Gönderen Konu: arkadaşlar acil yardım lütfen  (Okunma sayısı 1774 defa)

Çevrimdışı nicoax

• Profili Görüntüle
arkadaşlar acil yardım lütfen
« : 21 Mart 2012, 03:00:38 »
arkadaşlar geçen gün araca yeni teyp taktırdım.Ama benim mal elektirikçi tesisatta bir yerde şaşe yaptırmış ve araçta
sehir halinde iken peteklerden dumanlar yükseldi hemen teyp sigortasını ve aküden gelen kabloyu çıkardım dumanı kestim.
Tam kurtardım derken araç 5-10 km sonra aracın devri düştü ve kalkmamaya başladı ve hararet 110 a çıktı.
soğmadını bekledim ancan araça şuan hiç çalışmıyor.marş var benzin motora geliyor ateşleme var ama araç çalışmıyor sizce problem nedir.
Tesisat bi şeyimi yaktı acaba yardımcı olursanız sevinirim saygılar... :'( :'( :'(

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Ynt: arkadaşlar acil yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2012, 03:18:07 »
arkadaşım geçmiş olsun, bilgi veren biri bile olsa bence senin işini ancak iyi bir servis çözer biyerleri yaktırmış senin sivri elektrikci anlaşılan umalımki beyinde bişey çıkmasın tekrar geçmiş olsun.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı nicoax

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2012, 15:57:05 »
arkadaşım geçmiş olsun, bilgi veren biri bile olsa bence senin işini ancak iyi bir servis çözer biyerleri yaktırmış senin sivri elektrikci anlaşılan umalımki beyinde bişey çıkmasın tekrar geçmiş olsun.
saolasın arkadaşımumarım beyin çıkmaz istanbulda iyi bir servis adresi verebilecek biri varsa çok sevinirim

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2012, 17:10:02 »
sitede paşa otomotiv diye arat oradaki ustalar yardımcı olurlar sana telefon bilgileri mevcut giden arkadaslar var sitede
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)