Gönderen Konu: Bu devir normalmi?  (Okunma sayısı 3526 defa)

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
Bu devir normalmi?
« : 28 Mart 2012, 18:55:54 »
Arkadaşlar merhaba benim araç rolantide çalışıyorken sanki tıtıtıtıt tık tıtıtıtı tık tık tııtıtıt gibi çalışıyor hafiften vuruyor sanki buna çok gıcık oluyorum hızlanmasında veya herhangi birşeyde sorun yok aracım rolantide ısıntıdaktan sonra rolantinin resmini çektim düşük gibi sanki biraz acaba ondanmı yapıyor resme bakarak sizinkilerle karşılaştırabilirmisiniz.

Eğer her çizgi 200 rpm se benimki 8000 devirde çalışıyor sanki doğrumudur birazcık yükseltirtirsekmi? Yada akılına başka birşey gelen?
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Ynt: Bu devir normalmi?
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2012, 19:10:57 »
 ;D yine kurcalayacak bişey bulmuşsun, aynen dediğin gibi her küçük çizgi 200 rpm i sembolize eder buna bağlı olarak motor ısındıktan sonra rolantide 900 rpm de çalışmakta gayet normal bendede aynı yerde durmakta o sesleri artık sen gaipten duymaktasın aldırma rolanti normal :tamamdir
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2012, 19:28:33 »
;D yine kurcalayacak bişey bulmuşsun, aynen dediğin gibi her küçük çizgi 200 rpm i sembolize eder buna bağlı olarak motor ısındıktan sonra rolantide 900 rpm de çalışmakta gayet normal bendede aynı yerde durmakta o sesleri artık sen gaipten duymaktasın aldırma rolanti normal :tamamdir

Ya Kaan abi akşam akşam güldürdün beni Allahta seni güldürsün abi  ;D Bu güzel yorumundan dolayı bi ara yolun Kocaeliye düşerse polisaj işini öğrendim makinasını filanda aldım senin araca beleşten bi boya koruma atacam   :tamamdir Ya bitane manuel 6n bulsamda ince detaylarına kadar kendi aracımla kıyaslasamda rahatlasam valla yokmu Kocaelide manuel vites 6n?

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2012, 19:34:15 »
arkadasin dedigi gibi normali bu lpg varmi aracinda

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2012, 19:54:59 »
Ya Kaan abi akşam akşam güldürdün beni Allahta seni güldürsün abi  ;D Bu güzel yorumundan dolayı bi ara yolun Kocaeliye düşerse polisaj işini öğrendim makinasını filanda aldım senin araca beleşten bi boya koruma atacam   :tamamdir Ya bitane manuel 6n bulsamda ince detaylarına kadar kendi aracımla kıyaslasamda rahatlasam valla yokmu Kocaelide manuel vites 6n?
eyvallah eksik olma, bu yaz geçtim kocaelinden bidaha nezaman yolum düşer bilmem! ama gelirsem söz uğruycam sana! bu arada nekdr a aldım polisajı? bende bu yaz küçük spral alıp ucuna polisaj pamuğu bağlıyarak pasta yapmayı planlıyorum ama istediğim gibi orjınal polisaj pamuğu bulamadım hepsi sünger onlarda hoşuma gitmedi.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı 16f0010

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2012, 21:04:43 »
benim 6n otomatik devir 7 de sarsıntı falan da yok

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2012, 07:25:05 »

Otomatik vereyim benim arabaya da boya koruma yap  :sevgi: :tamamdir

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2012, 09:25:32 »
eyvallah eksik olma, bu yaz geçtim kocaelinden bidaha nezaman yolum düşer bilmem! ama gelirsem söz uğruycam sana! bu arada nekdr a aldım polisajı? bende bu yaz küçük spral alıp ucuna polisaj pamuğu bağlıyarak pasta yapmayı planlıyorum ama istediğim gibi orjınal polisaj pamuğu bulamadım hepsi sünger onlarda hoşuma gitmedi.

Abi googlede erdem boya diye arat ticaretimiz diye bir siteleri var onlarda her türlü malzeme var polisaj makinamda dwt 195 tl ye aldım. Spirelle olmaz ama bastırdınmı kaportada durur o makina

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Mart 2012, 09:26:26 »
Otomatik vereyim benim arabaya da boya koruma yap  :sevgi: :tamamdir

Abi senin arabanın rengi mengi durumu maşallah yerinde ama müsait bir zamanda üstünden geçeriz yinede

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #9 : 29 Mart 2012, 14:16:53 »
Abi senin arabanın rengi mengi durumu maşallah yerinde ama müsait bir zamanda üstünden geçeriz yinede

Sağol abi