Gönderen Konu: Bu sıkıntıyı bir türlü çözemiyorum.  (Okunma sayısı 8412 defa)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Ynt: Bu sıkıntıyı bir türlü çözemiyorum.
« Yanıtla #14 : 19 Mayıs 2012, 14:03:14 »
Usta arıza
Uygar abi saolsın ilk kez manitaya bağlayınca değer okuyabilen usta buldum ilk kez. Yarın arayacağım dükkanı açıksa gidip baktıracağım saolasın
yarın sadece mustafa usta orda diğer ustalar izinli sen bugunden ara istersen

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #15 : 19 Mayıs 2012, 14:11:12 »
yarın sadece mustafa usta orda diğer ustalar izinli sen bugunden ara istersen

Aradım İlker ustayla görüştüm yarın ara burdaysam gel derim dedi
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Mayıs 2012, 14:16:31 »
Usta şimdi  ateşleme ile ilgili beyinde dahil değiştirdiysen sorun yinede devam ediyorsa ben napabilirim? Zaten bu noktadan sonra bu sorunu çözebiliyorsam vw servisi olmuşum demektir. He gel arabanın ateşlemesi olsun yakıt sistemi olsun gel baştan tesisatını söküp döşeyeyim ama benim sorunumu ustalar bile çözemezken benim çözmem imkansız olur.
    yarın mustafa usta ve ilker usta orda olabilir   genekde pazarları musrafa açıyo 0554 923 41 73 benım selamımı söylemen yeterli yardımcı olurlar mutlaka   hepsi benım çok samımı arkadaşım  haftada 4 5 gün bende ordayım akşam 5 ten sonra

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #17 : 19 Mayıs 2012, 17:14:23 »
    yarın mustafa usta ve ilker usta orda olabilir   genekde pazarları musrafa açıyo 0554 923 41 73 benım selamımı söylemen yeterli yardımcı olurlar mutlaka   hepsi benım çok samımı arkadaşım  haftada 4 5 gün bende ordayım akşam 5 ten sonra

Saol uygar abi çok makbule geçti
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Mayıs 2012, 22:47:32 »
vallahi kardesım avans ayarına bı baktır ıstersen..... ben triger değiştirdim usta avans ayarı yaptım dedi araç rolantide titriyodu... sonra gittim tekrar eskı halıne aldı suan masallahı var... hatta avans ayarı yaptım dediğinde araba sankı gaza ilk yuklendın mı boguluyormus gibi kafa düşürüyordu sonra topluyordu.... oda düzel di :D