Gönderen Konu: pasta cila  (Okunma sayısı 12313 defa)

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
Ynt: pasta cila
« Yanıtla #14 : 03 Nisan 2012, 12:28:51 »
fotoları koysana  :)
imzada link var tıkla kardesim :)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Nisan 2012, 17:49:18 »
aracıma 2 gün önce yaptırdım sonax ın boya koruma pasta cila arkadaslar nefis oldu bikac cizik vardı hepsi giderildi motor fln ilk günkü gibi oldu cok memnun kaldım benim fikrim 100 tl verdim bagaj motor iç dıs komple oto kuaforu pasta cila boya koruma :)

100 tl ye,bagaj,motor,iç,dış,koltuklar falan bilgiğin kuaförmü yaptırdın  ??? burda sadece koltuk,tavan,kapaılar falana adam 100 tl istiyo :(

Çevrimdışı horoz155

• horoz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Nisan 2012, 23:19:37 »
meguars ürünü ile bugün uygulattım 100 tl karşılığında.öncelikle meguars çizik gideici pasta+cila,komple özene bezene polisaj ile fark o zamn bile belli oluyor.arkasından hare giderici polisajon yaptığı dairesel çizik ve görüntüyü yok etti.arkasından yine meguars boya koruma ve polisaj ile silip güderi ile parlatma.yaz öncesi iyi oldu.bizzat başında bekledim.,işi ustasına bırakalım diye bayilere ve uygulama merkezine gidip 350-500 tl arasında bayılmaya gerek yok.para kolay kazanılmıyo.adamlar size arabayı bile göstermiyo.hayatta sonaxa gitmem.sonaxta kendi arabam için 3 ayda 3 kere nano boya koruma yaptırdım.ben olmamaış dedikçe ücretsiz bi daha yaptılar. komple iş dış boya korumada agzına kadar dolu olan küllüğü boşaltmamışlar.ayrıca pasta kalıntıları her köşeyi sarmış.sıcak su tutup temzileme gereği bile duymamışlar.yeterince özenmiyolar.gidin sanayiye bildiginiz ustaya başında bekleyin.farkı o zaman görün.biz araba biraz parlayınca boya koruma yapılmış diyoruz ama işin ehline sordugumuzda yapılan işlemin showroom cilası atıp göndermek olduğunu görüyoruz.
efsaneye binenlerde efsanedir...

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2012, 23:26:18 »
aynen katılıyorum bana da 300 lira istediler meguars ama ben yaptırmadım çok para bence daha uygun ve özenli yapan yerler seçilmeli . tamam uygulama güzel ama aşağı yukarı ederi nedir biliyoruz okadar para verilir mi ya  >:D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ZEGG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2012, 23:44:39 »
herkes bi markayı övmüş kesinlikle bu iyi diye.  ;D

Çevrimdışı erhan.agca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 27 Nisan 2012, 16:44:28 »
markalara aldanmayın. özellikle  tavsıye ettıgınız  turtle wax  5 para etmez  bi ürün
Renault Baday Otomotiv Naklıyat ve İnş.  Ltd. Şti.
Oto Boya

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 27 Nisan 2012, 18:58:09 »
markalara aldanmayın. özellikle  tavsıye ettıgınız  turtle wax  5 para etmez  bi ürün
peki ne kullanacagız ozman
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı horoz155

• horoz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Nisan 2012, 01:35:22 »
valla bu boya koruma olayı son yıllarda meşhur olan bi uygulama.benim araç 3 senedir bende sonax ve würth denedim.bu seferki meguars.ha araba parlıyo mu parlıyo.ama boyayı korudugunu bilmek bi nevi kendimizi kandırmak aslenda. uygulama yapılırken başındaydım.amaç hem uygulamaya şahit olamk hem yeni şeyler ögrenmekti.aslına bakarsanız boya korumaya her sene iyi denilen firmalara 350-500 tl para vermektense aracı her 3-4  ya da 5 senede bir komple fırın boya yaptırmak daha mantıklı çünkü golf IV fırın boya 1.500 tl civarında.ama gel gelelim türkiye şartlarında boyanan araçlara tabiki agır kaza sonrası değil bunun altını özellikle çizmek istiyorum sırf arabasında çizikle gezmek istemeyenlerin yapacakları bişey olsa en azından boyalı araçlara öcü gözüyle bakılmaz.ayrıca fırın boya yapılan yere parfüm ve deodorant ile girildiğinde boyanın delikli kaşar gibi bir hal aldıgını da kimyasalların ters tepkimesi sonucu böyle bir durumun ortaya çıktıgını ögrendim.paylaşmak istedim.

efsaneye binenlerde efsanedir...

Çevrimdışı erhan.agca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Nisan 2012, 19:44:19 »
peki ne kullanacagız ozman

abicigim  3m var.   istersen  sana  3m ın  pasta cila  hare giderici  wax ws ws  ürün kodları yollayablirım bu sekilde ulasabilrsin.  ama  ürünler biraz pahalıdır   aslında pahalı değildir  werdıgınız parayı hakkıyla  hak edıyor.
Renault Baday Otomotiv Naklıyat ve İnş.  Ltd. Şti.
Oto Boya

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #23 : 28 Nisan 2012, 21:47:07 »
Arkadaşlar ben kendim yapıyorum polisaj makinem var,G3 marka pasta süper,sarı bi tüp içerisinde belki bilen vardır.Cila olarak yukarıda bahsettiğiniz markalardan her hangi birisi sonuç süper.Her yaz yaparım,komple iç dış detaylı temizliğimi kendim yapıyorum.Çok da zevkli oluyor ve mükemmel sonuç alıyorum.Övünmek gibi olmasın. ;D
03.06.2005

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Mayıs 2012, 23:33:09 »
hocam boya koruma düşünüyorum ama bu işi konyada güvenilir yapan bi yer varmı acaba.araç malum siyah boya önemli yaz sıcağından korumak adına.

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 08 Mayıs 2012, 09:32:50 »
Kardeş.. Meram SSK'nın karşısındaki sokağa gir (Cemo'nun ordaki sokağa) sol elininin üzerindeki yıkamacı var. Würth ürünleri kullanıyor. işinde de oldukça iyi..

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 08 Mayıs 2012, 11:15:46 »
jackhal hocam meraba.sizin yorumları takip ediyorum.şimdiki eğitim araştırma dediniz zannedersem o sokağı bildim.bu hafta sonu gelecem olmazsa oraya uğrarım fiyat nedir bilginiz varmı acaba...

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 08 Mayıs 2012, 14:42:40 »
ÇBS