Gönderen Konu: mk3direksiyon kapağı tampon üstü üçlü sis far aranıyor  (Okunma sayısı 13676 defa)

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
arkadaşlar golf 3 1.6 sport  arabama direksiyon kapağı ve üçlü  far arıyorum  özellikle direksiyon kapağı hani 4lü sinyal tuşunun da bulunduğu kapak tabiki o düğmeyede ihtiyacım var kapak komple kırıldı şuan yapıştırmışım ama sinyal tuşu dağıldı ve kırıldı nerede bulabilirim. Birde aracımın üstündeki tampon üstü sis farları 3 lü olanda yalnız sağa ve sola dönüşler dolu diğerleri boş göstermelik çıkma temiz bir şey bulabilirsem satın alırım saygılarr :sevgi:
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2011, 13:55:02 Gönderen: gokhan146 »

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
Ynt: direksiyon kapağı tampon üstü üçlü sis far aranıyor
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2011, 20:21:50 »
4'lü flaşör düğmesinin sadece kapağı kırıldı kırmızı olan kapak ama altaki mekanizme sağlam parmağımla bastırınca 4lüler çalışıyor sorun kırmızı kapakta. altı dolu kırmızı ışığı dahi yanıyor ama işte direksiyon kapağı ve o düğmenin sağlamına ihtiyacım var.

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2011, 22:13:10 »
4'lü flaşör düğmesinin sadece kapağı kırıldı kırmızı olan kapak ama altaki mekanizme sağlam parmağımla bastırınca 4lüler çalışıyor sorun kırmızı kapakta. altı dolu kırmızı ışığı dahi yanıyor ama işte direksiyon kapağı ve o düğmenin sağlamına ihtiyacım var.
sadece 4 lu dugmesının mı kapagını arıyosun?eger oyleyse yenısı var :tamamdir sıslerden bahsetmıssın ama tam ıhtıyacını anlayamadım:S ama onnda yenısı var tam ıstegını soylersen cozebılırız ısını :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2011, 23:13:22 »
sadece 4 lu dugmesının mı kapagını arıyosun?eger oyleyse yenısı var :tamamdir sıslerden bahsetmıssın ama tam ıhtıyacını anlayamadım:S ama onnda yenısı var tam ıstegını soylersen cozebılırız ısını :tamamdir :tamamdir
YOk ben komple bir dreksiyon kapağı arıyorum biliyorsun dreksiyon kapağının üstünde 4lü oluyor. o kapakta hafif yandan kırık ve ben dreksiyon kapağını yapıştırmama rağmen o kırmısı 4lü düğmesi işe yaramıyor boşluktaymış gibi sürekli kırmızı ampulun üstünde. sis farlarına gelince malum golf 3lerde tampon üstü 3lü sis farları var. bendeki 3lüde ilki sarı renk ve sağa sola sinyaller diğer 2si ise sadece süs amaclı içleri boş ben komple içleri dolu 3lü sisten arıyorum tabiki orijinal olursa iyi olursaygılar

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2011, 23:19:14 »
YOk ben komple bir dreksiyon kapağı arıyorum biliyorsun dreksiyon kapağının üstünde 4lü oluyor. o kapakta hafif yandan kırık ve ben dreksiyon kapağını yapıştırmama rağmen o kırmısı 4lü düğmesi işe yaramıyor boşluktaymış gibi sürekli kırmızı ampulun üstünde. sis farlarına gelince malum golf 3lerde tampon üstü 3lü sis farları var. bendeki 3lüde ilki sarı renk ve sağa sola sinyaller diğer 2si ise sadece süs amaclı içleri boş ben komple içleri dolu 3lü sisten arıyorum tabiki orijinal olursa iyi olursaygılar
komple ıclerı dolu orjınaller yokkı!! yada ben anlayamadım normalde palaka tarafında sıs ortası kedı goz dıger taraftada sınyal olur

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2011, 23:27:36 »
ilgilendiğin için teşekkürler arkadaşım tam olarak anlatamadım yarın fotolarını yükleyip tam olarak nelerden bahsettiğimi doğru bir şekilde anlatırım. saygılar

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2011, 23:28:13 »
en guzelı olur fotolu sekılde :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2011, 23:30:16 »
ilgilendiğin için teşekkürler arkadaşım tam olarak anlatamadım yarın fotolarını yükleyip tam olarak nelerden bahsettiğimi doğru bir şekilde anlatırım. saygılar

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2011, 11:28:25 »
orjinal tampon üstü sinyaller var bende   sinyaller iyi durumda ama onun yanındaki kapaklar pek sağlam durmuyo :)
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2011, 18:03:01 »
arkadasım orjınal tampon üstü sinyallere ne kadar dıyosun ? ozelden msj atamıyorum ? resımlerı varmı ? bırazdaha durumları hakkında bılgı verebılırmısın?
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2011, 11:10:10 »
arkadasım orjınal tampon üstü sinyallere ne kadar dıyosun ? ozelden msj atamıyorum ? resımlerı varmı ? bırazdaha durumları hakkında bılgı verebılırmısın?

Dostum eve gidince fotoğrafını çekerim akşam mesaj olarak yada buraya koyarım sağ ve sol ampulleriyle birlikte çalışır durumda sende başka bi parça varsa takasda olabilir özelden konuşuruz

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2011, 18:33:24 »
haber beklıyorum senden.

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Mayıs 2011, 20:54:46 »
dostum internetten baktım sinyallerin fiyatlarına gittigidiyorda 20 lira civarı sıfırları kargoyla filan hiç uraşmıyalım direk sıfır al istersen çünkü benim 14 yıllık sinyallerin üzerinde haliyle çizik filan var sen bilirsin yinede alıcam diyosan foto filan çekeyim:)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Mayıs 2011, 01:40:31 »
peki sis lambaları varmı ?