Gönderen Konu: Ses sistemi yardım compenatlar  (Okunma sayısı 7827 defa)

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
Ses sistemi yardım compenatlar
« : 10 Ocak 2011, 22:02:14 »
ön ve arkalara compenat yapmayı dusunuyorum.

1. on compenat ve arka normal 16. hoparlör mü yoksa komple hepsi compenat mı ?

2.ön önemlisi :  kapılardaki tüm tweetirlae devre dısımı kalacak yoksa onlarda görevdemi olacak ?   compenatların kendine ait ayrıca tweetirları var bunlar nereye takılacak arkadaslar bana yardım edermisiniz.

3.hertz veya jbl dsunuyorum hem kalite hemde hesaplı zannedersem bunların bazı modelleri. tavsiye bekliyorum. birde 16 cm değilmi golf un hoparlör kısımları.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2011, 22:18:51 Gönderen: hakkihakan »
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
Ynt: Ses sistemi yardım compenatlar
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2011, 22:13:04 »
Eğer pandizota ekstra birşey koymayacaksan ön-arka hepsini kompenat yap.kicker öneririm.Arkadaş yeni aldı.Taktırdık.100 liraya aldı sahibinden.com'dan.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2011, 23:21:35 »
infinityi de öneririm arkadaşım.  kullananlar memnun. bende taktıracam inşaALLAH. referance serisi.  jbl hiç düşünme bence.  :tamamdir

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2011, 23:30:37 »
hertz hiç dinlemedim ama ikna oldum soylenenlerden acıkcası. infinity duydum evet oda bahsediliyor.

golf 16cm hoparlör değil mi ? ayrıca teyp de alacagım ve mevcut kablolarmı kulanılacak yoksa değişecekmi?

arkadasımda 4 yıl once graund-zero diye bir anfi vardı allah allah diyorum size boyle bir ses yoktu.sesi bozmadan en çok ses cıkaran anfilerden biri ve ünlü bir marka imiş sonradan ogrenmistik.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2011, 23:33:31 Gönderen: hakkihakan »
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2011, 23:44:29 »
bunlar nasıl kardeşlerim? alayım mı ?  iki çift yani 4 adet ne dersiniz. kulanan varsa yazsın

KICKER COMPENAT 16 CM sahibinden.com'da

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2011, 23:46:20 »
herkes rastgele yorum yapmış.. ne tür müzik dinlersiniz? soft mu çalsın istersiniz yoksa sert mi? şiddetten mi hoşlanırsınız kaliteli sesdenmi?

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2011, 23:48:43 »
hertz al kalite mükemmel ses bozulmuo hiç tvitrları kapı ustunede montaj yaptırabilirsin içeride veya hazır satılan pandizot için urunler var onlardanda kullana bilirsin sadece typ ten besliceksen takma fazla verim alamazsın mid anfisiyle beslemen lazım veya güzel bi anfiyle besliceksinki kaliteli ses alabilesin

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2011, 23:49:45 »
kompenatta okadar önemli diil bence set yumusak mis ler bütün markalarda hemen hemen aynı sahsi fikrim

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2011, 23:50:34 »
Benim bahsettiğim kickerlar bunlardı ben dinledim güzel çalıyor ama biraz sert.Yalnız dipnot ibiz onları amfiye girdik.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2011, 23:55:07 »
kompenatta okadar önemli diil bence set yumusak mis ler bütün markalarda hemen hemen aynı sahsi fikrim
bi morel supremo dinleyin bi focal utopia be dinleyin aradaki farkı görürsünüz..

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2011, 23:55:12 »
kaliteli ve tatlı bas lı mix ve house muzikler tercih ediyorum. ayrıca 7-8 ay anfi almayacagım .

bilmem bilirmisiniz harman kordon diye bir marka var işte onda kaliteli ses var. hatta mini coupper'lerin içinde oluyor bunlar.

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2011, 00:03:40 »
giriş seviyesi için morel tempo-pulse yada hertz esk 165 yada hsk 165 düşünün.

Çevrimdışı xq288

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2011, 02:13:31 »
bi morel supremo dinleyin bi focal utopia be dinleyin aradaki farkı görürsünüz..

aynen katlıyorum  ...

amfi almayacaksanız alacağınız midlerden performans beklemeyin...
eğer amfi alacaksan ..bu işlerle uğraşmak istiyorsan bütçem bu dersen harman kardon güzel alet ama alcağın midleri besleycekmi...

Remzi arakdaşımızın dediği gibi ne tür müzik dinlersin...
bu arada kapılar 16 cm ....

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2011, 02:14:50 Gönderen: xq288 »

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2011, 19:41:13 »
bu soruya kimse cevap veremiyor yoksa kimsede compenat yok mu? :)    compenata ait olan ayrıca tweetirlar var ve onları kapının neresine koyacagız