Gönderen Konu: 16 inç jantlar la mercek sisleri bugün taktım cuma logosuz panjur geliyor :)  (Okunma sayısı 20195 defa)

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
195 45 16 jantları taktım mercek sisi ve pasta cila  gün gectikce güzelleşmeye başladı bi tek panjur kaldı onuda siparişini verdim  cuma geliyor  fotoları cekicem ama nasıl yüklicemi bilmiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız yarın foto cekip yüklemeyi düşünüyorum

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
hayırlı olsun fotoları merak ediyorum 16 jant nasıl duruyor diye bende 15 ve 16 arasında kararsızım  195 45 15 veya 195 40 16  :)  fotoğrafları google 'a imageshack yazıp o sitede upload etmen lazım ordaki linkide forum code yazanı yorum yazılan yere yapıştırınca fotoğraf burda çıkıyor bu arada boyutu ise 640x480 yaparsan tam oluyor tekrar hayırlı olsun  :D

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
tşklr yardım için  bende aldıgımda 14 185 60 yanak vardı  dün akşam taktım  benim polo biraz basılmış o yüzden  arkaya kimseyi oturtmama karaıyla birlikte taktım  ama cok yakıştı aklımda  BBS rs vardı ama buda cok yakıştı ofsetsiz dışa dönük  aylece biniyorsan 15 tak derim  yok benim gibisen 16 dan şaşma

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
fotoları merakla bekliyorum

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
yarın cekicem ama  panjurla  karlıgı  takılmadı onlarıda ayrı cekip koyucam  :D

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
: ) ailecek binmiyorum ama ben aracı dibine kaar bascam orjinal halinden 8-10 cm arası basmam lazım o yüzden 16 sıkıntı olur bana heralde mecbur 15 koycam :)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
hayirli olsun cok merak etiim acil foto bekliyorm arkadaslar gibi:D
bu ara pololar costu zaten :D

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
yok ya okadar basmak iyi degil aslında 14 jantla ben her tümsekten gectigimde o sesi duydugumda içim acıyordu  şimde daha iyi oldu ama buseferde  fazla hızlı gecince  lastik sürtüyo dengeyi kuramadım :D   polo cu olmak bi ayrıcalıktır coşmak hepimizin hakkı  yaza kadar  bitirmem lazım aracı   :D

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
hadi bakalım kardeşim nasipse yaza 15 e çevirecem bende 16 yormazmı arayaı arkadaşlar.
Büyük imza.

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
motoru yormazda ön takımda biraz  bendede düşünce var aslında  aslında güzel bi 15 bbs rs  le cok güzel bi görüntü yakalırız diye düşünüyorum

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
uzulerek soyluyorm motoruda yorar sanzumanida yorar  :(

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
içime  kurt düşürdün ya  sıkıntı yaratırmı cok  acaba 16 

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
biraz fazla yakar cok basarsan yuruyeni bozarsin dikkatli kullnmaya calis cukurlara langir lungur girme :D zaten hissetmissindir heralde 13 yada 14 janttaki hizlanmayla 16 daki hizlanma cok farkli olur

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
aynen 14 jantla arabayı tutamıyordu cılgın gibiydi bşimdi biraz daha uslanmış gibi  böyle daha  iyi oldu rahat durmuyodum  :) şimdi hep sagdan sagdan  sakin gidiyorum  böyle daha zevkli oluyomuş  :tamamdir :tamamdir ;D