Gönderen Konu: Araç yolda kalırsa ne yapılmalı  (Okunma sayısı 5261 defa)

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
Araç yolda kalırsa ne yapılmalı
« : 18 Mart 2012, 12:17:40 »
Herhangi bir sebepten dolayı araç yolda kalır ve çalışmazsa, yani, yapacak birşeyimiz kalmamış ve araç hiçbir şekilde hareket etmiyorsa ne yapmamız gerekir, en yakın vw servisinimi yoksa başka bir yeri mi aramalıyız? Daha önce böyle birşey hiç başıma gelmediğinden temkinli olmak için soruyorum  ^-^
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 12:18:23 Gönderen: frht »

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ynt: Araç yolda kalırsa ne yapılmalı
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2012, 12:21:34 »
Sorun lastiklerdeyse lastiklerin değişmesi gerekir motorda ise ilk bakışta nerelerde sorun olabileceği ve geçicide olsa yürüyebilecek sorunlar çözülmeli hiç olmadı çekiciyi arayacaksın artık da bu konudaki mantığı anlamadım ben

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2012, 12:27:05 »
aslında çok genel bir soru, vw servisleri çekici hizmeti veriyormu yoksa çekici olarak başka bir yeri mi aramalıyız bunu bilmiyorum.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2012, 12:31:38 »
 :)
http://www.youtube.com/watch?v=OSq0lgH6nDM

bi tanıdığın aracıyla çekilir veya gezici servis çağırılır veya çekici çağrılır.
 aklıma iskenderin vurdurmaları geldi  ;D videodaki gibi
kesinlikle araç vurdurulmaz triger diş atlarsa ... fatal error olur  :)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2012, 12:36:08 »
öncelikle bu konuda sonderece bilgisizim ve konu kirlilği yaratmak istemedim, anladığım kadarı ile vw gezici servisi yada yakınlarda bir çekici firması bulup onu çağıracağız.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 12:37:26 Gönderen: frht »

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2012, 12:54:16 »
öncelikle bu konuda sonderece bilgisizim ve konu kirlilği yaratmak istemedim, anladığım kadarı ile vw gezici servisi yada yakınlarda bir çekici firması bulup onu çağıracağız.

kafa bulmak için veya konu kirliliği yapıyorsunuz manasında yazmadım, öyle anlaşıldı ise kusura bakmayın. yolda biçok sebepten kalınabilir, kendiniz halledemiyorsanız,
1- Tanıdık bilgili birini çağırmak,
2- Gezici servis çağırmak, bu hizmeti birçok özel serviste veriyor yetkili servislerin yanısıra,
3- Tanıdık birinin aracıyla servise çekmek,
4- Çekici çağırmak, servise çekmek. Çekiciyi ise kaskonuz, lastik yol yardımınız, özel veya yetkili servisiniz size bulabilir.

sırasıyla bu şekilde düşünülebilir, tabi şehir içindemi dışındamı kaldığınıza göre sıralama farklılıkta gösterebilir.
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2012, 15:28:16 »
kafa bulmak için veya konu kirliliği yapıyorsunuz manasında yazmadım, öyle anlaşıldı ise kusura bakmayın. yolda biçok sebepten kalınabilir, kendiniz halledemiyorsanız,
1- Tanıdık bilgili birini çağırmak,
2- Gezici servis çağırmak, bu hizmeti birçok özel serviste veriyor yetkili servislerin yanısıra,
3- Tanıdık birinin aracıyla servise çekmek,
4- Çekici çağırmak, servise çekmek. Çekiciyi ise kaskonuz, lastik yol yardımınız, özel veya yetkili servisiniz size bulabilir.

sırasıyla bu şekilde düşünülebilir, tabi şehir içindemi dışındamı kaldığınıza göre sıralama farklılıkta gösterebilir.
salih arkadaş gayet net konuşmuş artı olarak durumunuz iyi ise aracınızı kaskolamanızı öneririm çekiciye para gitmez neredeyse tamir ücreti kadar para alıyorlar diye biliyorum Allah düşürmesin ve kaskonun sunduğu daha birçok ayrıcalık var olmazya uzun yolda ailenizle yolda kaldınız otelin ücretini bile karşılıyorlar bende yaptırmadım maddi durumdan ama bundan sonraki aracımda kesin yaptırcam.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2012, 18:34:54 »
aslında bi başlık açılsada güvenilir ve uygun fiyatlı servis ve çekici numaraları sitede plaka numarasına göre sıralansa güzel olmaz mı?
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2012, 21:44:05 »
evet, yolda kaldıktan sonra çekici araştırmaktansa tedbirli olup en uygunun telefonunu kaydetmek daha mantıklı bencede.

birde, 6n kullanıcıları ne tür sebeplerden yolda kalmıştır bunu da öğrensek fena olmaz..
« Son Düzenleme: 19 Mart 2012, 21:45:00 Gönderen: frht »