Gönderen Konu: Komşu forumdan ben geldim Polo 6N imle beraber :)  (Okunma sayısı 39040 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Komşu forumdan ben geldim Polo 6N imle beraber :)
« Yanıtla #70 : 19 Ocak 2011, 17:02:08 »
erhanda vardı oguz unutma piston krank vs vs vs vs sonra redline :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 19 Ocak 2011, 17:48:04 »
erhanda vardı oguz unutma piston krank vs vs vs vs sonra redline :D
Ondan bahsediom işte gc 321 go! :)
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2011, 17:48:20 Gönderen: Ouzoo »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 19 Ocak 2011, 17:58:35 »

>:D

Yunus EMRE

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 19 Ocak 2011, 18:00:07 »
askerlık bu sene olmıcaktı da o zaman neler yapardım neler :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 19 Ocak 2011, 18:01:08 »
askerlık bu sene olmıcaktı da o zaman neler yapardım neler :)

yaparsın saglık yerinde olsun yeter

Yunus EMRE

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 19 Ocak 2011, 18:07:02 »
yaparsın saglık yerinde olsun yeter
:tamamdir

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 19 Ocak 2011, 18:47:26 »

ben vtec  kovalayacak olsam ABF motor gti mı satmazdım ki sportline istediğin kadar yükle abf yi yakalayamaz ilk izlenimim bu ;)

Ayrıca ben yükleme derken masrafsızından bahsediyorum biliyorunuzki sportlinelerın makinesi öyle ahım şahım bişey yapılacak bir makine değil kapak bile taşlanmış geliyor limitte gibi birşey. Ayrıca ona harcayacağın para 8v nin nerdeyse 3 katı olur herhalde. Hesap kitap yapıyorum 8v nin masrafıda 16 v den ucuz. Bana klima olsun sunroof olsun tek kapı olsun gerisini ben hallederim :) Yükleyipte bişey yapacak değilim görsel olarak iyi olsun istiyorum motor işide abartmadan bişeyler yapabilirim.Sportline bu arada hiçte az yaka nbir araç değil 1,4 olmasına karşın 1,6 dan fazla yakıyor sanki tam ölçüm yapmadım ama ibreye bakarak konuşuyorum. Deniz bana 1,6 qucik 206 ondan az yakıyor demişti haklıymış. Diğer bir konuda sportun vitesleri aşırı derece kısa geldi bana ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 19 Ocak 2011, 19:05:10 »
8 v 'in büyük bakımlarının daha uygun olduğu doğru. Ne düşünüyorsun mesela 1.6 ya mekanik modifikasyon olarak?
Yüklü bi sportline stock ABF yi yakalar mı yakalayamaz mı Erhan görürse yazar buraya :)
Birde şöyle bişey var bastıktan sonra her araç yakar ama sakin kullanımda bakımları düzgün bi sportline ın istanbulda yakacağı taş çatlasın 30 kruş Uzun yolda da 18 kuruş. Bence iyisi mi bi dizel bak, hem az yakar hemde chip yazılım derken aradığın torkuda bulursun :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 19 Ocak 2011, 19:17:44 »
Oğuz mantıken düşün aracı her vites atmanda ekstra yakıt harcarsın nasılki çok şerit değiştiren araç 100 de 20 fazla yakarsa çok vites atan araçta çok yakar ;)

Mekanik modifikasyon düşünmüyorum oğuz sadece görsel olarak bişeyler yapmyı düşünüyorum. Motror içinse ileriye dönük piston büyütme kapak taşlama ve dereceli düşünüyorum. Çok ileride tabi. 4 kapı gözüme hiç hoş gelmiyor :) bu araç eğer spor görünümlü olacaksa tek kapı olmalı ;)

ABF konusunda ise afh ye ne yükleyebilirsin önce onları bilmek lasım ama sanmıyorum ya abf de kullandım afh te :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 19 Ocak 2011, 19:27:34 »
Nerde o geçen haftaki unforgiven ruhu  :D

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 19 Ocak 2011, 19:30:50 »
Nerde o geçen haftaki unforgiven ruhu  :D

Haribden nerde :) Şaka bir yana ne bileyim ya kararsızım oğuz kararsız bir gazla dört kapı aldık :( Satılık ilanı vericem plakalar çıksın...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 19 Ocak 2011, 19:42:57 »
Gti dan daha kolay satarsın fazla durmaz.Araba temiz ama içine sinmesi önemli tabi, hayırlısı olsun ne diyelim :)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 19 Ocak 2011, 20:02:36 »
Madem satacaksın, arkadaşların dediği gibi 6N2 al tek kapı. Keşke acele etmeseydin, hoş bende de aynı heyecan vardı araba ararken ama bulamadığım için hata da yapmamıştım :D 6N tek kapı görünüş açısından güzel ama eğer 16v motor ve o kısa oranlı şanzıman yoksa performans isteyen biri için yetersiz kalır. Yığınla para harcarsın ve anca Sportline gibi olur araban. Hava yastığı, güçlü frenler, spor koltuklar vs standart bir de. Bence 6N alacaksan tek kapı bir sportline bak, sportline olmaz dersen de 6N2 tek kapılara bak, en azından içi vs yeni ve güzel :) Bu arada kısa oranlı şanzımanın yeri ve zevki ayrı, sanki motorsiklet sürüyormuş gibi hissettiriyor :) Şehiriçi için bence kısa oran daha iyi.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 19 Ocak 2011, 20:14:38 »
valla ben alışmışım kısa mı uzun mu bılmıyorum . yetıyor ıste :) 1-2 yapıp duruyorum zaten. uzun olsa noluuur kısa nolur be suleyman abı :)