Gönderen Konu: spor helezon yay  (Okunma sayısı 11902 defa)

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
spor helezon yay
« : 24 Nisan 2011, 18:36:41 »
slm;arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum.aracımda orjınal yaylar var arabayı cok az yere yakınlastırmak ıstıyorum.asırıya kacmadan.spor yay takılınca on duzune cok zarar verırmıyım?ıkıncısı onceden yay kesılırdı on duzene cok zarar verıyo spor yayda aynı seylerı yaparmı?dusurme spor yayda ıstege baglımı?tesekkurler kolay gelsın
07 VW

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Ynt: spor helezon yay
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2011, 21:42:20 »
bana sorarsan aracın böyle çok güzel görünüyor jant değişir lastik değişir boya değişir ama ne yayları değiştir ne de kestir aracın omuriliği bence onlar asla girme derim lastiklerinle jantın zaten yere yakın gösteriyor bence yinede karar senin polonu küstürme ;) (bence)
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2011, 19:42:13 »
ewt haklısın zaten bende bu olaydan gozum korkmuyor degıl!!!ılerleyen zamanlarda problem cıkıyo saolasın ^-^
07 VW

Çevrimdışı ANL

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2011, 18:19:01 »
bende 3.5 spor yay dusunuorum marka olarak onerebileceginiz bi yay var midir acaba

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2011, 20:05:18 »
eibach iyidir herhalde ... bende  düşünüyorum ...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2011, 22:41:35 »
3.5 cm e kadar sıkıntısız düşürebilirsiniz yay ile, aracınızı o kadar zorlamaz

marka olarak da eibach, h&r ve vogtland iyidir

konfor olarak en iyisi eibach gibi

ama yine de ufak tümseklerde zıplamalara, çukurlarda konfordan feragat etmeye hazırlıklı olun

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2011, 23:00:42 »
arabada problem cıkardıgı yok . kım soyluyor bunları . her denılene ınanıyorsunuz. e madem problem cıkartıyor dıyosunuz , bu bilgiye sahıp iseniz , nıye konu acıyosunuz. yapıcak olsanız zaten yaparsınız degıl mı ?  sağdan soldan duyduuklarınıza ınanmayın. tomarla konu oldu valla boyle seylerle ılgılı :)
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2011, 23:01:00 Gönderen: onurc »
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Mayıs 2011, 23:23:52 »
o değilde onur sen 6,5 dusurdun hala leylek diyosun  ... bu benim dusundugum 3,5 eibach yay cokmu havada kalır 13 jantla  ?

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2011, 23:56:42 »
evet oyle olur

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2011, 00:59:01 »
ya sen bıraz hıddetlenmıssın galıba ama sebebı neden ben anlamadım.bundan sonra konu acarken sana sorarız!!??ayrıca her denılene ınanlardan degılım.ılk defa arac kullanmıyoruz.benım hayatım aklına gelebılecek her turlu aracı kullanmakla gectı.ben spor yay kullandıgım araclarda bazılarında problem cıktı bunuda sen ınkar edemessın.ben bu aracdan bahsettım.neyse uzatmaya gerek yok daha fazla yazarsam ukalalık olucak!!yardımların ıcın sagol onurc...
07 VW

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2011, 01:09:18 »
kısısel bı problemım yok sızınle yanlıs anlamayın. on takım konusunda ıcınız rahat olsun . ben on takım yaptıralı 1 sene oldu nerdeyse.  ve yaklasık 2-3 aydır bu şekılde gezıyorum . gecen gun kaldırttım arabayı gayet saglam. herşey tıkırında maşallah. alın sıze canlı ornek . kendım soyluyorum. aracınızı düşürürsnüz yere 5-6 cm . sert amortısor. hem goruntu hem kontrol .  bazılarına kalsa arabaya jant bıle takılmaz. fazla takılmayın boyle şeylere. sıtede bu aracı kullananlardan cogu orjınal halı ıle bınıyorlar. ben sıze kendımden ornek verdım. herşey ıcın yardımcı olabılırım sıkıntı yok .
 lastıkler 195 50 15. arka 6cm, ön 6.5 cm düşük. arkaya 2 kişi ve fazlası oturursa bazen bende sol taraf sürtme yapıyor. olması gereken ebat 195 45 15.şu ana kadar bır kez bıle de altını sürtmedım çok şükür. en kral tümsekten geçtım . en kötü yoldada kullandım . hıc sorun yapmadı bana. rahatsız ederse ıc plastık aksamlardan gelen sesler rahatsız eder. onlarda halledılıcek şeyler zaten. dedıgım gıbı

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2011, 10:12:56 »
kısısel bı problemım yok sızınle yanlıs anlamayın. on takım konusunda ıcınız rahat olsun . ben on takım yaptıralı 1 sene oldu nerdeyse.  ve yaklasık 2-3 aydır bu şekılde gezıyorum . gecen gun kaldırttım arabayı gayet saglam. herşey tıkırında maşallah. alın sıze canlı ornek . kendım soyluyorum. aracınızı düşürürsnüz yere 5-6 cm . sert amortısor. hem goruntu hem kontrol .  bazılarına kalsa arabaya jant bıle takılmaz. fazla takılmayın boyle şeylere. sıtede bu aracı kullananlardan cogu orjınal halı ıle bınıyorlar. ben sıze kendımden ornek verdım. herşey ıcın yardımcı olabılırım sıkıntı yok .
 lastıkler 195 50 15. arka 6cm, ön 6.5 cm düşük. arkaya 2 kişi ve fazlası oturursa bazen bende sol taraf sürtme yapıyor. olması gereken ebat 195 45 15.şu ana kadar bır kez bıle de altını sürtmedım çok şükür. en kral tümsekten geçtım . en kötü yoldada kullandım . hıc sorun yapmadı bana. rahatsız ederse ıc plastık aksamlardan gelen sesler rahatsız eder. onlarda halledılıcek şeyler zaten. dedıgım gıbı

bence bu konu için gerçekten açıklayıcı bi yorum olmuş ....

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2011, 13:14:44 »

bence bu konu için gerçekten açıklayıcı bi yorum olmuş ....

:tamamdir

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2011, 22:15:40 »
tesekkur ederım.acıklaman ıcın boyle acıklayıcı bır sekılde bırseyler anlatırsak sadece benım ıcın degıl burda herkes ıcın daha ıyı olucagını dusunuyorum.senın modıfıyeye karsı degılım tabıkı kararında.sen spor helezonları hazırmı aldın.yoksa ısıtarak veya kestırerek kullanıyosun???bu yayların fıyatı 300 tl cıvarı galıba?kolay gelsın.benım kullandıgım lastık ve jant ebatıda senınkınden..
07 VW