Gönderen Konu: Park sensörü yardım  (Okunma sayısı 3883 defa)

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
Park sensörü yardım
« : 17 Nisan 2012, 17:40:09 »
Arkadaşlar aracımı eşim de kullandığından dolayı, isteği üzerine park sensörü taktırmak istiyorum, aslında zaten küçük araç gerek yok ama bayanlara lazım işte, neyse 3-4 dükkan dolaştım az önce hepsinin elinde de golden eye diye hiç duymadığım bir park sensörü var, cyclone aradım ama yoktu ellerinde...golden eye 3 yıldır takıyoruz her araca  çok güzel falan dediler ama taktırıp da yağmurda ötüp duran bişey istemiyorum sonuçta. Merak ettiğim bu markayı kullanan var mı aranızda? veya Önerebileceğiniz memnun kalınacak bir model falan? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: Park sensörü yardım
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2012, 19:44:30 »
bence çok farketmiyor. sonuçta hepsi çinde üretiliyor.
bence hocam al 30-40 liralık bişey.
zaten montajıda çok basit hiçte kalıcı bişey bırakmıyor geride(tampon delikleri hariç)
benim 25 liralık ama maşallahı var. çok memnunum.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2012, 21:52:45 »
Hepsiburada da Rotacar marka yanlış hatırlamıyorsam şuan 35 lira. Sesli dijital göstergeli.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2012, 01:09:50 »

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2012, 01:12:03 »
bence çok farketmiyor. sonuçta hepsi çinde üretiliyor.
bence hocam al 30-40 liralık bişey.
zaten montajıda çok basit hiçte kalıcı bişey bırakmıyor geride(tampon delikleri hariç)
benim 25 liralık ama maşallahı var. çok memnunum.

Montajı kendimiz yapabiliyor muyuz? Arka tampon sökülmesi falan gerek miyor mu kablolar için?

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2012, 09:36:41 »
http://www.hepsiburada.com/Liste/rotacar-rt-236-park-sensoru-4-sensorlu-digital-led-ekranli/productDetails.aspx?productId=otrotart236&categoryId=20024957

Sanırım bu, iyi midir diyosun?
Montajı kendimiz yapabiliyor muyuz? Arka tampon sökülmesi falan gerek miyor mu kablolar için?

Evet linkteki ürün. Hocam zaten 30-40 liralık malzeme iki sene de garantisi var. Ben de geçen sene Ocak ayında BİM den almıştım 39 liraya Türkçe sesli görüntülü. Montajı kendim yaptım performansı yeterli. Montajını kendin yapabilirsin bagaj kaplamasını ve bagajın kilitlendiği plastik kaplamayı sökmelisin.

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2012, 13:18:17 »
matkap warsa yapabilirsin basit bir şekilde.
kabloları kapı üstü lastik fitillerin altından yürütürsün.
benimki öyle oldu çokta güzel.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]