Gönderen Konu: debriyaj halatı  (Okunma sayısı 3394 defa)

Çevrimdışı telal64

• Profili Görüntüle
debriyaj halatı
« : 25 Şubat 2012, 20:14:56 »
bugün başıma çok kötü bir olay geldi. ankaradan kayseriye ziyarete geldim tamda kayseriparkın önünde debriyaj halatım koptu ve yolun ortasında kaldım. ilk şoku atlattıktan sonra telefondan internetten bir servis ve yol yardımı buldum. sonra 1 saat içerisinde sağolsunlar geldiler ve hallettiler. 70 lira halat için 50 lirada işçilik parası ödedim çok ödemiş olma ihtimalim fazla fakat öyle bir durumda daha kötü bir yerde kopmadığı için şükrettim.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
Ynt: debriyaj halatı
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2012, 20:19:00 »
Buyuk gecmıs olsun boylesı durumları ustalar fırsata cevırıyorlar ancak yınede parayı cok dert etmemek lazım daha kotu bır yerde veya durumda yolda kalbılırdın.sukretmekte fayda var.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2012, 10:46:33 »
kayseride zennecioğlu  :tamamdir fiyat duruma nazaran aşırı deil bence. geçmiş olsun  ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2012, 10:50:12 »
bana normal geldi fiyat ya

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2012, 10:51:12 »
bencede fiyat  fazlalığı çok yok yani en azından denize düşüp yılana sarılmamışsın sadece yılan yanından geçmiş :)

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2012, 20:56:40 »
bilmediğin bir şehirde ayağına kadar servis gelip sorunu hallettiğine göre 120 TL iyi bir rakam geçmiş olsun allah beterinden korusun
RedMercury