Gönderen Konu: kalorifer sorunu..  (Okunma sayısı 2336 defa)

Çevrimdışı vermillion

• Profili Görüntüle
kalorifer sorunu..
« : 24 Şubat 2012, 21:58:57 »
arkadas lar ben aracı ılk aldıgımda petekler ısıtmıyordu hararet gostergesı 90 da olmasına ragmen termostatı degıstım daha 1 ay olmadı ılk baslarda cok guzel ısıtıyordu ıcerısı cok sıcak oluyordu ama sımdı hıc bır faydası yok hararet 90 da ve 2-3 saat arabayı kullanmama ragmen rolantıde ıken ılık  ufluyor ama devırı 2bın 3bın arasında hafıf sıcak ufluyo motor suyuna baktım tam neden olabilir acabada daha önce yazmıstım ama cvp bulamadım tekrar konu acma geregı duydum teşekkürler şimdiden..

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
Ynt: kalorifer sorunu..
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2012, 21:22:48 »
pololarda sorun zaten bu termostat taktıgn parca yan sanayı ıse omrunu tamamlamıs olabılır cok gıtmıyor onlar tekrar baktırmanda fayda var. daha farklı sebeplerıde var onlardanda olabılır belkı ama termostata tekrar baktır derım ben.

Çevrimdışı vermillion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2012, 00:53:52 »
benım kalorifer peteğimde delik var sanırım antifiriz kacırıyo ona bakacaz pazartesi yoksa devir daim pompasına bu ıkısıne ama buyuk ıhtımal petek den kaynaklanıyor..

Çevrimdışı eemmree

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2012, 17:53:38 »
benim peteklerden de sıcak hava gelmiyor muhtemelen ya kontrol panelinden dolayı ya da termostat bilmiyorum artık. termostatdediğimiz şey bu fanın devreye girmesini sağlayan termostat mı yok sa ayrıca bir termostat mı var fiyatı nedir?
dedilerki gam giderir, çok bade içtim sensiz.

Çevrimdışı vermillion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2012, 22:57:46 »
termostat tan olması ıcın hararet gostergenız 90 da sabıt kalmıyacak sekılde gil get ediyorsa termostat dır

Çevrimdışı orhanozay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2012, 22:16:09 »
Valla ben kalorifer olayında teslim bayrağını çektim:)..termostat bozuk olabilir dediler 90 da sabit kalıyor ....bi problem yok ...kaloriferin hortumlaqrına baktım giren su da çıkan suda sıcak petek tıkalı dediler açmak için 3 çeşit kireç çözücü kullandım içinden hafif beyz bi köpük geldi gene birşey değişmedi ..yani ne yaptıysam olmadı ...Bende yaz geliyo diye bıraktım peşini:))