Gönderen Konu: Isınma Sorunu 110° - 130°  (Okunma sayısı 8887 defa)

Çevrimdışı qurshot

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Isınma Sorunu 110° - 130°
« Yanıtla #14 : 19 Haziran 2012, 21:05:02 »
Benim de basima benzer bi sorun geldi gecen hafta dun goturdum araci servise usta akunun uzerinde bulunan fan sigortasini degistirip yerini saglamlastirdi.Yuvada sorun varmis.Yine ayni sorun cikarsa disardan kontrollu fan dugmesi takacaklarmis

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
Ynt: Isınma Sorunu 110° - 130°
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2012, 10:30:03 »
Evet en sonunda galiba usta (usta diye hitap edilen ama benden daha az bilgisi olan şahsiyet) sorunun radyatörde olduğunu söyledi radyatörü söküp temizlediler sonra taktılar. Ama usta diye hitap ettiğimiz şahıs radyatörü söktükten sonra klima gazını basmayı unutmuş. Ayrıca fanıda düzgün takamamış dış plastiğine sürtüyor. Bu gün birdaha götürecem. Kafayı yemek üzereyim vallahi  :bekleriz:

Çevrimdışı serdarbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Haziran 2012, 16:57:38 »
Geçmiş olsun kardeş. Götürdüğün yeri söylede kimse oraya götürmesin aracını. Piyasada çok böyleleri.Madem yapamayacaksınız ne diye ustayım diye geziyorsunuz  :(

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Haziran 2012, 17:47:15 »
Geçmiş olsun kardeş. Götürdüğün yeri söylede kimse oraya götürmesin aracını. Piyasada çok böyleleri.Madem yapamayacaksınız ne diye ustayım diye geziyorsunuz  :(

öyle dostum ya sağolasın gittiğim yer İzmir 5. Sanayi Bozkurt oto (Bosch Servis) Bundan sonra servis yolu görünüo bize bi sorun çıkarsa