Gönderen Konu: AKS KAFASI...  (Okunma sayısı 2573 defa)

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
AKS KAFASI...
« : 11 Kasım 2011, 22:55:57 »
HERKESE SLM
 uzun suredır dıreksıyonu tam tur cevırıp manevra yaptıgım arabanın altından sesler gelıyordu. gecen gun rot balanscıya goturdum sadece sag rot kolu ve rotıl degısıcek dedı ama bu sese bı yorum yapamadı sonra bı kac tamırcıye gosterdım hapsıde aks kafasından yapar dedıler ortalamada tanesını 80 tl gıbı bı fıyat verdıler. sızce daha uygun bulunmazmı bu parca daha once basına gelen yada bılgısı olan varmı ? :'(

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
Ynt: AKS KAFASI...
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2011, 23:18:00 »
Tak diye bir ses geliyor değil mi? Bende de aynısı oluyor sanırım bu çoğunda da mevcut. Çünkü birisi binmişti bir kere benim araca bu sesi duyunca aaa bundada mı var dedi oradan birisini çağırdı bak sendeki ses bunda da var dedi. Tekrar yapmak istedik ama olmadı arada tam manevralarda yapıyor toplarken filan. Ben de hiç kafaya takmadım öyle kullanıyorum zararlı mı ben de bilmiyorum. Gelişmeleri takip edeceğim.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2011, 23:23:38 »
kardes ustalr 80 cıvarı dedı bı int sıtesınde 45 e buldum ama guvenemıyrum ama gercekten zararı olmasa bıle bu ses cok canımı sıkıyor bazen oyle bı takırtı yapıyokı ınsanlar donup bakıyo ne koptu arabanın altından dıe  ;D

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2011, 00:12:33 »
selam aynı ses bende de var özellikle direksiyon sola yada sağa çeviriliyken ki bende tam solda yapıyor park ederken yada kalkışlarda tak diye bir ses geliyor bende bir kaç yere gösterdim rotbalansçıı dahil ön takımda hiiç bir sorun yok diyorlar sonuçta 99 model araba yapar diyorlar bende saldım kaale almıyorum artık
RedMercury

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2011, 09:56:59 »
acıkcası benı cok rahatsız edıyor en kısa zamanda cozum bulmaya calısıcam sorunu cozersem bılgı verırım hepınıze.

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2011, 01:26:30 »
bazen oyle bı takırtı yapıyokı ınsanlar donup bakıyo ne koptu arabanın altından dıe  ;D

Bazen ben bile korkuyorum ama hemen aklıma geliyor da arabaya binen başkaları dediğin gibi gözlerini açıp ne oldu neydi o diyorlar.  ;D
Benim örnek verdiğim kişi sanayideki kişi. Yani araç tamir tamir diyorlar. O sorunu da neden çözmemişler bilmiyorum. Bugün gittim keşke bu aklıma gelseydide sorsaydım ne yaptınız veya niye yapmıyorsunuz diye. Sorun hep aynı şekilde de vermiyor ki kolay bulasın. Yani yapmak istediğimde yapamıyorum.