Gönderen Konu: 6000 K Monza Xenon Hakkında Yorum Lütfen  (Okunma sayısı 10495 defa)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
Ynt: 6000 K Monza Xenon Hakkında Yorum Lütfen
« Yanıtla #14 : 04 Kasım 2011, 09:01:07 »
monza 6000 K ampul  kullandım gayet  yeterli bi aydınlatması var ... benim ampuller H4 olduğu için uzun + kısa  xenon şeklinde almıştım 140 tl ye ama beyin başka bi markaydı ... daha sonra 4-5 ay kadar bi zaman sonra  bi tane ampulüm  farlar açıkken aracı çalıştırmaktan sebep patladı .. garantiden ampulleri ve beyini değiştirdim  .. nereden ne marka alırsan al garantili bi ürün al .. sonuçta fabrika çıkışı olmadıktan sonra elektrik tesisat kaynaklı sorunlar oluşabileceğinden sorun çıkabilir .. başın ağrımasın diye söyledim umarım yorumlarım faydalı olmuştur ...

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Kasım 2011, 15:53:55 »
Reha 

Bütün parçalar kit halinde monza orginal.Beyin meyin montajıda onlar yaptılar.Aldım yer tunnig tanıdık.

Ampüller ve beyin 2 sene garantide. ;) Farların içinide temizletmiştim daha öncesinde güzel oldu.Yoğunluktan bi türlü resimleri koyamadım.
En kısa zamanda paylaşacam. :saygılar

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Kasım 2011, 21:30:00 »
ha birde muhakkak beyaz ledli park ampulü tak ... xenonun rengini etkiliyo ...  :tamamdir

Çevrimdışı taner16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Kasım 2011, 23:08:50 »
ben 6000k monza zenon kullanıyorum 1 senedir hic bir sorun fakat ışık biraz dagnık yanıyor :D :D

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 14 Kasım 2011, 10:13:59 »
Xenon uygulaması kısa farlar için dipsiz led uygulandı.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Kasım 2011, 20:16:10 »
güzel olmuşş da neden plakayı kapattın acaba  ???

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Kasım 2011, 12:28:24 »
Bundan 2 sene önce  aracım evimin garajından çalındı.(Bu araç değil)Güzel bakımlı bi araçtı.Çok iyi bakmıştım.Bazı parçalarını Almanya'dan bizzat getirtmiştik.Sonrasında yemin ettim.Kimseye aracımı vermicem.Buna sanayideki usta bile dahil.Anahtar kopyalama işinde profesyonel olmuşlar.Abi bi test ediyim geleyim diyenlere tamam bende geliyorum diyorum.Özel servisteki bütün adres kayıtlarımıda yanlış veririm.Genede günah almıyalım tabi.Anahtarını otoparkçılara bile vermiyorum.Böylece kimse ilede başım ağrımıyor.

Belki komik gelecek ama suan yukarıdaki fotoları olan araçta uyudu takip sistemi var.Evet komik gelebilir.Ama yaptırdım.Çünkü bir daha kimse ile uğraşmak istemiyorum.Ayrıca plaka kapatma olayı için ise basit bi gizlilik içgüdüsel.Yoksa aracı satmıyorum. ;)

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Kasım 2011, 20:03:42 »
yuru be biraderim.yakısır golf e binmek ayrıcalıktır her zaman her yerde soylerim.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 15 Kasım 2011, 23:03:24 »
way be film gibi valla ne güzel yazmışın  :D

en iyisini yapıosun için rahat olur hiç olmassa  ;)

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 16 Kasım 2011, 17:53:44 »
way be film gibi valla ne güzel yazmışın  :D

en iyisini yapıosun için rahat olur hiç olmassa  ;)

Valla film gibi habiden kısa metrajlı bi film yapılabilir.

Birebir yaşamış olduğum bu filmin polisle yaşamış olduğum aksiyon sahnelerini anlatsam inan bana okurken mısırlar boğazına kaçar. ;D Bi gün büyük vw türk buluşması olursa katılıcam.Orda uzun uzun anlatırım.Emin ol yok artık nası yani demekten kendini alamassın.Neyse geçmiş geçmişte kaldı.Gelecekte büyük modifiye planları var.Hız kesmeden devam  ;)

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 16 Kasım 2011, 18:02:57 »
yuru be biraderim.yakısır golf e binmek ayrıcalıktır her zaman her yerde soylerim.

Ayrıcalıktır tabi  hemde tam bi ayrıcalık.  :tamamdir Paylaşılamıyacak kadar büyük bi ayrıcalık.Bi yerine bişey olunca canımıın yanması kadar büyük bi ayrıcalık.
Yanlız bişey farkettim kız arkadaşımı bile bu kadar sevip övmüyorum.Biraz abs yapalım.  >:D

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Kasım 2011, 11:29:26 »
Yanlız bişey farkettim kız arkadaşımı bile bu kadar sevip övmüyorum.Biraz abs yapalım.  >:D

Aynı sorundan eşimde şikayetçi bir pazarımız var sen otomobilinle ilgileniyorsun deyip kızıyor ama elimde değil...