Gönderen Konu: Golf 4 ten vazgeçip jatta almak  (Okunma sayısı 8865 defa)

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
Golf 4 ten vazgeçip jatta almak
« : 02 Şubat 2012, 17:29:24 »
merhaba arkadaşlar konu doğru yerdemidir bilmiyorum, 2002 golf 4 ümü satıp , 2006 jetta midline alıyorum lpg li lpg 1 ay önce takılmış, 102 beygir, 157 binde metalik geri, 4 parça boya yüzeysel var (kapılarda, önde arkada ve tavanda bişi yok)l. değişen yok, araçta hiçbir sorun yok. kullandım biraz. 25 diyor.24-24,5 pazarlık yapacağım. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden taşakkürler.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: Golf 4 ten vazgeçip jatta almak
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2012, 17:46:13 »
Alınır dostum fiyatı uygun oldugundan alınır 25 te iyi fiyat..km benım için yüksek senın için sıkıntı değilse sorun yok.Almışken Comfortline alsan çok daha iyi olur ama 5 bin oynuyo fiyat benım begendiğim düşük kmli comfortlinelarda.

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2012, 18:18:05 »
Alınır dostum fiyatı uygun oldugundan alınır 25 te iyi fiyat..km benım için yüksek senın için sıkıntı değilse sorun yok.Almışken Comfortline alsan çok daha iyi olur ama 5 bin oynuyo fiyat benım begendiğim düşük kmli comfortlinelarda.
valla açıkçası bi ara niyetlenmiştim jettaya sonra vazgeçmiştim. araç denk geldi bugün. benzinlide km çok sorun değil benim golfte 120 binde ve arkadaşa vereceğim 23,5-24 arası, üzerine çok bi masraf etmeden daha büyük ve daha yeni araç almış olacağım için mantıklı geldi bana ancak şu golf 4 sevdası yok mu. içim elvermiyor ama hayırlısıyla yarın alacağım inşallah.

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2012, 22:16:45 »
Bence de alınır. Fiyat gayet uygun. Ama gene de iyice baktırın. söylenenler harici mühim bişey var mı diye...

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2012, 22:38:59 »
Bence de alınır. Fiyat gayet uygun. Ama gene de iyice baktırın. söylenenler harici mühim bişey var mı diye...

Yarın baktıracagım. yabancı değil farklı birsey çıkacağını sanmıyorum tramerden sorguladım adamın söylediği hasarlar var pert kaydı falanda yok. Adam 2. Sahibi . İlk sahibi de akrabası . inşallah hayırlısı olur. Teşekkürler .
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2012, 22:39:42 Gönderen: bennecyim »

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2012, 23:56:51 »
"lpg taktırıp 1 ay sonra niye satıyor acaba"   ???
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2012, 23:58:02 Gönderen: BLaCk_VWoLf »

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2012, 00:13:45 »
2006 jetta midline fiyatları piyasada ortalama 30 civarı. piyasadan 5 lira daha ucuz. çapanoğlu çıkmasın dikkat edin bence.

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2012, 00:18:12 »
satan yabancı değil, zaten servise götüreceğim. adamın hastası var nakite ihtiyacı var. o yüzden 15 civarı nakite ihtiyacı var. ben golf4 ü 23.500 e arkadaşa veriyorum o da doğan slx i 8.500 e jettayı alacağımız kişiye verecek kalan kısmıda nakit vereceğiz.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2012, 00:18:35 Gönderen: bennecyim »

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Şubat 2012, 00:23:20 »
şimdi insanlarda öyle bi alışkanlık oluştu. satmaya kalkınca 900 tl ye atiker lpg taktırıp üstüne 1000 1500 ne tutturabilirse ekliyor. araçta biraz kusur varsa hazır sorunsuz lpg li deyince lpg onu kapatır gibisinden düşünüyolar herhalde
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Şubat 2012, 09:29:37 »
şimdi insanlarda öyle bi alışkanlık oluştu. satmaya kalkınca 900 tl ye atiker lpg taktırıp üstüne 1000 1500 ne tutturabilirse ekliyor. araçta biraz kusur varsa hazır sorunsuz lpg li deyince lpg onu kapatır gibisinden düşünüyolar herhalde
lpg landirenzo

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Şubat 2012, 10:00:02 »
yok kardeşim ben senin araç illaki öyledir diye demedim ama böyle yapan insanlar çok. hatta benzinli araç alan galericiler bile kendileri bağlattırıyor lpg. bazıları da var olanı söktürüyor hiç lpg bağlanmamış diyor. helal para kazanmaya uğraşan insanlar az kaldı memlekette :(
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2012, 10:10:53 »
yok kardeşim ben senin araç illaki öyledir diye demedim ama böyle yapan insanlar çok. hatta benzinli araç alan galericiler bile kendileri bağlattırıyor lpg. bazıları da var olanı söktürüyor hiç lpg bağlanmamış diyor. helal para kazanmaya uğraşan insanlar az kaldı memlekette :(
gerçekten haklısın. o yüzden kaşı gözü oynayanlardan uzak duruyorum. tanıdık olmazsa aklımda hep soru işareti kalıyor.

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Şubat 2012, 10:13:24 »
eğer aile isen tavsiye ederim bagajı ve arka koltukları çok ferah yakın arkadaşımda var bayağı kullandım
aile ve yük eşya amaçlı bence ideal hiç korkmadan alın derim. :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2012, 10:34:22 »
eğer aile isen tavsiye ederim bagajı ve arka koltukları çok ferah yakın arkadaşımda var bayağı kullandım
aile ve yük eşya amaçlı bence ideal hiç korkmadan alın derim. :)
aslında bekarım ve aileden uzağım, ama bazen geniş araç lazım oluyor. golfe lpg de takınca bagaj bayağı küçldü. fiyat uygun gelince almaya karar verdim. tavsiyeler için teşekkür ederim.