Gönderen Konu: iç aksam kırıldı yenisini bulamıyorum...  (Okunma sayısı 8696 defa)

Çevrimdışı kemalsani

• Profili Görüntüle
iç aksam kırıldı yenisini bulamıyorum...
« : 19 Mayıs 2012, 01:58:01 »
merhaba arkadaşlar 98 polom var arka cam resistan ve dörtlü flaşör düğmelerinin üzerinde bulunduğu (iki tanede boş düğme) yer kırıldı ve düğmeler yerlerinden çıktı yedek parçacıları aradım ama hep olumsuz cevap aldım antalya dan yazıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlardan rica ediyorum. teşekkürler

« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2012, 15:54:47 Gönderen: kemalsani »

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Ynt: iç aksam kırıldı yenisini bulamıyorum...
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2012, 03:00:14 »
bikaç konu altta bu parçaları arayan bir arkadaş vardı onada bu link i vermişler seninde işine yarayacaktır
http://www.otoparcasepeti.com/?urun-34912-Volkswagen-Polo-bos-kapak-1995-2003.html

_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı sniper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2012, 19:13:49 »
plastik çerçeve 90 tl yeri bursa ben taktım memnunum. :sevgi: parçacının tel numarasını bulup istersen pm atabilirim.   :tamamdir Not :Yan sanayi orjinal değil
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2012, 19:15:20 Gönderen: sniper »

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2012, 23:18:30 »
arakdaşım hiç bulamazsan japonla yapıştırıp üstüne folyo kaplama yada mat siyah spreyle boya yapabilirsin. eskisini aratmayacaktır :tamamdir
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2012, 23:39:26 »
arakdaşım hiç bulamazsan japonla yapıştırıp üstüne folyo kaplama yada mat siyah spreyle boya yapabilirsin. eskisini aratmayacaktır :tamamdir
  :tamamdir  :tamamdir

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2012, 19:45:55 »
dostum sıteyı ıyı arastır daha once bu parcayı ımal edıp satan bırısınden bahsedılmıstı ıyı hatırlıyorum. fıyatıda 70 tl gıbı bıseydı sanırım hatta klımalı ve klımasız olarak secenekte vardı. konu hala duruyordur umarım.

Çevrimdışı kemalsani

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2012, 23:22:11 »
plastik çerçeve 90 tl yeri bursa ben taktım memnunum. :sevgi: parçacının tel numarasını bulup istersen pm atabilirim.   :tamamdir Not :Yan sanayi orjinal değil
çok sevinirim mesajınızı bekliyorum teşekkürler...

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Mayıs 2012, 08:29:47 »
arkadaslar banada 6n ön fren merkezindeki balataları sabitleyen sac parcadan lazım. aracım bakıma gırdıgınde kaybetmıs nasıl olutorsa ustalar sımdıde pıyada bulamıyorum aynısından. ilgilenenler olursa cok sevınırım.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Mayıs 2012, 09:36:44 »
tüm polo 6 n parçalarında kırılma söz konusu yan sanıyısı parçacılarda 85 tl orinali  160 olmsaı lazım ama ben yapıltırdım japonla üzerinide kapladım on numara oldu sende öyle yap yada paran varsa 85 dahada paran varsa 160 bayıl 

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2012, 11:47:18 »
uhhh! dudagım ucukladı bee   :o  harbıden cok para. yalnız sole bısey var bende bu parca hıc yok kırık falan olsa neyse bı yol bulunur tek cagrem paraya kıyıp almak galıba. yaa Ankarada bı abımız vardı adı neydı hatırlamıyorum acaaba onunla grussem varmıdır onda.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Mayıs 2012, 08:14:47 »
kemalsani kardesım ben gecende bıryerde buldum. bı parcacıda fiyatıda 125 tl dedı. yalnız klımalımı yoksa klımasızmı hatırlamıyorum istersen tel numarasını sana verebılırım bı gorusur sorarsın gercı fıyat bıraz yuksek ama tercıh senın amacımız sadece yardımcı olmak.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Mayıs 2012, 08:15:54 »
bu arada arkadaslar ben aradıgım balata sacını buldum ve cok ucuz bı rakama taktırdım butun ses soluk kesıldı polomda.. :D