Gönderen Konu: Caner's 1991 Golf Mk2 GL - SATILDI  (Okunma sayısı 188760 defa)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: Caner's New Mk2 - Kaza Günceli...
« Yanıtla #420 : 20 Mayıs 2012, 23:57:30 »
hadi bakalim

tertemiz ciksinda
eyv taner abi inş hayırlısı tertemz çıkar

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #421 : 21 Mayıs 2012, 00:00:07 »
inşallah allah kem gözlerden korusun çıkınca canerim  :tamamdir
inşallah abi...bu boya olayı biraz canımı skıyor acıkcası. arabada 6 parça boya oluyor geriyede 5 parça boyanmamış kalıyor abi .  :-[ :-\

Çevrimdışı mk_ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #422 : 21 Mayıs 2012, 08:39:46 »
Geçmiş olsun kardeş ben de geçen hafta kaza geçirdim çok şükür canımıza birşey olmadı. O bahaneyle aracı balona çevirdim bugün alıyorum eskisinden iyi oldu sanırım... Allah daha büyük kaza vermesin.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #423 : 21 Mayıs 2012, 19:07:34 »
Caner selamlar. Ben de en geç haber alan oldum herhalde büyük geçmiş olsun. Görünen o ki buluşmadan sonra olmuş. Sonrasında Tel.da konuştuğumuzda da bahsetmemiştin ama. Her neyse en nihayetinde cana gelmesin de herşeyin telafisi var. Kolay gelsin.

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #424 : 21 Mayıs 2012, 21:51:57 »
Geçmiş olsun kardeş ben de geçen hafta kaza geçirdim çok şükür canımıza birşey olmadı. O bahaneyle aracı balona çevirdim bugün alıyorum eskisinden iyi oldu sanırım... Allah daha büyük kaza vermesin.
saolasın teşekkür ederim.sizede geçmiş olsun.kazadır oldu bikere cok sükür cana gelmedi de mala geldi.alıştık artık ufak tefek seyler ama mide bulandırıyor işte.ama istediğim gibi cıkacak inş aractaki boyalı parça sayımızı arttırdık bizde  :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #425 : 21 Mayıs 2012, 21:53:56 »
Caner selamlar. Ben de en geç haber alan oldum herhalde büyük geçmiş olsun. Görünen o ki buluşmadan sonra olmuş. Sonrasında Tel.da konuştuğumuzda da bahsetmemiştin ama. Her neyse en nihayetinde cana gelmesin de herşeyin telafisi var. Kolay gelsin.
saolasın burak.bi kaza geçirdik ama seninle konustuktan birkaç gün sonra oldu zaten kaza.suan fırına girdi hazır beklemede. yarın saat 9-10 gibi boyanacak inş.

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #426 : 22 Mayıs 2012, 21:10:12 »
bugün araç boyandı.ama bi tuhaflık oldu bizim tavan bagaj ve kaput yanlara göre günesten daha fazla etkilenmiş ve boyanın yeşilliği gitmiş ve grilik kalmıs doğal olarak. yan kapılar dikkat edildiğinde daha yeşil...ve heyecanla oldu dediğimiz boyanında tonu hiç hoş olmamıştı.aracta boyanmayan sol iki kapı tavan bagaj ve kaput vardı ve arac boyadan cıktıktan sonra tekrar karar değiştirdim son kat yapılan boyanın tonu hosuma gitmediği için yarın komple boyanacak araç...bugün ayriyetten tamponlar zımparalandı astarlandı hazırlandı aracta boyanmayan kaput tavan ve bagaj kapağı kalacak. :-\
fotolarda dükkanda kaldı yarın akşam son halini koyarım inş.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2012, 23:32:13 Gönderen: cnr_mk1 »

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #427 : 23 Mayıs 2012, 10:00:31 »
evet Caner senin renk biraz sıkıntılı.. en ufak farkı belli eder zaten.. Bence böyle olması daha iyi olmuşş..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #428 : 23 Mayıs 2012, 23:11:27 »
evet Caner senin renk biraz sıkıntılı.. en ufak farkı belli eder zaten.. Bence böyle olması daha iyi olmuşş..
abi bu renk beni öldürecek ya.4 tane nalbur gezdim bugüne kadar kimse işini yapmıyor.kimse sallamıyor benim boya kodu LA6Z.sadece 90-92 yıllarında cıkmıs bi boya.bu boyanın iki çeşidi varmış biri standart biri acık diye.hiç bi nalbur sölemedi bize.en son bugun bi nalbura gittim o söledi arac standart mı acık mı diye? o ne dedim ya.meğer bizim araba acık tonuymus  :-[ boya suan kapı içleriyle birebir tutuyor.doğru boyayı bulduk yani

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #429 : 23 Mayıs 2012, 23:30:37 »
çok şükür bugün son noktayı koyduk ve boya işinide hayırlısıyla bitirdik.en sonunda aracın orjinal boya kodunun iki tonu varmıs biri standart biri acık diye.acık olan tondan bagaj tavan ve kaput harıcınde sağ ve sol taraf ve arka panel olaraktan boyandı.boyanın tonuda yapılan işçilikte cok hosuma gitti.ustam beni kırmadı büyük eziyetler çektirdim ona ama sonunda herkes mutlu oldu  :)

bu fotolar dün araç ilk kez boyanmadan önceki yapılan boya öncesi işlemler hazırlıklar vs.(boya sonrası hayal kırıklığı geçirdiğim için foto çekmeyi unutmusum.)

bu fotolar ise bugün yapılan tüm işlemler ve boyadan sonraki halimiz.

ufaktan kapı döşemelerini fitillerini stoplarını taktım yarın sulu zımpara ardından pasta cila ve içdış temizlendikten sonra kapı çıtaları tamponlar ve kapı kolları ile bu kazayı böylece atlatmış sayılıyoruz.Allah kimseye kaza bela vermesin hele titiz ve aracınıza fazla düşkünseniz hiç vermesin...
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2012, 23:37:44 Gönderen: cnr_mk1 »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Caner's Golf Mk2 - 34 ARY 25
« Yanıtla #430 : 24 Mayıs 2012, 10:51:19 »
bence en yakın tekno marketten ucuz mucuz bir flash bellek alıp buraya yüklediğin ve varsa elinde bulunan diğer tüm fotoğrafları yükle ve aracın dosyasının içine koy. aracı satacağın zaman şark kurnazlarının gözüne sokmak için lazım olabilir.  :)

gelmiş geçmiş olsun. gör bak sen de daha keyifle bineceksin. hele güneşli bir günde pırıl pırıl parlarken gördüğünde aracına bir kez daha aşık olacaksın. Allah beterinden saklasın. kazadan beladan korusun.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #431 : 24 Mayıs 2012, 11:32:28 »
Hadi geçmiş olsun. Güzel olmuşş.. Tolganın dediklerine katılıyorum.. Bunları arşivle arabanı satarken işine yarar..
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #432 : 24 Mayıs 2012, 11:35:58 »
27 yasında arabaya boya arayan kişi bir zahmet kafasını kaldırma vursun, boya soran kişilere sormak lazım sen doktora gitmedin mi bu yaşa kadar, hiç mi düşmedin hiç mi kırmadın bir yerini anadan doğma orjinal misin diye
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #433 : 24 Mayıs 2012, 12:25:57 »
27 yasında arabaya boya arayan kişi bir zahmet kafasını kaldırma vursun, boya soran kişilere sormak lazım sen doktora gitmedin mi bu yaşa kadar, hiç mi düşmedin hiç mi kırmadın bir yerini anadan doğma orjinal misin diye

Neden boyandığı belli olsun.. Böylesi daha iyi değilmi ? Ben olsam bu arabayı gözüm kapalı alır içim rahat binerim boya takıntım yok. Ama Arabanın boyalı olduğu bilmek ama neden boyandığını bilmemek veya anlayamamak kafamı meşgul eder açıkcası.