Gönderen Konu: bir sorum olacaktı  (Okunma sayısı 6376 defa)

Çevrimdışı appocan

• Profili Görüntüle
bir sorum olacaktı
« : 27 Mart 2012, 10:13:05 »
arkadaşalr merhaba
bilmediğim için size birşey danışmak istedim de . benim arabamın üzerinde polonun orjinal jantları var (avatarda biraz görünüyor) ben bu jantların üzerine jant kapağı takılabilirmi diye sormak istiyorm. şimdiden tşekür edeim.
POLO SAHİBİ OLMAK AYRICALIKTIR

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: bir sorum olacaktı
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2012, 12:01:49 »
Bijonların üzerinde ki VW logolu kapağı siyah desenli folyo ile kapla, çok hoş görünüyor. Ben öyle yaptım  :sevgi:

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2012, 12:19:33 »
arkadaşlar biraz daha dikkatli olalım lütfen konu açılımlarına , konunun başlığı içerikle alakalı olsun birde bu tür basit şeyler için konu açarak forum kirliliğine gerek yok aksi taktirde ileride büyük sıkıntılar cekebiliriz lütfen

Çevrimdışı 16f0010

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2012, 13:23:29 »
takılır bende de yoktu 20 yl ye 4 adet aldım taktım süper oldu

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Mart 2012, 14:00:51 »
arkadaşlar biraz daha dikkatli olalım lütfen konu açılımlarına , konunun başlığı içerikle alakalı olsun birde bu tür basit şeyler için konu açarak forum kirliliğine gerek yok aksi taktirde ileride büyük sıkıntılar cekebiliriz lütfen

Usta sizin için basit olabilen birşey benim için veya bir başkası için büyük bir problem olabilir.Herkes birbirine bişeyler danışmak, bilgi paylaşmak için burada. Yanlış düşünüyorsam özür dilerim.

Çevrimdışı appocan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Mart 2012, 14:41:08 »
Usta sizin için basit olabilen birşey benim için veya bir başkası için büyük bir problem olabilir.Herkes birbirine bişeyler danışmak, bilgi paylaşmak için burada. Yanlış düşünüyorsam özür dilerim.
aynen katılıyorm kardeşim burası paylaşım platformu bilmediğimiz birşeyi sorduk neyse bi dahakine dikkat ederim...

Çevrimdışı appocan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Mart 2012, 14:42:15 »
takılır bende de yoktu 20 yl ye 4 adet aldım taktım süper oldu
eyvallah kardeşim tesekkur ederim cevabın için bnde bi tane begenmiştim takarız inşallah..

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Mart 2012, 15:30:37 »

Arkadaşım çok yanlış düşünüyorsun, insan bilmediği birşeyi sormadan nasıl öğrenecek? basit demişsin, bunu bende bilmiyordum google de arama yapınca da cevap bulunmadıysa arkadaş sormayıp da ne yapacak, kafasından tahmindemi bulunsun?

Çevrimdışı 16f0010

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Mart 2012, 15:39:57 »
Benim jant kapakları da böyle...
http://img811.imageshack.us/img811/1681/spa1450.jpg

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 27 Mart 2012, 16:06:12 »
Polo Classic kapakları çok hoş duruyor. Acaba onlar Polo HB'lere uyar mı?

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 28 Mart 2012, 00:45:19 »
ben mi yanlış okudum yoksa jant kapağının takılabilirliginden mi bahsettiniz bunun neresi karmaşık anlamadım yanlışım olduysa affola

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Mart 2012, 12:25:19 »
her aracın jant kapağı sabit olmuyor bunu hepimiz biliyoruz, arkadaşın sorma amacı da budur bence..

Çevrimdışı appocan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 28 Mart 2012, 14:28:54 »
konu biraz dallanıp budaklanmış galiba ben sadece arabamın üzerindeki orjinal jantları sökmeden kapak takılabilir mi yoksa başka bir işlem mi uygulanması gerekiyor diye sormak istemiştim. her nyse cevabı aldım zaten ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

Çevrimdışı mc_serkan_126

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 29 Mart 2012, 18:27:27 »
sn. Dj burak.
Konuyu dikkatli okusaydınız.burda insanları küçümsemek için yazı yazma gereği duymazdınız..
Arkadaşın arabasında normal stepnelerde de kullanılan ve JANT KAPAĞI TAKILABİLEN siyah sac jantlardan yok..
Vw in orjinal  jantlarından var.. Bu jantlara jant kapağı takılıp takılmadığını sormuş..
Artı bu benim de bilmediğlm bir konu,,,bilgisi olan varsa ve paylaşırsa bilmeyenlerde öğrenmiş olur..
Burası paylaşım forumu..herkes usta değil..
Kimse kimseyi burda rencide etme hakkına sahip değil..
lanet olsun içimdeki bu polo sevgisine