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #32 : 06 Ocak 2011, 21:20:53 »
zevk meselesi bu,bu işe gönül veren yapar. kızmayın bana ama bu sitede bile vw fun yok denecek kadar az sayıda. Bakın Kingpin'e Onuralp ne emekler ne paralar harcadı projesi için,bakın Selçuk'a yıllardır Mk1'ine harcadığı paranın haddi hesabı yok. Wagenwerks videolarını izleyip dip düşürüyoruz eeee madem o kadar hevesli arkadaşımız var yapsın birileri. Bunun bedelle alakası yok,parası olan adam bu arabalara binmez diye bişey de yok. Eğer bu laf çıkıyorsa ağızdan ben anlarımki bu lafı söyleyen insanlar parası olmadığı için Mk2'ye Mk'3'e biniyor. yani parası olsa Mercedes'e binecek BMW'ye binecek Golf 6'ya binecek. O zaman ilk başta dediğim doğru aramızda gerçekten vw fun yok.
gani, sana dibine kadar katılıyorum..   bir gün bir şekilde parayı bulursam -ki bunun olabileceğini hiç sanmıyorum mk1,mk2,mk3,mk4,mk5,mk6 gti yapıp araçlarımı özel garajımda muhafaza etmek..  bunu düşünmek bile bana inanılmaz bir keyif veriyor.. senin dediğin gibi içinde böyle düşünceleri barındıran arkadaş sayısı az..
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 07 Ocak 2011, 11:04:51 »
gani haklısın dediklerinde ama bir açıdan bakmamak lazım, insanların para kazanma sekli belli bu arabaların parça durumları belli ve kaynagıda almanya,ingiltere oradan buraya parça getirmek zor paran olsa bile adamlar bize parça yollamıyor yoksa niye yapmayalım gıpta edilecek kişi var ise oda selçuk abidir elinde ki database kimsede yok nerede ise tr de ki bütün mk1 GTI  ler hemen hemen onun elinden geçti ve parça sağlaya bildiği kanallar var onuralp te kingpin de binbir zorlukla getiriyor ve bir risk içinde yapıyorlar işin bu yönü böyle iken geliri kazancı belli olan kişiler araç üzerinde yapacakları yatırımları secerek lükse kaçmadan yapıyorlar bunda da anlayış göstermek gerek.

bu vwFun olayına gelince burada haklısın klavye basında gelirim giderim yaparım diyip icraatte yok işim yok aracım bilmem neyim diyip gelmeyen çok kişi var o yüzden bu durumlara alışmak lazım bizde ki sorun bulusma olayını gazlamak yanlamak sanan var ve işin acı yanı site ve organizasyon yöneticisi kim ise onun kürsüye çıkıp konusmasını bekleyenler ve dinlemek isteyen var, sunu bilmiyor çoğu aracın ile katıl aracını sergile kaynaş bilgiler ögren durumu yok sadece dinleme o zaman söyle olacak selcuk abi ve ersan abi  mk1 konusunda mete abi mk2 kingpin g60 onuralp sen mk3 konusunda birifing verin böyle birşey sanılıyor aşmamıs gereken çok sey var

Yunus EMRE

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 07 Ocak 2011, 19:33:20 »
Gani tr de bu paraları verecek adam bu arabaya bu parayı gömmez bence. Para okanın zaman okanın heves okanın biz sadece seyirciyiz şu an. O yapacak paylaşacak biz yorum yapıcaz...

BEnim görüşüm abf ye değmez.

para neye ya da nasıl harcanır sorusuna binlerce farklı kişiden binlerce farklı cevap var  :-X benim aracımda III kasanın en boşu CL bana da söylenecek birsürü şey var ama kime ne istedim harcadım iş realiteyse evet değmez diyecek kişilerin kimin realitesi diye sormak lazım ayrıca gerçek tek midir?ne zamana kadar, kalbiniz de inana kadar... o nedenle bi insanın gerçeği aklının değil kalbinin söyledikleridir..herkes birilerini sever ama sadece mantığını kullanana gerçekten seviyor denilebilir mi?
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2011, 00:12:58 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 08 Ocak 2011, 00:08:53 »
...
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 08 Ocak 2011, 03:03:07 »
arkadaşlar kimse bana darılmasın alınmasın ama benimde şu an bir forum sitem var henüz aktif hale getirmedim ama inanın bana bu forum benim olsaydı çok kişi ban yerdi. adam var klavye başında vw'ciyim ben mk2 bakıyorum mk3 bakıyorum mk1 alıcam yardım gibi konular açıyor 3 kuruşa araba alıp ertesi gün 5 kuruşa ilan koyuyor aracına. bu tarz adamı ben kendi forumumda barındırmam... başka bir adam türü var Golf'e biniyor arabam şöyle arabam böyle söyle az yakıyor böyle sorunsuz diyor reklamını yaparaktan diğeri proje yapıcam diyince değmez o parayı bu arabaya vermeye senin yerinde olsam o parayı arabamın üzerine koyarım giderim bmw alırım,mercedes alırım şunu alırım bunu alırım diyor. koyacaksın banı arkadaşa gitsin bmw forumunda mercedes forumunda o forumda bu forumda konu açsın şu an Golf'e biniyorum ama en kısa zamanda satıp bende bmw alıcam diye! biraz sert konuşuyorum belki ama sizde biliyorsunuz sözüm meclisten dışarı zaten bu mesajı okuyanlardan üzerine alınacak olan kendi alınır parmakla göstermeye gerek yok  ;)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 08 Ocak 2011, 03:20:29 »
arkadaşlar kimse bana darılmasın alınmasın ama benimde şu an bir forum sitem var henüz aktif hale getirmedim ama inanın bana bu forum benim olsaydı çok kişi ban yerdi. adam var klavye başında vw'ciyim ben mk2 bakıyorum mk3 bakıyorum mk1 alıcam yardım gibi konular açıyor 3 kuruşa araba alıp ertesi gün 5 kuruşa ilan koyuyor aracına. bu tarz adamı ben kendi forumumda barındırmam... başka bir adam türü var Golf'e biniyor arabam şöyle arabam böyle söyle az yakıyor böyle sorunsuz diyor reklamını yaparaktan diğeri proje yapıcam diyince değmez o parayı bu arabaya vermeye senin yerinde olsam o parayı arabamın üzerine koyarım giderim bmw alırım,mercedes alırım şunu alırım bunu alırım diyor. koyacaksın banı arkadaşa gitsin bmw forumunda mercedes forumunda o forumda bu forumda konu açsın şu an Golf'e biniyorum ama en kısa zamanda satıp bende bmw alıcam diye! biraz sert konuşuyorum belki ama sizde biliyorsunuz sözüm meclisten dışarı zaten bu mesajı okuyanlardan üzerine alınacak olan kendi alınır parmakla göstermeye gerek yok  ;)

Gani herkes kimin ne olduğunu biliyor az çok sıkma tatlı canını...

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 08 Ocak 2011, 15:56:56 »
bu  sözlerle aldatıon  bize  lazım mk3  limited edition  ...:)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 08 Ocak 2011, 16:55:45 »
+1 kırılma yok gani bir çok fikrine katılıyorum

Yunus EMRE

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #40 : 08 Ocak 2011, 16:59:11 »

moderatör - operatör ve editör kadroları boş ise cv'mi göndereyim:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 08 Ocak 2011, 17:09:07 »
Gani belki bir çok konuda haklı ama forumdan banlarım vs bence bunlar yanlış düşünceler. eğer bir kişi ahlak sınırları ve genel terbiye kurallarının dışında yazı yazmıyorsa istediği kadar sallasın bence ban yeme gibi bir durum söz konusu olmamalıdır. Sonuçta bu forumun bir vizyonu var. Eğer 2 ye alıp 5 e satıyorsa burda birçok arkadaş danışarak araç alıyor zaten bu mantık çürüyecektir.