Gönderen Konu: kontak açılır açılmaz fan çalışıyor yardım!!!  (Okunma sayısı 35215 defa)

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
Ynt: kontak açılır açılmaz fan çalışıyor yardım!!!
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2011, 00:36:17 »
klimayı belli aralıklarla çalıştırmak tavsiye ediliyor
klimanın gazı uzun süre çalışmadan kalınca etkisini kaybediyor deniyor
kışın da klimanızı arasıra çalıştırmanızı tavsiye ederim
gazı olup olmadığını anlayabilirsiniz fakat gazın ne kadar olduğunu cihaza bağlamadan anlayamazsınız (serviste denilen)
klima borularının üstündeki kapaktan kontrol ediliyor bildiğim kadarıyla
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı cengiz60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf VI
« Yanıtla #15 : 08 Mart 2011, 08:08:00 »
hemşom bence lpg taktır, bende yeni polo aldım aynı anda polocu olmuşuz, benim polo lpg li ben almadan 8 ay önce brc marka lpg takılmış, taktırandan allah razı olsun çok güzel çalışması süper ve atik, benzini aratmıyor, telefonlaşır buluşursak araçlarımızı daha iyi tanırız, tüm poloculara selamlar.....iyiki polo almışım...

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2011, 09:02:10 »
ya arkadaşlar bu arada bende henüz lpg yok bundan önceki aracım uno idi ee polya kavuşunca 1.6 nın torksesine aşık oldum biraz devirin ucunu kaçırıyorum sanırım ;D hal böyle olunca 400-450 yakıyo benzin normalmi? ikincisi lpg taktırmayı düşünüyorum ama aklımı bulandırdılar bazen ilk çalışma anında lpgde stop ediyo falan diyolar ve bende oldukca kıl birisiyim böyle bişi varmı duydunuzmu? görüşmek üzere.

valla sen gaza basıyosun 400-450 yakıyo ben bişeye basmıyorum 500-550 yakıyo  :D ve  ben lpg falan takmıyorum çatır çatır benzin :D ( gerçi aracımı göstericem bi ustaya benimki anormal bişey ama çok fazla kullanmıyosan ve aracını kısa mesafelerde kullanıyosan uzun yol fazla yapmıyosan kesinlikle takmanı istemem çünkü motorun ısınana kadar gene benzin yakcak ... hele bide ileride sorun cıkarırsa arabadan sogursun ...gucun yettigi kadar benzin kullan ...

Çevrimdışı Holigan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Mart 2011, 12:16:15 »
 Aracta dıs sıcaklık senroru varsa ondan kaynaklanır degiştirmeniz gerekir hayır yoksa Fan kontrol ünitesini kontrol ettirin eğer problem yoksa fan müşürlerinde sıkıntı vardır..
Şαire sormuşlαr:"Giden midir terkeden,yoksα kαlαn mı?"Şαir der ki;"Kαlαn gidenin gitmesine ses çıkαrmıyorsα,çoktαn terketmiştir.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #18 : 10 Mart 2011, 19:59:33 »
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar klima müşüründe problem olduğu anlaşıldı değişmesi gerekiyormuş bende yaza kadar gerek duymadığımdan fişini çıkartmada hiçbir mahsur yokmuş şimdilik fişini çıkarttık problem yok. fan normal hararet seviyesinde devreye giriyor yazın ankaraya gidcem nasılsa ordan alırım müşüre 100 değiştirmeye 20 lira istiyolar tokat sanayisinde >:(

bu arada yolu tokata düşen olursa ve sanayii de işiniz olursa sakın haa arkadaşlar!!! birkaç tane işinin ehli önceliği para olmayan arkadaşlarımız olmasa bittik. memleketim ama hal böyle iyiye iyi kötüye kötü ben diğer arabamın bakımlarınıda ankarada yaptırdım.
_-OĞLUM ve POLOM-_