Gönderen Konu: amortisör  (Okunma sayısı 4139 defa)

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
amortisör
« : 15 Ekim 2011, 00:08:47 »
arabamı stop ettiğimde sanki bi metal genleşıyormus gibi bir ses geliyor bide bugun bi sallayım bakayım dedim tek ayagımı içeri koyup salladıgımda arkadan cık cık diye ses geliyordu bı kac ay once  ilk kalkıs anında sol in tekerde tak tak diye ses geliyordu gıttım sordum yaptırsanda olur yaptırmasanda zamanla ses artar dedıler sızce gıdıp bı gostermelımıyım arabayı tekrar

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
Ynt: amortisör
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2011, 00:36:41 »
arabamı stop ettiğimde sanki bi metal genleşıyormus gibi bir ses geliyor bide bugun bi sallayım bakayım dedim tek ayagımı içeri koyup salladıgımda arkadan cık cık diye ses geliyordu bı kac ay once  ilk kalkıs anında sol in tekerde tak tak diye ses geliyordu gıttım sordum yaptırsanda olur yaptırmasanda zamanla ses artar dedıler sızce gıdıp bı gostermelımıyım arabayı tekrar
el freni çekiliyken sallamaya kalkarsan kampanalardan gelebilir ses, birde yaptırsanda olur yaptırmasan da dedikleri şey ne?
RedMercury

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2011, 01:12:56 »
el freni çekili değildi denediğimde tam kalkış anında tak tak diye ses geliyor ve harekete geçince kesiliyor ses onun ıcın dediler

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2011, 12:31:34 »
el freni çekili değildi denediğimde tam kalkış anında tak tak diye ses geliyor ve harekete geçince kesiliyor ses onun ıcın dediler

benimde arabayı park ederken direksiyonu sola döndürürken yapıyor bazen bende ön takımları 2 gün önce baktırdım her şey düzgün dediler usta kendisi kullandı baktı hiç bir sorun yok bu arada aklıma geldi lastik ölçülerin ne belki davlumbaza sürtüyorsa oda yapabilir benimki davlumbaza sürtüyormuş direksiyonu tam çevirdiğimde , neyse uzun lafın kısası güvendiğin iyi bir usta ya yada rot balansçıya göster ikisede bir şey bulamazsa fazla üstüne gitme
RedMercury

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2011, 12:51:06 »
ilgilendiğin için teşekkurler

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2011, 13:51:02 »
ne demek yardımcı olabildiysem sevinirim kazasız belasız sürüşler
RedMercury