Gönderen Konu: GOLF IV ile Herhangi bir arızadan Dolayı, Hiç yolda kaldınız mı?????  (Okunma sayısı 8532 defa)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
benzeri bi olay benim de başıma gelmişti farklı bi arıza için ustaya götürdüğümde şamandıranın bozulduğunu farketmiş o da, yolda kullanırken arka koltuğun altı havuz gibi olmuş tabi. sanırım bu arabalar usta görünce salıyolar kendini :):)

Ya bişey soracam.. Sen arabaya hiç arıza yapmadan bir gün bile binebildin mi  ;D ;D Her arıza öyle ya da böyle mutlaka senin de başına gelmiştir

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
valla inan abartıyo gibi gelebilirim  ama başıma neler geldi bu arabada. her hafta bi sıkıntı çıkıyo benden çok tamircide kaldı zaten

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

allah düşmanımın başına vermesin.. insanın arabaya binesi gelmez valla..

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
şanzıman değişti komple. aks kafaları değişti. baskı balata değişti. lastikler değişti. akü değişti. şanzıman adapte olamadı bir kaç parçası tekrar değişti.benzin şamandırası değişti. lpg ayarlarını hala tutturamadık 3 kez gitti servise. eksoz kaç kez kaynak oldu biliyorum. bu saydıklarım 5 ayda yaptıklarım. muayenesi lpg işletmesi falan saymıyorum bile.
daha 3 4 gün önce arabayla yolda kaldım sinirden arabayı tekmeliyorum yolda yanımdakiler sakinleştirdi. hani cidden her konuya atlıyorum ama hakikaten yaşadım bu sıkıntıları belki bazılarına yalan gelebilir ama. sagolsun benden önceki arkadaş da hor kullanmış biraz.
ustayla kanka olduk zaten arada oturmaya da gelin diyo :) binmeye korkuyorum inan.

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Nazar değmesin 2 yıldır, 30 bin km yol, maşallah daha hiç bırakmadı yolda. Umarım bırakmaz da

inşallah... cümlemize de
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
2 yıl önce bende Kırklarelinde yolda kaldım EGR valfi bozulmuş ..araba hiç çalışmıyordu işin kötüsü orda yaptırcak adam yok zaten ben herkese elletmem arabamı çagırdım istanbuldan geldi 1.5 saatte yaptı gitti ..parça dagil 450 tl ödemiştim
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
2 yıl önce bende Kırklarelinde yolda kaldım EGR valfi bozulmuş ..araba hiç çalışmıyordu işin kötüsü orda yaptırcak adam yok zaten ben herkese elletmem arabamı çagırdım istanbuldan geldi 1.5 saatte yaptı gitti ..parça dagil 450 tl ödemiştim

Bu egr valfi tüm modellerde de varmı biliyormusun? birde bu egr valfini iptal de edebiliyorlarmış
« Son Düzenleme: 16 Mart 2012, 20:46:55 Gönderen: akdenizli »
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Bu egr valfi tüm modellerde de varmı biliyormusun? birde bu egr valfini iptal de edebiliyorlarmış

var, kör conta ile iptal edilir, yazılımsal olarak iptal edilmezse arıza lambası yanar, başka sıkıntı olmaz

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
var, kör conta ile iptal edilir, yazılımsal olarak iptal edilmezse arıza lambası yanar, başka sıkıntı olmaz

aynen oyle  :tamamdir
Vorsprung Durch Technik