Gönderen Konu: 19 Şubat 2012 Ankara Buluşması  (Okunma sayısı 145895 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: 19 Şubat 2012 Ankara Buluşması
« Yanıtla #378 : 17 Şubat 2012, 14:48:18 »
ben kendi arabamla bile gelmeyeceğim :D

ben volkswagenle bile gelmeyeceğim :D

Çevrimdışı eser50

• 50 FD 455
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #379 : 17 Şubat 2012, 14:56:38 »
bu gidişle ben hiç gelemicem nevşehirde hava çok kötü dün geceden beri kar yağıyor :(
Eser Oto Kaporta

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : 17 Şubat 2012, 14:59:02 »
noluyoruz arkadaşlar dağılıyor mu herkes yoksa :s

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #381 : 17 Şubat 2012, 15:03:08 »
noluyoruz arkadaşlar dağılıyor mu herkes yoksa :s

sonraki organizasyonrı bu kadar erkenden duyurmayalım, günü gelene kadar milletin iştahı kaçıyo galiba  :)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı eser50

• 50 FD 455
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #382 : 17 Şubat 2012, 15:29:02 »
iştah kaçma meselesi değil kardeş 270km yol gelecem jantlar 18 brock lastikler yazlık ben burda rabaya binmiyorum kaç haftadır lastik yok diye hava güzel olsa gelecem ama kar kış kıyamet Allah korusun yolda bi iş gelse başıma kepazelik diz boyu. :(
Eser Oto Kaporta

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : 17 Şubat 2012, 16:12:01 »
arkadaşlar

merhaba
sıkıntılı bir  durum sökonusu
20  araba  ;arka eski  vialife  yada  mevcuttaki  bayraktar  plazanınn  oraya  sığamayız  sığsak  bile  hepimiz  yan yana   gelemeyiz  çünkü  iş kulesinin çalışanları ,misafirleri, ramada  otel misafir araçları ve  armadaya  gelen müşteriler o saate  kadar orayı dolduruyor birde  armadanın devam eden ikinci avm inşaat çalışması bütün bunların yanında  aştiye para vermemek için yolcu bırakan ve alan araçlar bizi sıkıntıya sokabilir   ortalama  12  de  herkes  orada  olsak bile yan yana olamayacağız gibi

2 gündür  oralardayım işim gereği yazıyım mı  yazmayım mı diye  çok düşündüm ama bilmiyorum ben öneri getirmek istiyorum ama bulamıyorum tek aklıma panora  geliyor 

bilgilerinize.

bu durum klasik küçükten büyüğe  dizilişte  ve  fotograf  çekiminde  sıkıntı yaratacak  kopukluk  olması  hoş  olmayacak
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #384 : 17 Şubat 2012, 16:38:48 »
arkadaşlar

merhaba
sıkıntılı bir  durum sökonusu
20  araba  ;arka eski  vialife  yada  mevcuttaki  bayraktar  plazanınn  oraya  sığamayız  sığsak  bile  hepimiz  yan yana   gelemeyiz  çünkü  iş kulesinin çalışanları ,misafirleri, ramada  otel misafir araçları ve  armadaya  gelen müşteriler o saate  kadar orayı dolduruyor birde  armadanın devam eden ikinci avm inşaat çalışması bütün bunların yanında  aştiye para vermemek için yolcu bırakan ve alan araçlar bizi sıkıntıya sokabilir   ortalama  12  de  herkes  orada  olsak bile yan yana olamayacağız gibi

2 gündür  oralardayım işim gereği yazıyım mı  yazmayım mı diye  çok düşündüm ama bilmiyorum ben öneri getirmek istiyorum ama bulamıyorum tek aklıma panora  geliyor 

bilgilerinize.

bu durum klasik küçükten büyüğe  dizilişte  ve  fotograf  çekiminde  sıkıntı yaratacak  kopukluk  olması  hoş  olmayacak

kırmızı ile gösterilen bölümden bahsediyorsun zannediyorum olmadı siyahla gösterdiğim yerde de konuşlanabiliriz

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #385 : 17 Şubat 2012, 18:04:56 »
arkadaşlar karlşığım yok dün akşam kırıldı nerde bilmiom yaf
Büyük imza.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #386 : 17 Şubat 2012, 18:05:56 »
ULEEEEEEEE, BENİ kim alıyor beni biri alsın ben de gelceeeeem, keçiören fatih köprüsü civarı, aydınlıkevler ne biliiiim neresi beni alın biyerlerden...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #387 : 17 Şubat 2012, 18:31:23 »
buluşma yerine biraz erken gideriz, baktık sıkıntı oluyor, orada toplanır başka yere geçeriz

cepanın arkasındaki bauhaus mesela, oranın otoparkı değilde, önünden geçen o geniş yola bırakabiliriz araçları

ümitköy seyir cafeye gidebiliriz

hiç bir yer olmadı kapalı pazar yerlerinden birine çekeriz arabaları, yüzüncüyıl mesela, oradaki mekanlardan birine otururuz

oturup hoş beş edeceğiz nihayetinde, çukurambar zamane kahvesine gidebiliriz, geniş bir mekan, kalabalık da olmuyor

ben B planları hazırlarım. Bende  ^-^

Çevrimdışı rapteg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #388 : 17 Şubat 2012, 19:58:59 »
evet aynen arkadaşlar. koca ankarada bize yermi sıkıntı olacak :) orası eger dar gelirse çıkar gölbaşı yaparız.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #389 : 17 Şubat 2012, 20:25:13 »
Haddim olmayarak buluşacaklara dışarıdan bir öneri getirsem? Atatürk Orman Çiftliği nasıl olur mesela?
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #390 : 17 Şubat 2012, 20:27:19 »
pazar güne iğne atsak yere düşmez A.O.Ç de

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #391 : 17 Şubat 2012, 20:43:21 »
buluşma yerine biraz erken gideriz, baktık sıkıntı oluyor, orada toplanır başka yere geçeriz

cepanın arkasındaki bauhaus mesela, oranın otoparkı değilde, önünden geçen o geniş yola bırakabiliriz araçları

ümitköy seyir cafeye gidebiliriz

hiç bir yer olmadı kapalı pazar yerlerinden birine çekeriz arabaları, yüzüncüyıl mesela, oradaki mekanlardan birine otururuz

oturup hoş beş edeceğiz nihayetinde, çukurambar zamane kahvesine gidebiliriz, geniş bir mekan, kalabalık da olmuyor

ben B planları hazırlarım. Bende  ^-^

Cepa nın arkasında yola dizilirsek bayağı ilgi çeker :D Araba pazarı gibi merak eden gelir ama yol üstü olduğu için tehlikeli olabilir. Cafe tarzı bir yer hepimizi alamayabilir, gerçi sen daha iyi bilirsin Alper, ben pek gezemiyorum :) Gölbaşı na yolculuk tatlı olabilir peşpeşe aslında :) Ama onun da yakıtı var. Alternatif bul Alper bize :D Yüzüncüyıl pazar yerleri olabilir, sonuçta güzel geçecek bir şekilde, hava da açık ama soğuk :) Sabırsızlıkla bekliyorum.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 20:43:59 Gönderen: atego »