Gönderen Konu: zenon yerine beyaz ampul  (Okunma sayısı 27664 defa)

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
zenon yerine beyaz ampul
« : 15 Şubat 2011, 23:58:53 »
ne dersiniz? iyi aydınlatırmı,sorun cıkarırmı,sarıdan dahamı sönük yanıyor,her model golfe uygun mu?

memnun olan varsa marka ve model belirtsin.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2011, 23:59:43 Gönderen: hakkihakan »
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: zenon yerine beyaz ampul
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2011, 00:32:03 »
ne dersiniz? iyi aydınlatırmı,sorun cıkarırmı,sarıdan dahamı sönük yanıyor,her model golfe uygun mu?

memnun olan varsa marka ve model belirtsin.
benim arkadaşım kullandı. hiç memnun olmadığından dolayı çıkardı. hem erken patlama riskide var. bence en iyisi xenon. H7 4300K-6000K-8000K  kullanıyoruz genellikle. bendeki 6000K. NE MAVİ NE BEYAZ.

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2011, 00:44:25 »
ben mtech kullanıyorum 4350 k xenon beyazı çok memnunum tavsiye ederim hem aydınlatma hemde beyazlık olarak alınabilecek en iyi ampül.Diğerlerinden philips,osram denedim hepsini iade ettim hem pahalılar hemde iddaa ettikleri beyazlık yoktu  :bekleriz:

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2011, 00:45:58 »
Ben philips kullandım hologen ampül olarak geçiyor aydınlatması güzeldi ama yağmurda falan görüş sıfıra iniyor.Şu an zenon kullanıyorum 8000K beyaz ampülden kat kat iyi tavsiye ederim.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı ali500

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2011, 01:20:21 »
Ben philips kullandım hologen ampül olarak geçiyor aydınlatması güzeldi ama yağmurda falan görüş sıfıra iniyor.Şu an zenon kullanıyorum 8000K beyaz ampülden kat kat iyi tavsiye ederim.
fiyat nedir. ortalama bi fiyat alsak iyi olur :)

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2011, 11:35:43 »
ben golf 4 te xenon dan korkuyorum  :t çoğu kaliteli xenon markaları arıza lambası ve silecek motorunun yanmamasının garantisini veriyor ama bu durumdan muzdarip olan çok kişi gördüm hatta montaj hatası ile aracı yanan bile var bu iş lpg işine döndü arkadaşlar önüne gelen takmaya çalışıyor o yüzden xenon bana biraz uzak çünkü arabamı çok seviyorum  :sevgi:

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2011, 11:40:17 »
Hangimiz daha çok seviyor bilmiyorum ama ben Golf IV'te o sorunu yaşayan kimse görmedim.
Forumda da yok.
Yakıştığını düşünüyorsan taktır bence.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2011, 14:28:49 »
Ben beyaz ampul kullandım, osram marka, aydınlatması çok kötüydü, sonra xenon taktırdım, daha önce kör gezdiğimi anladım, ikisini de aynı araçta kullanmış birisi olarak kesinlikle xenon derim.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2011, 18:42:29 »
Hangimiz daha çok seviyor bilmiyorum ama ben Golf IV'te o sorunu yaşayan kimse görmedim.
Forumda da yok.
Yakıştığını düşünüyorsan taktır bence.

kesinlikle katılıyorum,
golf IV te ben far ikaz lambası hiç görmedim. dolayısıyla olmayan bişeyin arıza lambası yanmaz zaten.
silecek motorunun yandığını duydum ama onlar 5 kasa idi.
son olarak golfte xenon montaj hatası, çok büyük kabiliyet ister bunu yapmak  :D

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2011, 18:49:21 »
Ben beyaz ampul kullandım, osram marka, aydınlatması çok kötüydü, sonra xenon taktırdım, daha önce kör gezdiğimi anladım, ikisini de aynı araçta kullanmış birisi olarak kesinlikle xenon derim.
çok haklısın

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2011, 18:52:40 »
ŞOK ŞOK XENON DA KAMPANYA UYGUN FİYAT GARANTİLİ GittiGidiyor.com'da #36290656 alt resimde görünen zenonu şuan arabamda kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok fiyatına göre oldukça verimli

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Şubat 2011, 21:45:17 »
peki arkadaşlar montaj için soruyorum zenonun balastından ampüle giden kablo farın arkasındaki plastik kapak delinerek mi içine sokuluyor yoksa kapağı atıyormusunuz ?

« Son Düzenleme: 16 Şubat 2011, 23:33:23 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Şubat 2011, 21:57:06 »
ürencik ne kadar zamandır kullanıyorsun bunu sen
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Şubat 2011, 21:58:47 »
montajda on seffaf kapak cıkarılacakmı yoksa arkadan halledilecek mi? birde ben angel halkalar aldım golfe gore zenon bunlar  on kapagı acarsam zemini siyah yapayımmı?