Gönderen Konu: Acil Yardım Araba Alcam 2 Güne Size Danışmak İstedim..  (Okunma sayısı 9243 defa)

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
Öncelikle selamlar iyi forumlar...2008 Model 1.6 T Cosma Model Hatasız 30 Binde Gümüş gri  Panoramik Cam Tavan Cruse Control,Yağmur Park Sensörülü Anlayacağınız Full Donanımlı...Ayıptır Söylemesi Son 29 Liraya Anlaştık..Sizce Fiyat Nasıl ve En önemlisi bu araç nasıl değermi ?Araçta Tüp yok Tüp Taktırcam il Dınışdan Alcam Yani Bana 31 bin 31.500 e mal Olmuş Olacak Fikirlerinizi Acilen Söylerseniz Ne Olursa Olsun Sevinirim..Aklımda Turbolu ve Sedan Araba vardı Ama Temiz ve Cam Tavan Açılır Sunrooflu Olunca Biraz Takıldım Sizce Fiyat ve Bu Araç Nasıl Tüpte Sorun Gösteriyormu Golfler Kadar Şimdiden Teşekkürler..Saygılarımla..

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
Ynt: Acil Yardım Araba Alcam 2 Güne Size Danışmak İstedim..
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2011, 11:34:03 »
Aracın marka ve modelini de yazsaydın keşke.  :D
Opel astra  alcan sanırım cosmo 1.6 turbo dediğine göre.turbolu araca lpg taktırdıktan sonra performansı düşecek (düşmez demesin kimse kesinlikle düşer) o zaman o aracı almanın pek bi espirisi kalmayacak.donanım olarak çok iyi ama benzinli 4 yaşında bir araca o kadar para vermek ne kadar mantıklı tartışmaya açık.ben şahsen almazdım.
illa turbolu araç istiyorsan 110 hp focuslara bak o fiyatlara 2008-2009 ghia alabilirsin hem çok dolu hem turbosu var  :)
ama içinden ne geliyorsa onu yap  :tamamdir 

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2011, 13:38:53 »
Hmm bilmiyorum hiş işte kafamda karışık ne yapsam diye düşünüyorum 60 kişi bakmış 1 kişi yorum yazmış :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2011, 13:47:20 »
Astra H nin Hb leri güzel sedan ları ise pek hoş değil tasarım olarak bagaj kısmı çok alakasız duruyor arabanın yapısıyla.Donanım olarak Cosmo çok güzel bir donanımherşey var kokpitte kullnaılan malzeme kalitesi Golf 4 ten düşük bunu astra h sahipleride söylüyor opel forumunda...zaten konsolun taş gibi plastiğine dokundugun an anlayabilirsin bunu.yinede Hb olsa hemen al derdim dışardan yakışıklı en azından ama sedanı çirkin be kürşat :( 1.6 T performansı ise binmesemde kağıt üstünde gayet iyi opel motorlarıda bizim Sr motor gibi yadırgamaz lpg yi sıkıntı olmaz o konuda ama Turbolu oldugu için Lpg kit fiyatları bir miktar pahalı standartlardan.

bu arada Twinport motorlar Lpg de sıkıntı yaratabiliyor onu belirteyim bizim 16 v ler gibi onlarda işçilik dahada önemli.senin T diye belirttiğin Turbo ise ne ala ama Twinportsa çok yaklaşma derim.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2011, 13:50:18 Gönderen: rene »

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2011, 13:58:27 »
Yok araç hb zaten eren..16 T cosmo araç 16 turbo cosmo yani...Ama o kokpit vs okuyunca bi yerde soruyorum alsam bincem buna pişman olmayayım sonra kredi ile alcam zaten.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2011, 14:21:17 »
Yok araç hb zaten eren..16 T cosmo araç 16 turbo cosmo yani...Ama o kokpit vs okuyunca bi yerde soruyorum alsam bincem buna pişman olmayayım sonra kredi ile alcam zaten.

o zman bence araç düzgünse kazası yoksa al dostum  fiyat güzel panaromik tavanda cabası kolsol u kalitesiz biraz ama bak içine sinerse al ;)

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2011, 14:43:28 »
2008 30 binde hatasız araba işte o kafamı karıştırıyo biraz bilmiyorum napcam sorun yaratırmı zarar ettirirmi bu gibi düşünceler var aslında elinden gelen herkez fikirlerini düşüncelerini bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim.

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2011, 17:52:12 »
Eren'in dediği gibi hb olanları çok yakışıklı duruyor sedanlarını ben de beğenmiyorum.bir sürü kişi bakıp cevap vermeme konusuna gelince malum vw değil ya o yüzdendir.  ;D
Turbo benzinli bir araç düşündüğüne göre performans istiyorsun sanırım ama bas bas nereye kadar.  :D
Kokpit falan bence önemli değil o kadar ki ben astranın kokpit tasarımını çok beğeniyorum.bizim golf 4'ün iç plastik aksamı da pek iyi sayılmaz her tarafı soyuluyor ama kimse golfe çamur atmıyor malum.  :)

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Eylül 2011, 18:07:15 »
Hehehe evet güzel yaklaşım :D Hb dediğim gibi araç full 1.6L Turbo inşallah hayırlısı olsun alcam herhalde bilmiyorum kararsızım biraz daha :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Eylül 2011, 18:14:12 »
yanlız dikkat et 1.6 Turbo H kasalarda çok çok az var çoğuda sedan millet 1.6 T yazıyoda kafasına göre yazıyo çoğu Turbo değil aman dikkat :)

bu arada Golf IV ün malzeme kalitesi gerçekten iyi o soyulan yerler en büyük zaafı ama sert plastik ve işçilik hatası kesinlikle yok.

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #11 : 09 Eylül 2011, 18:43:51 »
Soyulan yerler sadece GOLF IV te yok,volvo S40 S60 gibi modellerde de görüyorum soyulma olayını.
Ama ikisinde de kalite iyidir.

29-30 bin tl ye dizel araç rahatlıkla alabilirsin,Ford fokus mesela. :)
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2011, 18:47:21 »
vallahi gültekin abi kararsızım ne yapsam diye focus nasıl bilmiyorum onuda ve full olsun istiyorum sonruff vs bu temizlikte bu özelliklerde bulabilirmiyim dizel focus

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2011, 19:07:49 »
Acele etmezsen bulabilirsin tabiki,
Şu anda piyasa biraz yüksek 1-2 aya kadar biraz daha düşer,o zaman daha rahat bulunabilir.
Focus fena değil alınabilir.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.