Gönderen Konu: POLO TEKLEME VE DÖNÜŞLERDE STOP SORUNU YARDIMM  (Okunma sayısı 16121 defa)

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
POLO TEKLEME VE DÖNÜŞLERDE STOP SORUNU YARDIMM
« : 12 Ocak 2011, 18:36:39 »
merhaba arkadaşlar yeni 97 model sportline bir polo aldım.Araba önceleri ışıklarda yavaşladığımda frene bastığımda stop ediyordu ve hararet sürekli 70 lerde geziyordu ve dalgalanmalar teklemeler oluyordu servise götürdüm hararet müşürü ve termostat değişti kelebek temizlendi bilgisayarlı ayar yapıldı.Stop sorunu bikaç günlük gitti.Normal ışıkta dururken stop etmiyor artık ama
şimdi rölantide direksiyonu sağa sola çevirdiğimde devir baya bi düşüyor ve bazen dönüşlerde stop ediyo 3.vitese kadar dalgalanmalar teklemeler oluyor arabada daha önceki sahibi distribütörden olabilir dedi siz neler diyorsunuz arabayı alalı bikaç hafta oldu ama şimdiden çok soğudum yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
Ynt: POLO TEKLEME VE DÖNÜŞLERDE STOP SORUNU YARDIMM
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2011, 18:40:12 »
aracınızın elektrik aksamını kontrol ettirin özellikle şaseyi  :saygılar

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2011, 18:45:15 »
valla deli ediyo biraz öncede marşa bastım gaz yemedi bıraz zorladım benzini olduğu gibi dışarı attı ustaya söyledim enjeksiyonlu olduğu için tıkanmış olabilir enjeksiyon temizleyici aldık

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2011, 18:54:23 »
Kayseri demi yaşıyorsunuz
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2011, 18:57:03 »
evet kayserideyim

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2011, 18:57:51 »
Aracın bakımlarını nerede yaptırıyorsunuz öğrenebilirmiyim ona göre biryer tavsiye edeceğim ???
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2011, 19:04:02 »

!! EVET GERÇEKTENDE AKSA NUMBER ONE !!!

arkadaşlar sorunum şu şekilde çözüldü tamamen usta faktörü...
araçta buji var gorunuyor bılgısayarda ve bujıler sağlam gorunuyor yanlız tek dıkkat edılmesı gereken konu bujıler 4 bacaklı taunusa olacak bujıler dedı normalde 14 takılırmış uzerındekıler 16 buji çıktı..
ve sorun ateşleme sistemınde sımdı binlerce şükür saat gibi harcadığım 2500 lirayı 70 lira ile telafi etti..
şikayette bulunabileceğimi söylüyor usta ılk bakım yapan yeri..
tazmınat bıle alabılecegımı soyluyor. bu olay bisiklete araba tekerı takmak gibi bişey 1 ay daha zorlasan rektefıye ister dedi. sıkayette bulunsammı kararsızım
onca zamandır ugrastıgım arıza 10 dk da çözüldü Smiley
artık mutluyum polomu seviyorum

kısacası bende yaşadım :) tam kalkacagım sıra duzenlı gaz vermezsem stop edıyor,viraja giriyorum stop edıyor vites aralığında stop edıyor kayseride goturmedıgım servıs kalmadı en sonunda aksa wolkwagen çözdü gunlerce aracım sanayıde yattı adamlar yarım saatte çozdu
baktıkları ılk yer ; distribitor
(sağlamdı)
ikinci yer bujiler değişti sorun kalktı ortadan :) şiddetle tavsıye edıyorum dene derim

Tavsiyem üzerine Aksa otoya giden polo 6N'ci bi abim ve de söyledikleri
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2011, 19:04:37 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2011, 19:05:08 »
ben arabayı alalı daha 2 hafta oldu zennecioğluna gittim geçen hararet müşürü ve termostat değiştirildi.kelebek temizlendi ayar yapıldı stop sorunu gitti dendi ışıklarda dur kalklarda stop etmiyor ama direksiyonu yavaşken dönderdiğimde stop ediyor ve çok tekliyor 3.vitese kadar sanki arkadan biri çekiyomuş gibi oluyor ilk sahibi buna benzer sorunların ondada olduğunu distribütörü değiştirince geçtiğini söyledi çıkma taktırmış hala da üzerinde o var değiştiririm  ama nette çok farklı şeyler okudum değiştirdiğim halde yine olmazsa iyice deli olurum

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2011, 19:06:45 »
Yukarıdaki Açıklama yeterli olacaktır sizdeki  sorunların aynısı vardı vede sırf bu yüzden aracı satacaktı ama sorun çözüldü.

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2011, 19:10:53 »
çok sağol kardeş bu aksa nerde tam bilmiyorum ama nasıl olsa bulurum fiyat olarak nasıl biliyor musun bu arada senin meslek nedir ?

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Ocak 2011, 19:12:02 »
Siz nerde ikametgah ediyorsunuz ona göre tarif edelim
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2011, 19:12:13 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Ocak 2011, 19:16:12 »
ben yahyalıda görev yapıyorum ama cuma cumartesi kayseriye geçiyorum sırf bu dert yüzünden kayseriye geleceğim inş. düzelir diğerleri gibi kelebek vs deyip yalandan bakım yapıp bırakmıyorlar demi gerçekten çok snirimi bozuyo inş. düzelir

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 12 Ocak 2011, 19:19:50 »
İnşallah... yeni sanayi köprüsünden indiğimizde köşede Nil Garanti oto Döşemeci var onun yanında aksa oto var derdinizi söylerseniz ve de daha önce böyle böyle bir araç gelmiş düzelmiş felan derseniz.Sizin sorunuda çözeceklerine  inanıyorum
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2011, 19:20:04 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2011, 19:22:05 Gönderen: brkdmr38 »