Gönderen Konu: 6N sportline yardım  (Okunma sayısı 5353 defa)

Çevrimdışı MaDDoX_61

• Profili Görüntüle
6N sportline yardım
« : 06 Mayıs 2011, 19:53:43 »
Volkswagen Polo 1.4 Sportline 1997 Model 13.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gri renk

arkadaşlar bu araba için fiyatta anlaştım ama birde sizlere sormak istiyorum ne deisiniz?Yardımlarını için teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2011, 20:07:30 Gönderen: MaDDoX_61 »

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
Ynt: 6N sportline yardım
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2011, 21:02:03 »
slm;ben bu aracı gordum netten gusel toplu duran bır arac.benım gorusum bu aracda normal olarak komple boya var tavan bunun ıcınde varmı yokmu bılmıorum.ama dısardan ılk ızlenım guzel.10 metre uzaktan cekene kadar bır kactanede ıcının resımlerını koysaymıs ıyı olurmus.bence ben alırken oyle yaptım servıse goturup chekup yaptırmak.sız yakından aracı gordunuzmu???
07 VW

Çevrimdışı MaDDoX_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2011, 21:09:35 »
arabada çiziklerden dolayı bel altı boya var dedi sahibi.2 hafta önce triger kayışını değiştirmiş

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2011, 21:32:17 »
far , stop , sıs farı dısında cok guzel ve duzgun duruyor. 1 sene oncesındede satılıktı bu araba. . ama resımlere pek aldanmamak lazım. ve lpg lı . yanaşmayın bence.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı MaDDoX_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2011, 21:40:15 »
far , stop , sıs farı dısında cok guzel ve duzgun duruyor. 1 sene oncesındede satılıktı bu araba. . ama resımlere pek aldanmamak lazım. ve lpg lı . yanaşmayın bence.

ben bu sportline'lara kafayı taktım  alacam bitane ama karar veremiyorum.Lpg'li olduğu için yanaşmayın dediniz nedeni ni sorabilirmiyim?

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2011, 21:41:30 »
lpg cogu aracta baş ağrısı o yuzden :)

Çevrimdışı MaDDoX_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2011, 21:42:59 »
lpg cogu aracta baş ağrısı o yuzden :)

arkadaşımda 1.6 otomatik var sürekli izmir'e gidip geliyor ama hiç bi problem yaşamadı şimdiye kadar

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Mayıs 2011, 23:49:31 »
slm;MaDDoX_61 arkadasım sportlıne araclar cıdden cok guzel arabalar bende 1 senedır kullanıyorum.ayrıca ben aldıgımda ılk sahıbı 5 ay once atıker sıralı taktırmıs faturasını vermıstı.suanda 1.5sene oldu demektır bu ben sorun yasamadım.hatta 5 ay daha garantısı devam edıyo kontrol ayar bozuklugu yasamadım.cok memnunum ılk once benzınde ısınınca lpg.canın ısterse duz yol buldunmu bır tusa bakıyo gene benzınde devam edersın.!sehır ıcı 200 krs anca valla 55 tl gaz alıyorum 300 km buluyorum.aracı dusurmek kadar far.stop jant onemlıdır bu aracta hepsı var.modıfıye bır butundur.bu saydıklarım dısındakıler artık zevk meselesı.
             1-  bence ılk sırada aracın boyası guzel olmalı!
             2-jant
             3-tatlı 3.5 cm gıbı dusurmek
             4-far,xenon,stoplar
             5-abartısız muzık sıstemı(4 adet mıd,bass,guzel bır teyp,amfı)
       sonrası sıradısı bırseyler yapmak ıstersen sana kalmıs...baktıgın aracda hepsı var genede servıse goster derım.kolay gelsın
07 VW

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Mayıs 2011, 00:53:10 »
Galeri dışında başka bir araç bulabiliyorsanız onlara bakın bence ilk önce. Tanıdığım bir galerici, ya arabayı aldıkları kişiyi ya da sattıkları kişiyi kandırmak zorunda olduklarını söylemişti. Tabii araba temiz de olabilir,. Boyası olması kötü olduğu anlamına gelmez. Siz değişen parçası var mı, var ise neler onu öğrenin. Farklı yerlerden parça değişimi problem olmaz ama misal ön kaput, ön 2 çamurluk değişmişse o arabanın  ciddi bir kazası olabilir, şasi vs iyice kontrol edilmeli. Şasi ve motor sağlam ise o araba alınır. Trigeri değişmiş mi ve kaç binde değişmiş vs bunları öğrenin. Aracın Lpg li olması sıkıntı yaratabilir, ama ben ve danniel arkadaşta olduğu gibi sorunsuz da olabilir. (Sorunsuz derken soğukken arada stop etme problemi var başka da sorun olmadı çok şükür). 2 gün önceki ölçümle 0.18 kuruş yakıyor şu an benim aracım Lpg de.

Bu arabada olan başka sorun ise engine start/stop tuşu olması. Bunun yapılabilmesi için immobilizer in iptal edilmiş olması gerekiyor çoğu zaman. Bunu da göz önünde bulundurun. İlanda aracın motor gücü ve lastik ölçüleri dışında diğer teknik bilgiler doğru. Aşağıda yazan eklemelerin fiyatlarına aldanmayın, 2-3 kat fazla yazmışlar. Minik aksesuarlar sadece. Aracın iç aksamı çok yıpranmışsa km si düşürülmüş olabilir, servis kayıtlarına baktırın mümkünse. Bunun dışında aracın rengi çok güzel :) Eğer alır iseniz aracınızın fotolarını bizimle paylaşmayı unutmayın :)

Çevrimdışı serhatoz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Mayıs 2011, 10:02:49 »
Kül tablasıda var yazacakmış neredeyse

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2011, 11:17:51 »
Araç Erdem abinindi galiba ;)
Vw Polo 6N

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2011, 12:49:19 »
evet bu aracın ilanı geçen forumdaydı

Çevrimdışı MaDDoX_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Mayıs 2011, 21:20:31 »
 hepinize çok teşekkür ederim araçtan vazgeçmek istemiyordum ama mecbur kaldım istediğim fiyata inmiyor ayrıca satan arkadaş samimi olarak ön takımın değişicegini ve lpg'nin ruhsata işli olmadığını söyledi.ben o arabayı ordab kütahya'ya getirene kadar araç bağlanır,şu sıralar acayip araç kontrolü yapılıyor özellikle kaçak lpg kullanımı

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Mayıs 2011, 21:51:31 »
fıyat abartı fazla. ben ayıptır soylemesı gecen sene bu zamanlarda 10.500 e aldım. ılanlardakı hurdalardan da masallah kat kat temız. bıraz daha sabredın 11 12 ye bulursunuz. boyası kotu olsun halledılır. motorda bıraz masraf olsun o da halledılır. orjınal döşemesını sevıyosanız içi önemlidir . koltuklar soldan yırtılır bunda meşhurdur zaten. pıyasda boyasız arabada yok zaten bunu herkes bılıyor. vazxgecmek yanlıs bı karar olur mıllet bu paralara hurda araclar alıyor. 13.500 bu arabaya gore yuksek bır fıyat sadece. fazla abartmış özelliklerınıde . merak ettım gıdıp bakıcam bı ara arabaya :) hayırlısı olsun  dıyelım kolay gelsın. ankaranın pololarına bakarsanız cok guzel arabalar var.