Gönderen Konu: Direksiyonunuzmu sertleşti debriyajmı sertleşti gıcırdadı hadi gir içeriye  (Okunma sayısı 7721 defa)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Hüseyin abi bu pazar görüşelim istersen bu iş ve koltuk kızakları için özel sıvı gres yağı alıp onunla bir deneme yapacağım senin arabayıda yağlarız okmi? Pazara bekliyorum

arkadaşlar, forumdan arkadaşların tavsiyesi üzerine koltuk kızaklarına ve kapı fitillerine silikon sprey uyguladım gayet güzel sonuç veriyor wd40 veya sıvı gres yerine silikon sprey tavsiye ediyorum  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
arkadaşlar, forumdan arkadaşların tavsiyesi üzerine koltuk kızaklarına ve kapı fitillerine silikon sprey uyguladım gayet güzel sonuç veriyor wd40 veya sıvı gres yerine silikon sprey tavsiye ediyorum  :tamamdir
:tamamdir ayrıca yağlama amaçlı kimyasallar gres, wd40 vs...  ilk bakışta güzel sonuç veriyor gibi gözükebilir ama plastik yüzeylerde aşınmalara ve yıpranmalara yol açar, silikon sprey en iyisi amaca uygun :tamamdir bilginiz olsun.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
:tamamdir ayrıca yağlama amaçlı kimyasallar gres, wd40 vs...  ilk bakışta güzel sonuç veriyor gibi gözükebilir ama plastik yüzeylerde aşınmalara ve yıpranmalara yol açar, silikon sprey en iyisi amaca uygun :tamamdir bilginiz olsun.

nerden buluruz abi bu silikonu
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Bende var abi, pazar günü yanına gelirsem getiririm mutlaka

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
Bende var abi, pazar günü yanına gelirsem getiririm mutlaka

Tamam abi bide onunla yağlayalım şu koltukların kızaklarını wd40 ile istediğim gibi olmadı
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
konu guzel sonradan eklenenler daha ıyı herkese cook tesekkurler
su sılıkon nedır bende bakcam ??

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle

http://www.vwtr.net/forum/video/wurth-silikon-sprey-t27475.0.html

würth olması şart değil berner ide tavsiye ediyor arkadaşlar, ben moly die bi marka bulabildim kullandım gayet iyi
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
nerden buluruz abi bu silikonu

arkadaşlar ben bunu aldım;
http://www.hepsiburada.com/Liste/technospray-silikon-sprey-400ml/productDetails.aspx?productId=otcsi11280&categoryId=20035757
 hepsiburada dan çokda memnun kaldım buzlanma yok fitiller kendine geldi resmen! özellikle 400ml olsun
_-OĞLUM ve POLOM-_