Gönderen Konu: bir kaç foto.. forever bbs rs... ARTIK YOK :(  (Okunma sayısı 111017 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: bir kaç foto
« Yanıtla #14 : 18 Temmuz 2011, 10:35:15 »
Can farlar harika olmuş gerçekten.. Logosuz panjur vardı ne odu? Birde şeritleri sök ihtiyacı olan birine sat :)

hasan, farlar beni inanılmaz yordu,  okadar zor boyadımki anlatamam... farın tamamını değil sadece alt kısmını boyadım. 
(offliner) korayın farlarının aynısı oldu diyebilirim.. 
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Temmuz 2011, 11:27:49 »
kardesim geldi almanyadan senin logosuz panjuru yolladim. git evden al musait olunca. amortisorleride al  (kaput icin) . vites ve el freni kaplamalari elime gecmedi yollayamadim. onlarda ay sonu bnmle beraber gelir artik :)
Referee

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #16 : 18 Temmuz 2011, 11:44:30 »
kardesim geldi almanyadan senin logosuz panjuru yolladim. git evden al musait olunca. amortisorleride al  (kaput icin) . vites ve el freni kaplamalari elime gecmedi yollayamadim. onlarda ay sonu bnmle beraber gelir artik :)

çok şükür..   inşallah sağlam gelmiştir panjurum  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #17 : 18 Temmuz 2011, 11:57:17 »
çok şükür..   inşallah sağlam gelmiştir panjurum  :)

Can; Ben de arabayı boyatıcam.. Hazır senin Logosuz panjur gelmişken diyorum versene benimki de aradan çıksın  >:D  :D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Temmuz 2011, 11:59:21 »
Can; Ben de arabayı boyatıcam.. Hazır senin Logosuz panjur gelmişken diyorum versene benimki de aradan çıksın  >:D  :D

türkiyede ucuz panjur yok hasan, şimdi boşuna fazla masraf yapma kendine  ;D  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Temmuz 2011, 12:01:18 »

murat seninle birlikte başka parçada gelirmi mk3 için :D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Temmuz 2011, 12:02:15 »
türkiyede ucuz panjur yok hasan, şimdi boşuna fazla masraf yapma kendine  ;D  >:D

vayyy; dost acı söylermiş demek. Senden panjuru almaya kalksak demek ki forumda bazılarının yaptığı muameleyi yapıcan bize demekki aşk olsun:)
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Temmuz 2011, 13:06:24 »
vayyy; dost acı söylermiş demek. Senden panjuru almaya kalksak demek ki forumda bazılarının yaptığı muameleyi yapıcan bize demekki aşk olsun:)

sen yanlış anladın arkadaşım.. panjuru murat benden aldı.. sonra buluruz alırız dedi buldu ama dediğin gibi çok pahalıydı... almanyadan alayım dedi sadece kargo ücreti 50euro istediler.. istersen panjuru vereyim ama sonra bulabilecenmi ucuz  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 18 Temmuz 2011, 13:25:33 »
sen yanlış anladın arkadaşım.. panjuru murat benden aldı.. sonra buluruz alırız dedi buldu ama dediğin gibi çok pahalıydı... almanyadan alayım dedi sadece kargo ücreti 50euro istediler.. istersen panjuru vereyim ama sonra bulabilecenmi ucuz  ;D

Yok be kanki muhabbet olsun işe..

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 18 Temmuz 2011, 14:18:44 »
murat seninle birlikte başka parçada gelirmi mk3 için :D

cok cok cok kucuk parcalar getirebilirim.  golf gti  yada 16v yazisi gibi.  kilo sorunum varda biraz :)
Referee

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 18 Temmuz 2011, 14:20:31 »
cok cok cok kucuk parcalar getirebilirim.  golf gti  yada 16v yazisi gibi.  kilo sorunum varda biraz :)

16V alayım bi tane.. Birde ABT yazısı varsa lütfen Murat.
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2011, 14:21:03 Gönderen: htmetin »

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 18 Temmuz 2011, 15:08:54 »

hasan, napacaksın  16v 'yi  8v neyine yetmiyor..  :saskin:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 18 Temmuz 2011, 15:42:06 »

o tarz ufak seyleri getirebilirim fakat

adresinden bulup bana link atmaniz lazim.
Referee

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Temmuz 2011, 22:30:47 »
çok şükür logosuz panjur almanyadan sağ sağlim elime ulaştı.. darısı olmayan arkadaşlarımın başına diyelim  :saygılar

yeni yine yeniden..!! 8)