Gönderen Konu: sahibinden.com da aklıma yatan sportline lar Fikirleriniz  (Okunma sayısı 34760 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: sahibinden.com da aklıma yatan sportline lar Fikirleriniz
« Yanıtla #28 : 14 Ocak 2011, 17:32:19 »
lpg ye karsı oldugu için keyifli der ama yakıt konusunda imdat çıglıklarını duymustum bir kaç kere :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 14 Ocak 2011, 17:43:52 »
ilk ilandaki araç benimde kafama yattı tek düşündüren nokta tek kapı olması dün akşam sahibiyl görüştüm acelem yok diyo tek kuruş pazarlık yapmadı (: mavi de kafama yatmıştı ama oda tek kapı ): yalnız sunroof olması benim için bi artı 3.ilan için genel düşünceye katılıyorum bide kırmızı renk güneşte daha bi soluyo gibime geliyo

ilk ilandaki araç iyiden iyiye kafama yatmaya başladı yalnız 38852819 ilan numarasındakini almak yerine 1.4 sportline olanı almak daha mantıklı gibi sanki nedersiniz ?

ilk ilandaki araç sahibi ile henuz görüşmedim hatta hiçbiriyle görüşmedim.Acelem yok diyorsa tok satıcıdır aracı temizmi önemli olan o tabiki insanın içine sindimi pazarlıksız bile alır o ayrı :D Ama boya olması beni korkutuyor bugüne kadar kendim kadar dürüst satıcı görmedim.Ustaya baktırdığında dediklerinden fazlası çıkmamalı ufak tefek işler sorun değil....
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 14 Ocak 2011, 18:12:52 »
Nizam :)
Ben son zamanlarda çok kullanıyordum arabayı, en son ay tamamı şehir içi olmak üzere 550 lira benzin harcamışım. Sportline ın 4 ve 5. vitesleri devir almayınca biraz bayık kalıyor, 3,000 den sonra canlanıyor zaten motor. E biraz gaza dokununca da tüketim artıyor haliyle. Arabanın 100 km yakıtı bu halde 8 litre civarı çok değil aslında ama benzin pahalı işte. Uzun yolda hiç korkma 17-18 kuruş yakar benzinde. 2 depoya(160 liraya fullenmişti her iki seferde de) 1500 km yapmıştım ben 3 kişi ve araç full yüklü halde.  Devrini alınca kolay kaybetmiyor. Mimarsinan rampası varya aymerkeze gelmeden, oraya 5 vites 120 ile girip 140 civarı çıkıyordum. 2  ve 3. viteslerin alt devirleri müthiş canlı sürekli gaza basmanı istiyor :) Yol tutuşu ise stock bir araca göre oldukça iyi. Benim aracımda çok iyi bir lastik olmamasına rağmen virajlara girdiğimde en ufak bi kontrol kaybı, kıç veya kafa savurma hiç yaşamadım. Hatta birgün e5 te önüme atlayan otobüse çarpmamak için fren yaptığımda araç kaydı, bariyerlere doğru giderken topladım hızım 80 flmdı ve sağanak yağmur vardı. Şu an bora kullanıyorum ve 2 sefer kıç ve burun savurma olayı yaşadım  :-[

Özetle; memnun kalırsın, 97 model yılına ve kendi sınıfına göre kıyaslanırsa çok güzel araba..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #31 : 14 Ocak 2011, 18:22:36 »
arabada ciddi bir şey yok ise bence harika araç ...oburlerıne 10 verip 3-5 masraf edecegine al bunu mis gibi bin .adam yapmıs eksik gordugun varsa gerisini kendin halledirsin zaten bu işin erbaplarısınız..
Vorsprung Durch Technik

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Ocak 2011, 18:58:22 »
Nizam :)
Ben son zamanlarda çok kullanıyordum arabayı, en son ay tamamı şehir içi olmak üzere 550 lira benzin harcamışım. Sportline ın 4 ve 5. vitesleri devir almayınca biraz bayık kalıyor, 3,000 den sonra canlanıyor zaten motor. E biraz gaza dokununca da tüketim artıyor haliyle. Arabanın 100 km yakıtı bu halde 8 litre civarı çok değil aslında ama benzin pahalı işte. Uzun yolda hiç korkma 17-18 kuruş yakar benzinde. 2 depoya(160 liraya fullenmişti her iki seferde de) 1500 km yapmıştım ben 3 kişi ve araç full yüklü halde.  Devrini alınca kolay kaybetmiyor. Mimarsinan rampası varya aymerkeze gelmeden, oraya 5 vites 120 ile girip 140 civarı çıkıyordum. 2  ve 3. viteslerin alt devirleri müthiş canlı sürekli gaza basmanı istiyor :) Yol tutuşu ise stock bir araca göre oldukça iyi. Benim aracımda çok iyi bir lastik olmamasına rağmen virajlara girdiğimde en ufak bi kontrol kaybı, kıç veya kafa savurma hiç yaşamadım. Hatta birgün e5 te önüme atlayan otobüse çarpmamak için fren yaptığımda araç kaydı, bariyerlere doğru giderken topladım hızım 80 flmdı ve sağanak yağmur vardı. Şu an bora kullanıyorum ve 2 sefer kıç ve burun savurma olayı yaşadım  :-[

Özetle; memnun kalırsın, 97 model yılına ve kendi sınıfına göre kıyaslanırsa çok güzel araba..

Onurun araçtan biliyorum sürekli biniyoruz. gayet tatmin edici bir araç hatta 1.6 ları bile geride bırakıcak kadar.

arabada ciddi bir şey yok ise bence harika araç ...oburlerıne 10 verip 3-5 masraf edecegine al bunu mis gibi bin .adam yapmıs eksik gordugun varsa gerisini kendin halledirsin zaten bu işin erbaplarısınız..

Hangi araçtan bahsettin?

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 14 Ocak 2011, 19:22:35 »
arabayı ist 'dan al anadoluda arabalar pahalı ist.daha ucuza bulabilirsin özellikle komple
boyalı al daha sonra vernikti boyaydı uğraşma boyalı derken taklalı al anlamında söylemedim :)

boya konusunda sana katılıyorum abi bu güne kadar baktıklarımız hep paslanmış vs bakımsızlıktan en azından boyanmış araba tertemiz olur ;)

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #34 : 14 Ocak 2011, 19:37:49 »
1997 Volkswagen Polo 1.6 Sportline 14.750 TL Sahibinden satılık ikinci el

bu linkteki arabadan bahsettim 2.sayfada bir arkadas tavsiye etmişti gerçekten sahane duruyor ..buyuk kazası falan yoksa yururu falanda ıyıyse bence dıgerlerınde bir adım onde.ayrıca üstüde açılıyor bu süper biişey
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2011, 19:38:37 Gönderen: golf_4 »
Vorsprung Durch Technik

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 14 Ocak 2011, 23:43:26 »
Güzelde o tavan bana gelmez abi :D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 15 Ocak 2011, 01:37:22 »
sr bızı bozar. dohc olsun bızım olsun  :tamamdir
durmak yok aramaya devam. kolları sıvadık herşey suleyman abımız ıcın :)
ok men 8) let s go   :halazn:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 15 Ocak 2011, 09:54:39 »
izmitteki mavi ile görüşecem sanırım bakalım.

Çevrimdışı imparator57

• sinoplu vw 1.4 sportline
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 15 Ocak 2011, 12:18:23 »
 :'(

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 15 Ocak 2011, 12:29:45 »
bakmak lazım ama kocaelindeki mavi çok ii görünüyo birde  plakası orjinal 1997 yılının ankara plakası zaten adam 2. sahibiyim diyor doğru çünki  plaka orjinal ankarada yanlış bilmiyosam 1996 v ile 1997 y ile başlıyor
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2011, 12:33:21 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 15 Ocak 2011, 12:32:29 »
Süleyman kardeş, Antalya'dan bakıyorsan eğer 1.4 SL kırmızı tek kapı var, LPG yok.. Vakit ayarlayabilirsem eğer gidip senin için bakmaya çalışırım arabaya.. Acelem çok yok dersen, eğer şirkette bi aksilik olmazsa haftaya izne çıkacağım, gün içerisinde de görüşmeye çalışırım araç sahibiyle.

sportline-1-4-16v/detay[/url" class="bbc_link" target="_blank" rel="noopener noreferrer">

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 15 Ocak 2011, 13:50:53 »
bakmak lazım ama kocaelindeki mavi çok ii görünüyo birde  plakası orjinal 1997 yılının ankara plakası zaten adam 2. sahibiyim diyor doğru çünki  plaka orjinal ankarada yanlış bilmiyosam 1996 v ile 1997 y ile başlıyor

hamit abi o araçtan vazgeçtim çünkü km olarakta çok birde sonradan açılmış sunroof buda çok büyük eksi.

Süleyman kardeş, Antalya'dan bakıyorsan eğer 1.4 SL kırmızı tek kapı var, LPG yok.. Vakit ayarlayabilirsem eğer gidip senin için bakmaya çalışırım arabaya.. Acelem çok yok dersen, eğer şirkette bi aksilik olmazsa haftaya izne çıkacağım, gün içerisinde de görüşmeye çalışırım araç sahibiyle.

sportline-1-4-16v/detay[/url" class="bbc_link" target="_blank" rel="noopener noreferrer">

Abi sağolasında artık aramlara son verdim Alihan abi aracını vermeyi kabul etti onla görüşüyorum bu akşam müsaitmiş arayacam o araçtan temizinide bulamayız herhalde :D