Gönderen Konu: far ampulü  (Okunma sayısı 13230 defa)

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
far ampulü
« : 13 Nisan 2011, 22:46:39 »
sa arkadaşlar benim kısa farlar çok sönük yanıyo ampulleri değiştircem beyaz ampul almayı düşünüyorum olurmu bizim farlara bi sıkıntı çıkarmı görüş nasıl sarı ampullere göre bu konuda ne önerirsiniz ve kaç watt olmalı ampul şimdiden tşkkrlr

Çevrimdışı punjhier

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Focus 1
Ynt: far ampulü
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2011, 23:09:49 »
ben de var ama sarılara göre aydınlatması zayıf. ben yeniden sarılara döndüm. ya xenon al yada bırak sarı kalsın bence
DEU Tıp Fakültesi
ford focus 1 '05 - peugeot 206 xt '00 (satıldı) - polo 98 6n openair (satıldı)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2011, 23:20:44 »
ben de var ama sarılara göre aydınlatması zayıf. ben yeniden sarılara döndüm. ya xenon al yada bırak sarı kalsın bence
+1

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2011, 10:23:40 »
ben beyaz ampul kullanıyorum (xenon değil).Şimdiye kadar görüş bakımından hiç problem yaşamadım.Evet sarılara göre daha zayıf ama bence yeterli.Hem H4 olduğu için estetik görünüyor.Parkları yakınca bile aracın çehresi değişiyor  :sevgi:
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2011, 11:23:45 »
valla bendede  beyaz park + beyaz ampul var ve maliyetide  çok dusuk bu işlemin 20 tl gibi rakama  cıkıyo  ve benimde bi şikayetim yok ...  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2011, 11:27:40 »
Bence beyaz ampul alma alıcaksanda Philips vs gibi kaliteli markalar al onlarında fiyatları 60-70 TL civarı ee tabi ona bide beyaz park ampulu takıcaksın oldu sana 75 TL sen değiştirmiyceksen bide işçilik olayı var onada 5 TL alsa 80 TL düz halbuki şuanda piyasada 120TLye çin malı xenonlar var ve görüş açısıda gayet iyi beyaz ampul alıcağına dediğim xenonlardan alman daha mantık olur  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2011, 11:44:09 »
yorumlar içim sağolun benim muayenede kısa far aydınlatnası düşük çıktı ve gece kısaları yakınca biraz sıkıntılı oluyo onun için değiştirmem gerekli ampulleri ben değiştiricem osramın bulmuştum 30 lira çifti beyaz fikirlerinizi almak istedim beyaz veya sarı değiştiricem yani onedenle bunlar standartmı oluyo wattları yoksa değişiyomu bilgi veririseniz sevinirim

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2011, 11:48:46 »
yorumlar içim sağolun benim muayenede kısa far aydınlatnası düşük çıktı ve gece kısaları yakınca biraz sıkıntılı oluyo onun için değiştirmem gerekli ampulleri ben değiştiricem osramın bulmuştum 30 lira çifti beyaz fikirlerinizi almak istedim beyaz veya sarı değiştiricem yani onedenle bunlar standartmı oluyo wattları yoksa değişiyomu bilgi veririseniz sevinirim
Muayeneden kısalar yüzünden kaldın mı ? Eğer Ağır kusur yazdılarsa beyaz ampul takıpta gitme muayeneden kalırsın ama geçtiysen 2 sene sıkıntı yok  :) Osrâm'ında ampullerı kalitelidir ama bence sen Osramın beyaz ampullerini alsan bile yazın tak yağmurda xenon bile göstermiyo ki beyaz ampul hiç göstermez havalar düzelince mayıs başı gibi takarsın beyaz ampulleri  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı punjhier

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Focus 1
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2011, 12:11:54 »
Benim beyaz ampuller Osram. Alman malı. 3 sene önce 30 Tlye almıştım. Yağmurlu havalar dışında fena degil aydınlatması. Ama sarılar daha iyi o kesin. Ama estetik önemliyse, xenon da alamıyosan osram beyaz ampul al derim. Ben de var ama çogu zaman takmıyorum.
DEU Tıp Fakültesi
ford focus 1 '05 - peugeot 206 xt '00 (satıldı) - polo 98 6n openair (satıldı)

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2011, 12:22:24 »
yorular için tşkkrler

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2011, 20:11:54 »
slm;yenı polocu.!!sana sunu dıyebılırımkı xenon cok guzel aydınlatıyo benım arkadasım aldı 150 tl verdı ama yagmurlu havalarda genede zayıf sımdı bende xenon alıcam fakat ben farlarıda merceklı far olarak degıstırıcem xenon farlar merceklı farlarda yanı bu modıfıyelı farlarda kendını gosterıyo o zaman randıman alırsın.kolay gelsın
07 VW

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2011, 00:15:14 »
Fk mercekli farlara m-tech beyaz ampül taktım beş para etmez xenon takmak lazım  :-\

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2011, 10:09:46 »
bu lambaları nasıl söküp takıyorsunuz
h7 nasıl takılır sökülür?
bilen biriniz anlatsın
lambanın arkasında tutacak demiri aç demeyin yok çünkü :)
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2011, 10:10:24 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Nisan 2011, 23:52:56 »
arkadaşlar benim asıl sorunum kısa farlar az yanıyo ampulleri değiştircem bunların wattları oluyomu yada orjinalde nedir