Gönderen Konu: Golf MK3 Yeni Fotoğraflarımız Sayfa:30 Güncel...  (Okunma sayısı 202234 defa)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
sunroffu ne yaptınız mete ?
önceden vardı abi geri taktık ;)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
araçta sunroff vardı diye biliyorum.. sonradan yapılmadı  ;)   
doğrudur can abi ;)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
mete kardeş araç on numara olmuş ama  belki kucuk bi detay ama  gözüme carptı soyliyim ... arkadaki vw logosunu siyah yaptıgın için hiç bisey anlasılmıyo .. o yuzden logoyu cıkart alttaki siyah yuvarlak kaucuk maddenin içini gri folyo ile kapla yada  boya ustune mat siyah logoyu yerleştir on numara olacaktır ... ben mesela  polo aracımda kırmızı boyıcam ( aracım kırmızı ) senin gibi mat siyah yapcam yada piano black olcak parlak vede cok hos olacak ;) on logodada  kararszım ama  onden boyayıp iç taraflarını kırmızı yapsammı bilemiyorum ...  :(
dediğini dikkate alıcam  ;) teşekkürler fikrin için

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
maşallah:) hakkaten çok iyi duruyo bi jantlar takılıp yere basılsında çok başka bişey olucak bu  :) güle güle binersiniz inşallah allah kaza bela vermesin herşeyi dört dörtlük
Eyv hasan ali şu işler bitsin Döşemelerimizide takalım tekrardan cila atılıcak ve yola cıkıcaz sonra bu hafta içinde de yere basıcaz ve şimdilik BBS RA jant takımını takıcaz daha sonra 16'' takmayı düşünüyorum

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Mete kardeşim kayalimi tek tek gerçekleştirdin  valla ya :)
Hayalimdeki Mk3 ve RENK herşey 4/4 lük helal olsun sana ..
Rabbim kazasız,belasız,cezasız mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş..

Passat cc ile takas kabul edersen farkı neyse üste veririm haberin olsun :))
Çok teşekkür ederim abi yapabildiysek bişiyler beğendirdiysek ne mutlu İnş hayalini kurdugun aracı sende yaratırsın abi  Teklifini düşünücem bu arada :D

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Maşallah abi çok güzel bi proje yaptın tebrikler İnşallah bizede bu hızda bu güzellikte bir proje nasip olur  ::) JANT ne takıyoruz  >:D
Eyv gökhan herkeze böyle usta bu şekilde hızlı proje nasip olsun herkez yapsın gönlundekı aracı kardeşim
Jant olarak su an BBS RA takılıcak 205/50/15 lastik var ama daha sonra ebatı 16'' yapıcaz  sonraki jantları 20.yıl edition a benze bişi dusunuyorum ;)

Çevrimdışı kunefiterol

• Profili Görüntüle
mete kardeşim 40 bin kere maşallah... resmen baştan yaratıldı araç... benim araba gözüme çirkin görünmeye başladı vallahi... son halini görmeyi bekliyorum sabırsızlıkla...
Kayseri'den Bir MK3...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Abi avatarındaki fotoyu özelden atar mısın 2 saattir bakıyorum hasta kaldım ya  :halazn:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Eyv hasan ali şu işler bitsin Döşemelerimizide takalım tekrardan cila atılıcak ve yola cıkıcaz sonra bu hafta içinde de yere basıcaz ve şimdilik BBS RA jant takımını takıcaz daha sonra 16'' takmayı düşünüyorum

o zaman daha bi güzel olur işte :) bu arabanın hakkı 16"

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
o zaman daha bi güzel olur işte :) bu arabanın hakkı 16"
biliyorum da şimdilik buda toparlar biraz fazla para harcadık bu aralar yoksa jettaya  RS leri nasıl alırım ;D ;)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
biliyorum da şimdilik buda toparlar biraz fazla para harcadık bu aralar yoksa jettaya  RS leri nasıl alırım ;D ;)

olsun senin jantlarda güzel zaten :) polisajdan sonra epey parlamış

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
mete kardeşim 40 bin kere maşallah... resmen baştan yaratıldı araç... benim araba gözüme çirkin görünmeye başladı vallahi... son halini görmeyi bekliyorum sabırsızlıkla...
EYv abi çok sağol daha iyilerine binmek nasip olsun hepinize.salı günü son halini alıcak gibi  ;)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Abi avatarındaki fotoyu özelden atar mısın 2 saattir bakıyorum hasta kaldım ya  :halazn:
Gökhan fazla bakma yan etki yapar kardeşim Atarım yarın sana o albümü biraz bekle  :D daha güzelleri var