Gönderen Konu: yazlık lastik  (Okunma sayısı 10220 defa)

Çevrimdışı fatih_et

• Profili Görüntüle
yazlık lastik
« : 14 Mart 2012, 22:36:35 »
merhaba arkadaşlar,
1 aya kadar ( havalar da artık ısınırsa) yazlık lastiklere geçeceğim (bundan önce pirelli p6000 vardı çok memnumdum)
siz ne kullanıyorsunuz, tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Çevrimdışı polosw

• Profili Görüntüle
Ynt: yazlık lastik
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2012, 16:47:41 »
pırelli p4 cinturato güzel lastik

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2012, 17:32:53 »
brigstone er300 turanza 205-55-R16  91V kupon bir lastiktir dedi yakın bir abim zaten ben başka lastik hiç kullanmadım ama biraz sert olduğu için başka lastiğe geçiyim diye düşünordum sonra vazgeçip yine brigstone aldım.
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2012, 09:55:45 »
Valla markasına hiç bakamadım ama ''V'' şeklinde dişleri olan performans lastiği var bende de. Tabanı bir hayli geniş.Numaralarına  hiç bakmadım.Uzun yolda iyi süratlendiriyor gerçekten ama kışın beni beter etti.kışlık almamıştım 1 ay kaldı kış bitimine diye :D Onunla idare ettim ama en ufak buzda bile kaymıştı.Ama dediğim gibi düz asfalttaki performansı harbiden süper :)

Çevrimdışı VosWoscu06

• I Love Germany Style Mk4 Bora...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2012, 10:25:57 »
Valla markasına hiç bakamadım ama ''V'' şeklinde dişleri olan performans lastiği var bende de. Tabanı bir hayli geniş.Numaralarına  hiç bakmadım.Uzun yolda iyi süratlendiriyor gerçekten ama kışın beni beter etti.kışlık almamıştım 1 ay kaldı kış bitimine diye :D Onunla idare ettim ama en ufak buzda bile kaymıştı.Ama dediğim gibi düz asfalttaki performansı harbiden süper :)
Evet abi bende de sürat lastiği var kışın adamı çok sıkıntıya sokuyo ama yazın prformansı mükemmel..Fotosunuda ekledim tipi böyle "V" şeklinde..

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2012, 10:33:49 »
Aynen kardeşim benimki de aynısından :D Yalnız benimkinin tabanı daha mı geniş gibi :S Hemen bi foto çekip gelem aşağıdan :D

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2012, 10:43:10 »
Aynen kardeşim benimki de aynısından :D Yalnız benimkinin tabanı daha mı geniş gibi :S Hemen bi foto çekip gelem aşağıdan :D
Bilmiyorum abi yaa belki senn lastik geniştir belkide fotodan ole gözüküyodur aşa inmişken ebatlarınada bi bak.. :)

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2012, 11:08:50 »
Gittim baktım 205-55-zr16 yazıyordu :) Markası SYRON..Bu da fotosu. Fotoda taban daralıyor gibi görünüyormuş meger bak aynısı çıktı :)

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2012, 09:01:22 »
Marka olarak tavsiyeleriniz nelerdir.. Goodyear - michelin. vs... kullanan arkdaşlar yorum yapabilir mi

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Mart 2012, 19:49:08 »
Hmm bak aynen fotodan kaynaklanıomuş demekki abi :)

Çevrimdışı fatih_et

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Mart 2012, 19:44:07 »
syron'dan memnun musunuz? fiyat-performans olarak nasıl değerlendirirsiniz?

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Mart 2012, 15:52:04 »
Syron performans lastikleri ben aracı alırken üzerindeydi.Yani başka bir lastik kullanma şansım olmadı o yüzden diğer lastiklerle kıyaslayamayacagım.Yine de kullandıgım kadarıyla bilgi verebilirim. Bu lastiğin kış performansı çok zayıf. En ufak bir buzda kayma ve patinaj yapıyor. Ancak ıslak zemin ve kuru zeminde gayet başarılı buldum.İçeriye çok fazla ses vermiyor. Düz asfaltta gidişi çok iyi yani.Virajlara 100 km hızla giriyorum genelde ve şuanlık bir sorun yok.Ömürleri biraz kısa oluyormuş galiba forumlardan takip ettiğimkadarıyla.Fiyat olarak uygun bir lastiktir.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Mart 2012, 15:59:52 »
brigstone diyorum abi taş gibi lastik :) ben hafif kar-buz karışık yolda dağ yoluydu hatta yokuş çıktım indim hiç bir problem yaşatmadı bende biraz temkinli gittim o da var tabi ama güzel lastik abiler..
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Mart 2012, 16:06:07 »
Ben de ekim-kasım gibi kışlık lastik alacağım. Büyük ihtimalle bridgestone ya da michelen alacagım :) Yazın Syronlarla idare ederim artık. Yalnız bu ''V'' şeklindeki lastikler Boraya başka bir hava katıyor.Özellikle arkadan bakınca hoş görünüyor ''V'' tipi lastik :D