Gönderen Konu: Gol 4 almak istiyorum, yardımlarınız bekliyorum..  (Okunma sayısı 8122 defa)

Çevrimdışı effect1903

• Profili Görüntüle
Gol 4 almak istiyorum, yardımlarınız bekliyorum..
« : 18 Temmuz 2011, 12:51:05 »
Arkadaşlar şu an ki aracımı satıp dizel golf 4 almak istiyorum uzun süredir araştırıyorum ama kafama göre bulamadım birtürlü.. Aslında araba pazarına hiç gitmem ama öyle bir yolumuz düştü bir bakalım dedik.. Dün araba pazarında gezinirken gözüme çarptı gümüş gri hemen koştum yanına :) baktım çok temiz görünüyordu gerçekten 200 model 1.9 tdi comfortline km 155 binde sahibi ile görüşemedik o an yoktu yanında bel altı boyalı dedi orada bulunan kişi ama araç gerçekten çok güzel görünüyordu içi döşemeleri falan zarar görmemişti.. fiyat olarak 20.250 diyor arkadaşlar, plakadan sorgulattım birşey çıkmadı ama muhtelif yerlerindeki boya konusu düşündürüyor beni ne dersiniz alınırmı sizce?

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
Ynt: Gol 4 almak istiyorum, yardımlarınız bekliyorum..
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2011, 12:57:15 »
motoruna baktırın iyise 7muhtelıf yerlerındekı boyalarda kazadan beladan degılse cok cok sırıtmıyorsa fıyatta ındırım yaparsnız kbl ederlerse ama ıyı baktırn bel altı boyalıysa muhtemelen kazası olabılır o aracın dızellerını pek bılmem ama guzel araclar hayırlı olur inş. servise bı sorgulatın bısey cıkıyormu arac hakkında

Çevrimdışı effect1903

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2011, 14:19:42 »
Teşekkür ederim, tam olarak bilemiyorum tabi kazadan mı yoksa gerçekten çizik vs den dolayı lokal boyamı baktırmak lazım.. Eğer gerçekten çizik vs den dolayyı boya ise ve motoru ile yürür de iyi ise alınır sanırım, yakından çok diri görünüyordu çünkü..

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2011, 14:34:40 »
Teşekkür ederim, tam olarak bilemiyorum tabi kazadan mı yoksa gerçekten çizik vs den dolayı lokal boyamı baktırmak lazım.. Eğer gerçekten çizik vs den dolayyı boya ise ve motoru ile yürür de iyi ise alınır sanırım, yakından çok diri görünüyordu çünkü..
nerde arac sen neerden daha dogrusu

Çevrimdışı effect1903

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2011, 14:50:30 »
Kusura bakmayın bilgileri güncelleyeceğim.. Ben istanbuldan Mehmet :) dün adapazarındaydım orada baktım araca..

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2011, 15:03:58 »
aracın ılanı falan varsa koy belkı goren duyan ınceleyen sorgultan vardır bosa para ve zaman harcamamıs  olursun

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı selcuk_aydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2011, 16:43:05 »
Foruma yeni üye oldum , ilk mesajım size olacak arkadaşım.Bende Sakarya lıyım, sizin baktığınız araçta buralı  :) İsterseniz benim aracı götürdüğüm servise bi sorayım . Aynı yere gidiyorsak araç hakkında bilgileri vardır. Dilerseniz sorabilirim
ERKEKLER BÜYÜMEZ OYUNCAKLARI BÜYÜR...

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2011, 19:39:17 »
boyalı yada değişeni olan araç olunca ne oluyor anlamıyorum önemli olan şaside herhangi bir problem olup olmadığı :tamamdir
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Temmuz 2011, 22:47:58 »
kardes benım ıcınde sorun degıl ama herkes bızım gıbı dusunmuyor satarken acıl sıkısılıp elden cıkarman gerektıgınde cabuk olmuyor eskıden arabalar yılda 1 kere boyanırdı guzel dursun dıye :)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Temmuz 2011, 23:16:32 »
kardes benım ıcınde sorun degıl ama herkes bızım gıbı dusunmuyor satarken acıl sıkısılıp elden cıkarman gerektıgınde cabuk olmuyor eskıden arabalar yılda 1 kere boyanırdı guzel dursun dıye :)
Aynen hocam ben araba alıcak olsam boyalı olmasını tercih ederim mis gibi gıcır gıcır aracı kim istemez değişen olup olmamasınıda çok takmam işçilik iyise parça sırıtmıyosa şaside bir hasar yoksa no problem benim için :D

Ama boyalı araba mis benden sölemesi :D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı effect1903

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Temmuz 2011, 23:22:07 »
Teşekkürlr arkadaşlar yorumlarınız için.. Selçuk kardeş ben adpazarında baktım araca ama sende bir sorablirsen iyi olur araç hakkında bişeyler öğrenebilirsek iyi olur.. Ama tabi önce benim arabayı satmam lazım yada akasa veririm..

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Temmuz 2011, 23:28:00 »
araban ne onuda koy buraya gıder belkı