Gönderen Konu: 16 inç jantlar la mercek sisleri bugün taktım cuma logosuz panjur geliyor :)  (Okunma sayısı 20193 defa)

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
bu arada basmasam 450 basarsam  allah ne vediyse yakıyor   :D

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
ayne benm durum :D

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
 bu gidişle lpg yolu gözükcek gibi geliyo :)

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
bende lpg takmamak için ugrasıyorum:D zaten 70 bg lık araba bide lpg taktık mı iyice cekısten düşer...

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
AYNEN GÖKHAN BENDE DE VAR SORUN AMA (NO LPG) BENZİN GÜZEL FİYAT PAHALI  ;D ;D

13  JANTLA İSTEDİĞİM PERFORMANS YETİYO BANA 200 GÖRÜYOMU GÖRÜYO...
Büyük imza.

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
bnm baskı balata bitik.. onu yaptırayım 200+ videolarımı hep beraber izleyeceğiz :D km de 40 krş yaksanda No Dizel No LPG :D   

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
lpg şart  lpg çekişten düşürmüyor aracı ( Çok Nokta enjeksyonlulardan bahsediyorum 1.6 AEE ) korkusuzca takabilirsiniz bir arkadaşınkine bindim benzinden farkı yok  :)

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
cok yakın bır arkadasımdada 6n var tuplu... tuple 165 ı gecemıor... ben ılk aldıgımda headers falan koymadan once benzınde rahatlıkla 180 goruyordum kii baska balata bıtık haldeyken... bence arada cok fark var hem cekıs hem gidiş

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
yaf lpg de öle bi ayar yaparsınki ben gözlerimle gördüm benzinden ii kaçar ama yakıt artar eğer yakmasındiosan kıstırcan. benzim güzel

HASTASIYIZ DEDEEEEEEE
Büyük imza.

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
çok yaktıktan sonrada tupun zaten bın anlamı kalmıyor... ama gene soyle birsey var benzin nın yanmasıyla elde edılen enerji ile gazın yanmasıyla elde edılen enerji arasında fark var...

LPG yakıtının enerji değerinin benzine karşı daha yüksek olmasına karşın, silindirlere gaz olarak girmeleri sonucu volumetrik verimin düşmesine neden olurlar

alıntı:D

tabı benzının yanma hızı 0.35 lpg nın yanma hızı 0.4

kimyasal enerji olarakta benzin  3,58  lpg  3,49

http://www.obitet.gazi.edu.tr/makale/14-04-MAK-4.pdf

buradanda daha ayrıntılı bakabilirsin :D
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2012, 02:15:17 Gönderen: ggtoker »

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
aynen gökhan ben pratikten bahsettim ama bu konulara yaklaşık 8 sene baktım bu arada motor meslek ve otomotiv meuzunuyum ben. :-\
Büyük imza.

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
:D tamam susuyorum  :bekleriz:
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2012, 02:58:46 Gönderen: ggtoker »

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
 :-[ :-[ :-[

obitedi yedim bitirdim çıkardım şimdi içiyorum _!!!

;D
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2012, 04:17:02 Gönderen: nazm »
Büyük imza.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
eğer benzin parası sizin için sorun teşkil etmiyorsa bırakın aracınız benzinli kalsınen iyisi!  yok ben bukadr benzin parası vermem rahat rahat da gezerim diyorsanız hemen lpg taktırın ben özellikle atikerin horizon tip (siyah olan) enjektörlerini taktırdıktan sonra gerçekten benzinden farklı olmadığını hissettim iyikide bunları taktırmışım. ayrıca bu yaz yalova - ankara otobanında lpg de 180 i gördüm hatta sol şeride önüme 307 nin biri atlamasaydı 200e doğru yolum vardı :D (üstelik ozmn enjektörler kırmızı olanlardandı daha değişmemişti tüm samimiyetimle söylüyorum siyah enjektör taktırın arkadaşlar farkı hissedin)
_-OĞLUM ve POLOM-_