Gönderen Konu: SONUNDA BENİMDE GOLF1 1.6 KIRMIZI BİR KIZIM OLDU ..........YARDIM..........  (Okunma sayısı 18794 defa)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
 arkadaşlar merhaba,  sonunda bende aranıza gerçekten katıldım. bugün kırmızı golf1 mk1 1.6 77 model bir araba aldım. aracın dıştan genel görünüşü fena değil ama biraz içiyle ilgili masrafım olacak.yani konsul,koltuk,kapı döşemeleri.gibi tabi lastik,jant,krom tampon ve komple boya gibi masrafları saymazsak.ama çok sabır isteyen bir durumun içine giriyorum bu salıdan itibaren. araçta lpg var . 2006 da takılmış ama ilk işim onu çıkarmak olucak.çünkü bu benim hafta sonu arabam olacak. normalde kullandığım başka bir aracım var.o yüzden lpg iptal.komple motoru indiricem,kapı ve koltuk  döşemeleri komple değiştireyim diyorum ama kumaşmı deri mi yapayım onun kararını veremedim. en büyük sorun ise arabanın boya rengi golf gti kırmızı dedikleri boyanın renk kodu lazım lütfen ACİL[/color] birde tampon konusu var tabi ama yaptığım araştırmalara göre biraz zor. onuda başka türlü çözücem öyle gözüküyor. motoruda uygun bir şekilde boyucaz . sonrada jant lastik konusu var arabayı biraz düşüreyim diyorum onuda helezonları kesmeden jant lastikle çözmem mümkün mü onuda size sormak istiyorum.hadi bakalım kolay gelir inşallah............................................... :D ;) :D ;) :D ;) :D ;) :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2011, 22:00:10 Gönderen: midbar »

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun ve kolay gelsin  ;) :sevgi:
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
sağol teşekkür ederim.

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah fotolarınıda paylaşırsan görelim aracını
H.G WORKS

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
yayınlamak istiyorum bir türlü yapamıyorum o konudada yardım bekliyorum sorunu bulamadım yaaaa

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun İlyas abi sonunda seninde bir MK1'in oldu  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı arızalı

• Mk2
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız gülüle güle kullan..

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Bu işe gönül vermişe benziyorsunuz eminim zamanlada olsa çok güzel bir mk1 daha aramıza katılacak.Tabi biraz sabırla oluyor bu işler.HAdi bakalım kolay gelsin fotolarıda bekliyoruz bu arada  :sevgi:

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
sabır konusunda biraz eksiğim var o yüzden arabamı aydında toplatıcam.evet gökhancım sonunda oldu bir mk1. ama renk konusuna halen bir çözüm bulamadıkya  :-\ o biraz kafamda soru işareti.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
sabır konusunda biraz eksiğim var o yüzden arabamı aydında toplatıcam.evet gökhancım sonunda oldu bir mk1. ama renk konusuna halen bir çözüm bulamadıkya  :-\ o biraz kafamda soru işareti.
Onu bunu bırakta hadi fotoları görelim o İzmir'dekini mi aldın hani bana fotolarını attığın :) Renk tabikide tornado kırmızısı veya piano black  :tamamdir

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
evet sana fotolarını attığım araba gökhan . bu gti kırmızısı hangisi yaa söylediklerinden birisi mi?
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2011, 00:20:30 Gönderen: midbar »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
evet sana fotolarını attığım araba gökhan . bu gti kırmızısı hangisi yaa söylediklerinden birisi mi?
Valla bilmiyorum GTI'mı ama 2 rengede bak derim  :sevgi:

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
tornado kırmızısı çok benziyor vallahi olabilir