Gönderen Konu: Polo 6N almayı düşünüyorum.  (Okunma sayısı 17067 defa)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6N almayı düşünüyorum.
« Yanıtla #14 : 26 Ocak 2011, 17:11:28 »
Forumdan bir arkadaşımızın  sahibinden.com da satilik Golf2 si vardı ama 9 küsür üstiyor oda sanırsam araçın forumdaki linki
5ani5 style MK''2  (SaTILIK:))))Güncel bir kare.

Araç benim::) fiyyat yüksk gelenler için üstünde 1250 tl degerinde jant lastik 700 tl ye almanyadan getirtyim coilovers ayaylı amotrsör kiti mevcut :) ve dahasıı. ilanda var.

1988 Volkswagen Golf 1.6 CL 9.650 TL Sahibinden satılık ikinci el
Exclusive Garage

Çevrimdışı mondiaynali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Ocak 2011, 17:15:06 »
Abi Golf II düşünmüyorum estetik açısından da hoşuma gitmemeye başladı dediğim gibi zaten onu düşürken de bir daha düşün dediler polo daha sadece ve temiz bi görüntüsü var hiç değilse modelli bir araç golf alacam deseydim de o taraftan golf canını yakar diye mesajlar gelirdi eminim polo düşünüyorum bu aralar sadece ama uygun görürsem de kaçırmayacam tabi bende alırken götürüp yetkili serviste bi ekspertiz alacam kafaya göre alınmaz her araç :)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Ocak 2011, 17:22:26 »
 o fiyata polo bulman zor bulsanda delikli polo bulursun :D. arakdaşlar yardmcı olmaya çalıştıı. kolay gelsin:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı serhatoz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Ocak 2011, 17:24:57 »
Bende Golf3 diye takmıştım ama param yetmeyince polo almak zorunda kaldım araçımı seviyorum ama  gözüm arada da yanımdan gecen Golf3 lerede kaçmıyo değil  :) Umarım sende istediğin aracı alırsın  8)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Ocak 2011, 17:28:00 »
Bende Golf3 diye takmıştım ama param yetmeyince polo almak zorunda kaldım araçımı seviyorum ama  gözüm arada da yanımdan gecen Golf3 lerede kaçmıyo değil  :) Umarım sende istediğin aracı alırsın  8)

bende aynı durumdayım serhat aracımı seviyorum ama bi golf3 gti var rüyalarma giriyor onun için satışa çkardım Kısmettt:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Ocak 2011, 17:31:09 »
o polo yu tavsiye edip golf 2 alma diyen arkadaşınlada arkadaşlığını gözden geçir derim...

ben polo aldım on numara araç ama ustama dedimki kardeşime devredicem bunu oda düşmanınmı kardeşin dedi anla ynai.
Golf 2 bence polodan kat kat kat kat x 1000 kadasr daha iy ibir araçtır. Hatta polom olmasına rağmen forum ugez polo kadar sorunlu başka vw aracı yoktur. Git golf 1 al bende polodan iyidir... Bu kadarda iddalıyım. Mk2 ye poloyu tercih et diyen adamı buraya yolla :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı serhatoz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Ocak 2011, 17:40:03 »
gti kimin rüyalarına girmezki :sevgi:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Ocak 2011, 17:40:51 »
ben gti ı yaşadım verdiği haz ayrı bir tutlku bütçesi müsait olanlar için golf 3 te tek tavsiye edeceğim model gti dır ;)

Çevrimdışı ahmetceylan

• [i]Volkswagen[/i] karşılığı olan bir aşk" tır...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Ocak 2011, 19:22:09 »
polo harika vede lpg ile kullanıyorum hç bir sorunu yok lpg ile ilgili :)
>> LoNeLyWoLf  <<

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 26 Ocak 2011, 19:34:19 »
  İstediğin arabayı seçmekte özgürsün, tabii ki en son senin kararın olacak. Alacağın araba buradan da olmayabilir, ama Sahibinden' i bir gez bak Golf' lere. Google' a Golf 2 aratıp görsellere bir bak. Elindeki parayla harika bir Golf alma şansın var. O fiyatlara temiz bir araba alacakken başına dert olacak başka bir araba alma. Ben de Civic arıyordum arabamı almadan önce. 92 model arabalara 12-13 bin TL fiyat biçiyorlardı. Uygunlarına gidip baktım hepsi elinden çıkarmaya çalışıyordu. 1 yılımı aldı elimdeki bütçeyle o arabanın temizini alamayacağımı anlamak. Şu anki arabamı şans eseri aldım. İyiki de almışım diyorum. Hem fena gitmiyor hem de Vw.

Senin şu anda düşündüğün araba hakkında söylenenleri çok yakın ve samimi olduğunu düşündüğün biri satmıyorsa sakın inanma. Araba alırken bana öyle komik hikayeler, bahaneler uyduruyorlardı ki.

Biz burada sadece seni düşündüğümüz için ısrar ediyoruz, çoğumuz bu yollardan geçtik. Eğer hala Polo almakta kararlı isen almayı düşündüklerini buraya yaz, ilanlarını koy o şekilde de yardımcı olmaya çalışırız sana.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2011, 19:35:12 Gönderen: atego »

Çevrimdışı mondiaynali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 26 Ocak 2011, 22:05:50 »
Valla abiler dost gerçekten de acı söylüyormuş bunu bir kere daha teyit ettim ama bizim pederi vosvosa ikna edene kadar anam ağlamıştı eski araba o diye diye kafamı yedi sonunda aldım ama golfe izin vereceğini hiç sanmıyorum tavsiyeleriniz üzerine daha yüksek fiyatlı pololara bakmaya başladım tavsiyeleriniz için çok teşekkürler hepinize.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 27 Ocak 2011, 00:45:29 »
gel benim aracı vereyim sana ;)

Çevrimdışı mondiaynali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 27 Ocak 2011, 10:58:56 »
Senin araç iki kapılıydı galiba abi ama o kadar para veremem iki kapıya :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 27 Ocak 2011, 11:11:12 »
Senin araç iki kapılıydı galiba abi ama o kadar para veremem iki kapıya :)

4 kapılı araç
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)