Gönderen Konu: ARKADAŞLAR İZMİRDE SATILACAK BİR GOLF1 (1980 MD. 1.6 DİZEL- AÇIK YEŞİL METALİK)  (Okunma sayısı 10116 defa)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar geçen gün izmir de golf 1  sahibi olan bir amcayla tanıştım . Aracını satacağını söyledi. araç 1980 model 1,6 dizel fiyatıda 4000 tl dedi aşağı olmaz dedi ama pazarlık payı olur bence ilgilenen arkadaşlar için araç sahibinin telefonunu aşağıda veriyorum.
OKTAY ELALDI : 0536 660 55 80

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

buda aracın son resmi. hayırlı olsun herkese.

Çevrimdışı chn_trn

• Profili Görüntüle
senden çok iyi galerici olurmuş kardeş :) maşallah baktığım tüm arabalarda tüm şehirlerden haberdarsın.. teşekkürler  :tamamdir

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
senden çok iyi galerici olurmuş kardeş :) maşallah baktığım tüm arabalarda tüm şehirlerden haberdarsın.. teşekkürler  :tamamdir

bir hastalıktır bulaştı. manisa ve aydın aiş icabı dolaşıyorum. gördüğüm her mk1 ciyle tanışıyorum.dikkatimni çekiyo işte anlıyacağın.ama pazartesi aydın söke de bir kırmızı dizel golf gördüm baya iyiyidi ama tanışamadık malesef :(

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
bir hastalıktır bulaştı. manisa ve aydın aiş icabı dolaşıyorum. gördüğüm her mk1 ciyle tanışıyorum.dikkatimni çekiyo işte anlıyacağın.ama pazartesi aydın söke de bir kırmızı dizel golf gördüm baya iyiyidi ama tanışamadık malesef :( amaç golf 1 arayan arkadaşlara yardımcı olmak

Çevrimdışı chn_trn

• Profili Görüntüle

bende aydın kuşadasında öğrenciyim... yolun düşerse mutlaka beklerim... benimde aklımda yaza mat siyah bi mk1 ile girmek var ama malum öğrenci ödenekleri zorluyo insanı... >:(

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
resimler çok net değil. ama sağ tarafından biraz problemli gibi sanki. belki de tozdan öyle gösteriyor olabilir. ama sanki sağ ön çamurlukla kapı rengi tam tutmuyor gibi. bir de sağ marşpiyerden hafif bel var gibi.

aracı yakından gören birisi olarak bu noktalarda ne diyorsun? kaporta boya neyse de (zaten toplama aşamasında a dan z ye girilecek) tüm araçlarda taşıyıcı elemanlar ile özellikle dizelde motor önemli benim için.

bu arada irtibat bilgilerimi özelden yazmıştım. yarın için çaycıya söyledim. güzelinden demleyecekler çayı. golf tutkunu değerli bir misafirim gelecek ne de olsa. :)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
resimler çok net değil. ama sağ tarafından biraz problemli gibi sanki. belki de tozdan öyle gösteriyor olabilir. ama sanki sağ ön çamurlukla kapı rengi tam tutmuyor gibi. bir de sağ marşpiyerden hafif bel var gibi.

aracı yakından gören birisi olarak bu noktalarda ne diyorsun? kaporta boya neyse de (zaten toplama aşamasında a dan z ye girilecek) tüm araçlarda taşıyıcı elemanlar ile özellikle dizelde motor önemli benim için.

bu arada irtibat bilgilerimi özelden yazmıştım. yarın için çaycıya söyledim. güzelinden demleyecekler çayı. golf tutkunu değerli bir misafirim gelecek ne de olsa. :)

allah razı olsun. yarın mutlaka uğrucam bir mani çıkmazsa. o arabanın fotoları akhisar sanayide çekildi zaten. geçen cuma orada denk geldik sahibiyle. sahibinin söylediğine göre motoru çok iyi durumda ama kasada    yılların verdiğibir yorgunluk var tabi.ama komple gireceksen hiç öemli değil.fiyatı uygun geldi ama tabi pazarlık yapılır her halde

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle

bende aydın kuşadasında öğrenciyim... yolun düşerse mutlaka beklerim... benimde aklımda yaza mat siyah bi mk1 ile girmek var ama malum öğrenci ödenekleri zorluyo insanı... >:(

vallahi pazartesi günleri kuş adasına geliyorum.bu pazartesi sabahtan ordaydım.zaten benim arabada kuşadasından çıkma.sende araba var mı yoksa almayı mı düşünüyosun. sana bir tavsiyede bulunayım eğer alacaksan.adalet sarayının yanındaki mezarlığın önünde var bi tane kırmızı mk1 ilk ona niyetlendidim kasası düzgün bir araba o bak.düşünürsen sahibi ankarada bir amca adres ve telefonuna kadar ulaşmıştyım. 1250 tl den aşağı düşmüyor ama. motor 1.1 veya 1.3 olması lazım.

Çevrimdışı Chiko09

• Profili Görüntüle

vallahi pazartesi günleri kuş adasına geliyorum.bu pazartesi sabahtan ordaydım.zaten benim arabada kuşadasından çıkma.sende araba var mı yoksa almayı mı düşünüyosun. sana bir tavsiyede bulunayım eğer alacaksan.adalet sarayının yanındaki mezarlığın önünde var bi tane kırmızı mk1 ilk ona niyetlendidim kasası düzgün bir araba o bak.düşünürsen sahibi ankarada bir amca adres ve telefonuna kadar ulaşmıştyım. 1250 tl den aşağı düşmüyor ama. motor 1.1 veya 1.3 olması lazım.

nerede bu araba bırde fıyatı 1250 tl bana cazıp geldı nasıl alıp toplanacak gıbımı bende 2000-2500 tl arası bı arac arıyrm aranıyr kısmınada yazdım

Çevrimdışı chn_trn

• Profili Görüntüle

daha bulamadım öğrenci bütçesini sarsmayacak bi araç :) 1250 lira cazip geldi vallahi... yarın öğle arası aracın başına dikilirim ben büyük ihtimalle :) numarası warsa verebilirmisin bey amcanın... bide tek kapı ise uhhhh >:D
« Son Düzenleme: 17 Mart 2011, 00:14:16 Gönderen: chn_trn »