Gönderen Konu: hangi istasyondan lpg alıyorsunuz yada hangisini tavsiye edersiniz ?  (Okunma sayısı 15400 defa)

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
bu aralar çok çelişkideyiz tek istasyona bagımlı kalmak istiyoruz ama bazı duyumlardan kararsız kaldık. fikirlerinizi almak istedik ...

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
Bence lpg için çok seçici olmaya gerek yok hangisi ucuz ise onu alın.

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
opet (aygaz) bence en iyisi. Ama istasyondan istasyona degisir. Ben bezini opetten baska yerden almam
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
Bir yıl aygaz aldım yaşamadığım sorun kalamadı sonra 1 yıl  aygaz hariç her yerden aldım hiç sorun yaşamadım, sonra arabayı sattım akrabama, sürekli aygaz alıyorum hiç sorun yok diyo :D ???

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
Lpgli corsamız var, shell ya da  bp den alıyorum sorun yaşamadım..

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
Bir yıl aygaz aldım yaşamadığım sorun kalamadı sonra 1 yıl  aygaz hariç her yerden aldım hiç sorun yaşamadım, sonra arabayı sattım akrabama, sürekli aygaz alıyorum hiç sorun yok diyo :D ???
o zaman sorun sende ;D

Dedigim gibi istasyondan istasyona degişir
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2011, 09:51:46 Gönderen: umut_mk4 »
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
o zaman sorun sende ;D

Dedigim gibi istasyondan istasyona degişir
Yok kardeş bu bahsettiğim 2 yıl önce oluyo, o zaman aygazın piyasaya sürdüğü katkılı eurolpg den çok şikayet vardı, forumlara girince anladım ben de , sonra ürünü değiştirip piyasaya sürdüler şimdi sorun yokmuş sanırım.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
shell derim ben :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı leonerdi

• golforever...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 skoda octavia 1.8T 20V
milangaz hem ucuz hem katkısız hemde hiç bir sorun yaratmıyor sürekli kullanımda yakıt sarfiyatı düşüyor.ben son 1 senedir kullanıyorum cok memnunum.

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
opetten alıyodum bi süredir. katkılı muhabbeti var dediler. shell e geçtim. 40 tl lik doldurdum gösterge 4 kademeli hala kırmızı yanıyo. opette daha ucuz aslında ama shell i deniyim dedim bu da memnun etmedi... milangaz ı çok tavsiye ettiler ona bakim diyorum birde

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
Milangaz hem ucuz hem de güzel. Denemeyen bi denesin

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
Milangaz hem ucuz hem de güzel. Denemeyen bi denesin
aynen, sorun yaşamadım ve hala 2.00 altı rakamdan gaz alıyoruz.. :)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
aynen, sorun yaşamadım ve hala 2.00 altı rakamdan gaz alıyoruz.. :)
2 liranın altı mı?  :o ???

Çevrimdışı devnilz

• Profili Görüntüle
öncelikle şu söyleyeyim arkadaşlar bi opet calışanıyım. aygazı tek gecerim. her konuda karşılaştırabilirsiniz. gerek km gerek süratte. ilk zamanlar katkılı gaz muhapbeti vardı sıkıntı olluyordu ama şimdi cözüldü. kesinliklikle aracınızda bi sorun olmaz. arabanızı denirken en az 3 depo aygaz aldıktan sonra deneyin.
1 kışın donma proplemi olmaz kesinlekle ( diyer gazlarda bunu görüyorum ucuz galarda)
2 performans olarak deneyin tr deki en iyi performas
3 km bakın aygaz daha fazla km yapar. km ölcerken. aynı benzinlikten aynı pompadan alın her benzinligin hatta her pompa tabancasının gaz basıncı aynı deildir. litre olarak ölcün.
4 ucuz gaz almayın moturu yıpratırsınız cekişten düşer ve km olarak az yapar

motorine gelince shell. opetten kaliteli. dikkat edin yag yakmayan tüm komyoncular shellden alır yakıtı