Gönderen Konu: ARABAM SATILDI  (Okunma sayısı 7665 defa)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
ARABAM SATILDI
« : 05 Şubat 2011, 13:12:46 »
arkadaşlar 98 model polo marka aracımı satmış bulunuyorum , arabamla forumda az uğraşmadık , hepinize yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum , askerlik görevimi bitirir bitirmez başka bi vw le karşınıza çıkıcam , bna şimdiden araba bakmaya başlayın  :saygılar

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: ARABAM SATILDI
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2011, 13:15:11 »
Hayırlı olsun alpaslan... ;)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2011, 13:15:43 »
aslında bi tane polo var 2000 model brc tüplü ama sonuç nooldu bilmiyorum arkadaşıma sormam lazım sende şuan etimesguttasın sanırım  olmadı bi dahaki izin gününde eğer araçta müsait olursa gelir gösteririm sana bende batıkentteyim zaten hemen dibinde :)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2011, 13:20:08 »
Hayırlı olsun alpaslan... ;)

üstad çok saol , tşkler  :)

aslında bi tane polo var 2000 model brc tüplü ama sonuç nooldu bilmiyorum arkadaşıma sormam lazım sende şuan etimesguttasın sanırım  olmadı bi dahaki izin gününde eğer araçta müsait olursa gelir gösteririm sana bende batıkentteyim zaten hemen dibinde :)

çok saol burakçım ama polo almam bi dha heralde , az sorun yaşamadım biliyosun  :) bide bn şu an diyarbakırda görev yapıyorum , acemiliğim ordaydı , usta birliğim diyarbakırda , oraya gelirsen beklerim ;)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2011, 13:23:19 »
çok saol burakçım ama polo almam bi dha heralde , az sorun yaşamadım biliyosun  :) bide bn şu an diyarbakırda görev yapıyorum , acemiliğim ordaydı , usta birliğim diyarbakırda , oraya gelirsen beklerim ;)

oo sen çok uzağa gitmişsin ama ya eğer ordan araba falan bulursan unutma gelirken suriyede litresi 2 liraya deponu doldur da gel malum sen gittin gideli benzin oldu 4.07 :)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2011, 13:29:37 »
oo sen çok uzağa gitmişsin ama ya eğer ordan araba falan bulursan unutma gelirken suriyede litresi 2 liraya deponu doldur da gel malum sen gittin gideli benzin oldu 4.07 :)

evt abi , fiyatlar almış başını gitmiş , bnde bu hafta izmirdeydim , arkadaşın arabasını kullandım 5-6 gün , depoyu full bıraktım , o zmn farkettim  :D bu arada snde seat yokmuydu , yanlış mı hatırlıyorum ??  :(

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2011, 13:32:24 »
yok bende polo var imzamdaki seatım hiç olmadı benim :D ama resmi daha yeni koydum belki ondan bi gariplik olabilir :)
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2011, 13:32:49 Gönderen: dj_burak »

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2011, 13:38:38 »
yok bende polo var imzamdaki seatım hiç olmadı benim :D ama resmi daha yeni koydum belki ondan bi gariplik olabilir :)

abi bn karıştırdım o zmn , kusura bakma . Bnde nasipse haziran sonu temmuz başı geliyorum işte , bakalım daha güzel bşi alıcam ama düşünmek için baya bi zamanım var  ;)  yine hatcback bşi düşünüyorum , golf alıcam galiba ama bakalım , kısmet

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Şubat 2011, 13:44:06 »
abi bn karıştırdım o zmn , kusura bakma . Bnde nasipse haziran sonu temmuz başı geliyorum işte , bakalım daha güzel bşi alıcam ama düşünmek için baya bi zamanım var  ;)  yine hatcback bşi düşünüyorum , golf alıcam galiba ama bakalım , kısmet

hayırlısı olsun güzel temiz birşey bulursun inş :)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2011, 13:46:04 »
hayırlısı olsun güzel temiz birşey bulursun inş :)

inş abi , bu devirde temiz golf bulmak baya bi zor ama  :D :D bakalım artık

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2011, 14:39:21 »
benle karıştırdın alpaslan benle  ;D

ye şu askerliği de seni de seatçı yapayım, hayırlı uğurlu olsun, sorması ayıp kaça gitti?

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2011, 14:45:37 »
benle karıştırdın alpaslan benle  ;D

ye şu askerliği de seni de seatçı yapayım, hayırlı uğurlu olsun, sorması ayıp kaça gitti?

aynen abi , askerlik bizde kafa mı bıraktı  :D çok saol alpercm , 11000 den kapı açtım , şanzumandan ses geliyodu ,10500 e çektik , vizesi de geçmiş , en son 10250 ye bıraktım  :) aklımda zaten seat var , dönünce alıcam , leonlara bindim çok hoşuma gitti , bakalım abi kısmet  ;)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2011, 14:48:32 »
hadi hayırlısı, sen tezkere al da, arabadan çok ne var ;)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2011, 14:55:59 »
hadi hayırlısı, sen tezkere al da, arabadan çok ne var ;)

haklısın abi  ;) düşünmek için baya bi vakit var zaten , haziran sonu bitiyo askerlik nasipse , bakalım artık , bu arada aracı satarken borcu çıktı 2006 dan  :D dedim nasıl olur araç en son vizeye girdi 2008 de , yeni işlenmiş dediler  :o onları da verdim , ama komik yani nasıl bi memlekette yaşıyosak , ödeyemedik cuma günü 16.30 da kapanıyomuş , bnde pazar gidiyorum , adamın yakınına vekalet verdik , ceza paralarını da verdim adama , sona birbirinize satın dedim :D ama sonuç olarak çok rahatladım  ;)