Gönderen Konu: arkadaşlar mk3 sağ hava yastının olduğu taraftan torpidodan  (Okunma sayısı 7635 defa)

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
Ynt: arkadaşlar mk3 sağ hava yastının olduğu taraftan torpidodan
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2011, 19:38:52 »
aynı sorun bende de vardı ben kendim çözümünü buldum. sağ taraftaki havalandırma kanalından geliyordu ses bende. söktüm ve kaloriferden gelen boru ile havalandırma elemanının birleşimindeki süngerimsi keçe yıprandığı için titreşimden dolayı ses yapıyordu. çift taraflı bant yapıştırıp havalandırma elemanını yerine taktım. cillop gibi oldu. eğer torpidoya biraz tıklarsan ve ses ordan geliyorsa sorunun çözümü budur. bu arada benim mk3 de çift hava yastıklı ve hava yastığı altında kapaklı torpido var. kolay gelsin.
:tamamdir
orjinali torpido oln dır  mk3 de  sonradan  takılmış  bir   parça  var  sizin  aracınızda   içini  actırmanız lazım  her şey   olabilir
arkadaşada katılıyorum   yorumu  için   :tamamdir

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 14 Haziran 2011, 23:37:16 »
arkadaşlar ben bunu pek sorun yapmıyorum alper dostum zaten gerekli açıklamayı yaptı saygılar.MK3 çüler :D :D :D :D

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Haziran 2011, 00:35:33 »
sesin  gelme  sebebini  çözemedin  sanırım  ...........

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Haziran 2011, 00:39:23 »
arkadaşlar ben bunu pek sorun yapmıyorum alper dostum zaten gerekli açıklamayı yaptı saygılar.MK3 çüler :D :D :D :D
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Çevrimdışı golf 3 vr6 68

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Haziran 2011, 23:28:27 »
bende de golf 3 vr6  var  benimde  hava yastığı  cift  torpidosu yok aynen resimde ki  gibi nası oluyo  orjinal deilmi  şimdi  aklım karıştı

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 17 Haziran 2011, 01:56:08 »
malesef dostum orjinal değil ::)

Çevrimdışı kiym

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Nisan 2012, 23:54:57 »
Arkadaşlar tıkırtı camın dısındaki bakalit parçadan gelmektedir. Aynı sorun bende de vardı camın önündeki tırnaklar olmadıgı için cama değip ses yapıyordu. ben bu bakaliti vidalı şekilde yaparak çözdüm.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #21 : 14 Nisan 2012, 09:42:12 »
Sesin birçok kaynağı olabilir MK3'lerde.. Ama biraz dikkat, malzeme ve işçilikle ben hepsini çözdüm. Öncelikle bez bant ve kapı izole süngerleri malzeme olarak seçilebilir. ondan sonra düz ve yıldız tornavida ve biraz dikkat ile arabanın içerisinde kütüphane sessizliği sağlamanız sizin elinizde. sonuçta 92-98 yılları arasında üretilmiş, en genci 14 yaşında olan araçlara biniyoruz..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline