Gönderen Konu: Polo şanzıman tamiri  (Okunma sayısı 19430 defa)

Çevrimdışı msc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo şanzıman tamiri
« Yanıtla #28 : 17 Haziran 2012, 17:56:56 »
Öncelikler herkese merhaba arkadaşlar.  Bunca kişi nasıl şanzuman dağıttı ona hayret ediyorum. debriyaja mı basmıyorsunuz:) neyse hepinize teker teker geçmiş olsun. Benim başıma da geldi bu ses davası ustaya gittim şanzuman sesi problem yok 1 buçuk 2 sene sonra sökeriz şanzumanı dediler. Dinamodan çıkan ses için ustaya gittiğimde o şanzumandan çıktığını sandığım sesi de sordum. şanzumandan değil bu ses katalizörden yada şimdi ismini hatırlamıyorum acayip bir isim söyledi ordan çıkar ses dedi. sonra işçiliğin ücretlendirilmediği zamanlarda herzaman servise giderim serviste baktırdım katalizör dedi ve söktürdüm.. aman yarrabi keşke şanzumandan gelseydi ses 3 egzos parçasınıda değiştirdiler 700 liraya geldi ama ses gitti. ardından servisteki usta ekledi ''şanzuman dediğin kapalı kutudur kardeşim. ses arabanın içinde sürekli dolaşır nereden geldiğinide anlayamazsın. ustalar para kazanmak için hiç bir şey olmayan sağlam şanzumanı açıyor kurcalıyor bişey bulamıyor tekrar takıyor. emin olmadığın yerde açtırma '' dedi. başımdan geçtiği için ve size de yardımcı olacağı için anlatmak istedim tekrar tekrar geçmiş olsun   
EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR.