Gönderen Konu: kapı kilidi otomatik kendi kendini sürekli kilitlemeye başlarsa :)  (Okunma sayısı 10713 defa)

Çevrimdışı telal64

• Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar polo alalı 7 ay oldu ama foruma yeni üye oldum. Geçen başıma gelen ilginç bir olayı paylaşmak istiyorum ankarada soğuk bir gecede aracım aniden kapı kilitleri sürekli kendi kendini kilitlemeye başladı. Daha sonra bi ara durdum bişey almam gerekiyordu dalgınlıkla arabayı çalışırken bıraktım kapıyıda kapattım veeee dışarda kaldım. araç çalışır durumdaydı ve kapılarda kilitlenmiştir. neyse dümdüz bir küfür sürecinden sonra kendimi topladım ve öncelikle büfeden bir tornavida alıp ön panjuru söktükten sonra kaputu açtım ve aracı buji kablosunu çekmek suretiyle stop ettim. Akü ile oynadım ama sonuç alamadım. daha sonra bu kilitlerin havalı tahrik sistemiyle çalıştığını hatırladım en kolay açabileceğim yer olan benzin kapağını bir tornavida ve bir bıçak yardımıyla açtım oradaki kilidi ittirdiğimde ise bir kapının kilidi şans eseride olsa açıldı. :) bu şekilde araca geri girebilmiş oldum :) inşallah kimse böyle bir şeyi yaşamaz helede benim gibi telefonu içerdeyken :)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
hirsizlarada cok guzel yol gostermis oldunuz  :tamamdir

Çevrimdışı vermillion

• Profili Görüntüle
dün benımde basıma geldı :d soğuk dokunuyor bu arabalara ALlahtan benım yedek anahtarım vardı :) surerkende aynı sekılde oluyor kapılar kılıtlenıp acılıyo du dedım ya sabır ve sonuc sabreden dervıs muradına ermıs gectı :D eser bile kalmadı

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
arkadaşlar buyuk ıhtımal oksıtlenmeden yapıyordur.. sağ arkada sağlık cantasının oldugu yerde merkezı kılıt pompası..... aynı problemı ben yasadım ordan bılıyorum... kısaca cumartesi günü arabayı kumandayla kilitledim ve bir daha açamadım... bugun alper usta sağ olsun yardımcı oldu aldık bi tane kargoya verdı gelior.... bende ondan cesaret alarak elektrikçi elektrikçi gezip yapamam diyen kendını usta sananlara inat açtım merkezi kilit kutusunu.... acayip bi oksıtlenme wardı ilk önce WD 4 pas sokucuyle iyice temizledim...  gozume kopuk bi sigorta çarptı onuda leyimledim.... suan canavar gibi:D benden tavsıye açıp bı kontrol etmekte fayda var....

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
hirsizlarada cok guzel yol gostermis oldunuz  :tamamdir

katılıyorum böyle konuların bence forumda fazla durmaması gerek

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
arkadaşlar buyuk ıhtımal oksıtlenmeden yapıyordur.. sağ arkada sağlık cantasının oldugu yerde merkezı kılıt pompası..... aynı problemı ben yasadım ordan bılıyorum... kısaca cumartesi günü arabayı kumandayla kilitledim ve bir daha açamadım... bugun alper usta sağ olsun yardımcı oldu aldık bi tane kargoya verdı gelior.... bende ondan cesaret alarak elektrikçi elektrikçi gezip yapamam diyen kendını usta sananlara inat açtım merkezi kilit kutusunu.... acayip bi oksıtlenme wardı ilk önce WD 4 pas sokucuyle iyice temizledim...  gozume kopuk bi sigorta çarptı onuda leyimledim.... suan canavar gibi:D benden tavsıye açıp bı kontrol etmekte fayda var....
:tamamdir :tamamdir
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline