Gönderen Konu: inatla merkezi kilit :D  (Okunma sayısı 6853 defa)

Çevrimdışı yigit-396

• Profili Görüntüle
Ynt: inatla merkezi kilit :D
« Yanıtla #14 : 31 Mart 2011, 19:06:04 »
Tamam pompa buldum ilgiye teseekkurler:) bu arada basima geldi pompanın nem yapması iki sebepten ötürü:bi stoplar sagolsun birde keçeyi biraz daha sökerseniz arka tamponun altına giden tahliye hortumu var bir tane sagda bir tanede pompanın altında  bi baktım onlar içeriye yonlenmis(sunroof mevcut) yuvalarından çıkmışlar  her yağmur ve yıkamada bütün su sessizce stepnenin altına süzülüyor sonuc yaşasın pompa oksitleri :D belirtmek istedim sadece  :tamamdir

Çevrimdışı ALUÇ

• Profili Görüntüle
Ynt: inatla merkezi kilit :D
« Yanıtla #15 : 01 Temmuz 2011, 20:27:48 »
slm arkadaşlar benimde bir sorunum var yardımcı olursanız eğer?? sol ön kapının menteşesinin ordan geçen bi soket var içi kablolarla dolu olan siyah soket..kapının bütün işlevlerini gören  cam+hoperlör+kapı kilidi vs gibi..kapı kilidi havalı sistemle çalısıyor galiba.kolona ses gelmiyor diye o soketi yerinden söktüm dağıldı tabi sonra zor bela toparladım yerine taktım ama bütün işlevler gitti ne cam açılıyo ne kapı kilidi nede ses var. alarmın kumandasıyla kapıyı açıp kapattığım zaman arka bagajdaki motor uzun süre devamlı çalısıyor bahsettiğim ön sol kapının soket içinden hava sesi geliyor.yani hava kaçırıyor kilitlere gücü yetmiyor kapı filan açılmıyor kısacası elektrik gelmiyor. bu siyah soketin galiba değişmesi lazım ama piyasada yok bulamazsın dedi bir kaç yer..varmıdır bilsigi olan arkadaşlarım acaba?