Gönderen Konu: Golf MK3 Yeni Fotoğraflarımız Sayfa:30 Güncel...  (Okunma sayısı 202300 defa)

Çevrimdışı pilotmk2

• 1991 1,6 tdi golf mk2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf MK3 Yeni Fotoğraflarımı Sayfa:24 Güncel...
« Yanıtla #378 : 12 Ekim 2011, 10:11:11 »
ben bir gün mühendislerle fırsat bulursam hususi soracağım bu logar kapakları asfaltın tam ortasında olmasının özel bir nedeni varmı diye yani Antalya gibi biryerde orta zaten çim den geniş refüş iken oraya yapılamıyormu diye çok merak ediyorum !!
ankara keçiörende emlakçılık yapıyorum işim geregi günde birçok insanla tanışıyorum birgün arabada müşterivar  ve süratli bir şekilde logar kapagından geçtim refleks işte bu logar kapagını yapaanın ......  dedim  arkadan bir öksürük sesi ve ardından yıllardır ugraşıyoruz ama yinede degiştiremiyoruz dedi ve o an tabi ben dumur oldum .ciddende olmuyuomuş...

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #379 : 12 Ekim 2011, 14:18:13 »
Güzel araba hayırlı olsun
Eyv abi teşekkürler

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : 12 Ekim 2011, 14:20:08 »
ankara keçiörende emlakçılık yapıyorum işim geregi günde birçok insanla tanışıyorum birgün arabada müşterivar  ve süratli bir şekilde logar kapagından geçtim refleks işte bu logar kapagını yapaanın ......  dedim  arkadan bir öksürük sesi ve ardından yıllardır ugraşıyoruz ama yinede degiştiremiyoruz dedi ve o an tabi ben dumur oldum .ciddende olmuyuomuş...
abi nasıl yapamazlar ben onu anlamıyorum secim zamanında en az bir kere kazılan yollar bi logar kapagını nasıl uyduramıyo ki yollar bi yagmurda çökuyo hep sallama işlerden dolayı muhendisliklerinden şüphe etmek lazım

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #381 : 22 Aralık 2011, 22:34:22 »
Hiç içi görünmemiş arabamızın şimdiye kadar  :)

Uploaded with ImageShack.us

DubWay nasıl olmus :D

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #382 : 22 Aralık 2011, 22:41:27 »
önce aracı bas.. sticker sonra  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : 22 Aralık 2011, 22:43:54 »
önce aracı bas.. sticker sonra  >:D
Şu arabayı basmayı o kadar çok istiyorum ki Araba bu kadar yuksekken karlık kırıldı abi daha ne diyim  ;D :D

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #384 : 22 Aralık 2011, 22:46:44 »
Şu arabayı basmayı o kadar çok istiyorum ki Araba bu kadar yuksekken karlık kırıldı abi daha ne diyim  ;D :D

yere 10cm yakınken ben istanbul yollarında kırmadım, sen oralarda bu işi nasıl başardın  ::)  :melek:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #385 : 22 Aralık 2011, 22:49:23 »
yere 10cm yakınken ben istanbul yollarında kırmadım, sen oralarda bu işi nasıl başardın  ::)  :melek:
Bunu abime sormak lazım  :D ilk bi yerde çatlak vardı biri tekme atmış dururken yapıştırdık sonra bir gece birde baktım sağ tarafını izmir asfaltına bağışlamış  :D

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #386 : 22 Aralık 2011, 22:50:53 »
kııskandıım şimdi bende bi içç çekimm yapııyım bi araa:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #387 : 22 Aralık 2011, 22:52:52 »
Bunu abime sormak lazım  :D ilk bi yerde çatlak vardı biri tekme atmış dururken yapıştırdık sonra bir gece birde baktım sağ tarafını izmir asfaltına bağışlamış  :D

senin abin halletmiş.. benimde peder sağolsun,  sağlam bir eğimde karlığın takıldığı bir kaç yuvayı kırmış.. kör topal idare ediyoruz   :tavkiss:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #388 : 22 Aralık 2011, 22:55:16 »
kııskandıım şimdi bende bi içç çekimm yapııyım bi araa:)
Yap yap Gti'ın içini görelim içimiz açılsın  :sevgi:

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #389 : 22 Aralık 2011, 22:56:14 »
senin abin halletmiş.. benimde peder sağolsun,  sağlam bir eğimde karlığın takıldığı bir kaç yuvayı kırmış.. kör topal idare ediyoruz   :tavkiss:
:) Tehlikeliler şimdi alıcam tekrar da tereddütlerim var napsam normal mi taksam diye  :D

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #390 : 28 Şubat 2012, 23:05:20 »
konumu bir hortlatayım bayadır bişiler yapmıyoruz tabi Bugün eksiklerimizi giderdik:Kayış kaydırıyordu o iğrenç sesini kestik arka fren bakımları yapıldı el freni ayarı yapıldı yag su vs kontrolleri yapıldı Patlamış olan egzozumuz FK Marka krom egzoz ile değişti Kırılan VR6 karlığımızın yerine yenisi takıldı Sis farlarımız beyaz yapıldı plaka lambalarımız artık beyaz oldu ve ve ve en son İç dış güzelce yıkandı ama bu sogukta sanayide donduk yorgunlukta cabası sorarsanız deydi mi Gercektende deydi tık sesimiz yok artık  :tamamdir

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf MK3 Yeni Fotoğraflarımız Sayfa:28 Güncel...
« Yanıtla #391 : 29 Şubat 2012, 00:06:55 »
araba cok güzel ve temiz :tamamdir